تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

اسنوا در سال های اخیر به یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان لوازم منزل در ایران شناخته می شود و همچنین ماشین ظرفشویی اسنوا یکی از بهترین محصولات این برند به شمار می رود نظر اکثر مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است. اسنوا دارای انواع ماشین های ظرفشویی در مدل ها و ابعاد مختلف می باشد و خریدار می تواند با توجه به نیاز و اندازه محیط آشپزخانه خود، این کالا را با قیمت مناسب خریداری کند. یکی از مزیت هایی که محصولات برند اسنوا دارد این است که در سراسر ایران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا وجود دارد و هر زمان که دستگاه شما خراب شد، می توانید با نمایندگی آن تماس بگیرید.

شرکت نلی هوم یک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا می باشد که خدمات تعمیر را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. ماشین ظرفشویی اسنوا با استفاده از بهترین تکنولوژی ساخته شده است و به راحتی دچار خرابی نمی شود اما هر وسیله ای ممکن است روزی دچار خرابی شود و به سرویس نیاز داشته باشد. خرابی ماشین ظرفشویی می تواند به دلیل عمر بالای آن ها باشد اما استفاده غلط از ماشین ظرفشویی اسنوا هم می تواند باعث خرابی این دستگاه شود. در صورتی که دستگاه شما دچار خرابی شد، حتما برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا اقدام نمایید تا باعث خرابی بیشتر دستگاه نشود.

محصولات شرکت اسنوا در داخل ایران تولید می شود و در سال های اخیر به برند محبوب خریداران تبدیل شده است و توانسته سهم بزرگی از بازارهای داخلی را به دست بگیرد و این نشان از کیفیت محصولات این برند می باشد. به دلیل این که اسنوا یک برند ایرانی به شمار می رود، قطعات آن هم در ایران به خوبی پیدا می شود و زمانی که ماشین ظرفشویی اسنوا شما به قطعات جدید نیاز داشته باشد، نیازی نیست نگران این موضوع باشید و به راحتی می توانید با قیمت مناسب قطعات آن را خریداری کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

  • تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی اسنوا
  • تعمیر پمپ تخلیه
  • تعمیر مخزن ماشین ظرفشویی اسنوا
  • تعمیر المنت و ترموستات
  • تعمیر پمپ ماشین ظرفشویی اسنوا
  • تعمیر سوئیچ درب
  • تعمیر شناور
  • تعمیر تایمر
  • تعمیر غلطک های قفسه
  • تعمیر بازوهای آب پاش
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

نکات مهم در نگهداری ماشین ظرفشویی اسنوا

بیش از اندازه تعیین شده برای شستشوی ظرف ها، ظروف بیشتری داخل مخزن ماشین ظرفشویی قرار ندهید. این کار باعث می شود تا ظرف ها به خوبی شسته نشوند.

از مواد شوینده با کیفیت و مرغوب استفاده کنید و مواد شوینده نامرغوب باعث عدم تمیزی ظرف ها می شود و حتی باعث آسیب رسیدن به دستگاه می شود.

برای شستن ظرف ها، از بهترین و مناسب ترین برنامه شستشو استفاده کنید. ماشین ظرفشویی اسنوا دارای چندین برنامه شستشو می باشد که با توجه به تعداد ظرف ها و مقدار کثیفی آن ها می توانید برنامه شستشو را انتخاب کنید.

بیش از اندازه از ماشین ظرفشویی اسنوا کار نکشید و پس از هر بار کار کردن اجازه دهید تا دستگاه خنک شود و داخل مخزن آن به خوبی خشک شود.

حتما از یک محافظ برق استفاده کنید تا جریان نوسانی برق باعث آسیب رسیدن به ماشین ظرفشویی به ویژه برد آن نشود.

هنگام جا به جایی ماشین ظرفشویی اسنوا نهایت دقت را داشته باشید و از هر گونه ضربه خوردن به آن جلوگیری کنید. ضربه خوردن به ماشین ظرفشویی می تواند باعث شکستن شیشه درب ماشین ظرفشویی و همچنین خرابی قطعات آن شود.

اگر هنگام شستشوی ظرف ها صدای غیر طبیعی مانند برخورد ظروف به یکدیگر می شنوید، حتما بررسی کنید که پایه های ماشین ظرفشویی اسنوا تراز باشد و در یک سطح صاف قرار گرفته باشد.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا می توانید موضوع را با کارشناسان نلی هوم در میان بگذارید و تعمیرکاران ما در کمترین زمان در محل حاضر شده و پس از عیب یابی ماشین ظرفشویی اسنوا، اقدام به تعمیر آن می کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی اسنوا

تماس با ما