تعمیر مایکروفر ال جی

مایکروفر جزء آن دسته از لوازمی است که در اکثر خانه ها راه پیدا کرده است و وجود این دستگاه در منازل باعث شده تا استفاده از اجاق گاز به حداقل برسد و به کمک مایکروفر می توان هر نوع غذایی که می خواهیم میل کنیم را در کمترین زمان آن را گرم کرد. مایکروفر ال جی یکی از بهترین برندها در بازار می باشد و این دستگاه با استفاده از بهترین تکنولوژی و قطعات با کیفیت ساخته شده است و این دستگاه در مدل های رومیزی و توکار ساخته شده اند.

تعمیر مایکروفر ال جی توسط متخصصان مجموعه نلی هوم با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام می شود و دیگر لازم نیست نگران خرابی دستگاه خود باشید چرا که متخصصان ما دستگاه شما را مانند روز اول تعمیر می کنند و گارانتی تضمین قطعات دستگاه را هم به شما می دهند. خرابی مایکروفر ال جی به موارد مختلفی بستگی دارد و چون مایکروفرها دستگاه های حساسی هستند، ممکن است با کوچکترین ضرب خوردگی قسمتی از آن دچار خرابی شود.

نگهداری و استفاده صحیح از مایکروفر ال جی باعث می شود تا شما دیرتر برای تعمیر مایکروفر ال جی اقدام نمایید و همچنین لازم نیست هزینه های اضافی بابت تعمیر آن بپردازید. زمانی که مایکروفر ال جی شما دچار خرابی شد، با تماس با کارشناسان نلی هوم می توانید درخواست خود را ثبت کنید و همچنین تعمیرکاران ما در کمترین زمان دستگاه شما را تعمیر می کنند و اگر به قطعات جدیدی نیاز باشد، مجموعه نلی هوم از بهترین قطعات با کیفیت برای دستگاه شما استفاده می کند و صفر تا صد خدمات تعمیر مایکروفر ال جی را با بهترین شرایط به شما ارائه می دهد.

تعمیر مایکروفر ال جی

علائم خرابی مایکروفر ال جی

بسته نشدن درب مایکروفر
بسته نشدن درب مایکروفر

قرار دادن ظروف بزرگ داخل دستگاه باعث می شود تا درب مایکروفر به درستی بسته نشود و تا زمانی که درب باز باشد، مایکروفر روشن نمی شود. خرابی قفل درب از جمله مواردی است که باعث بسته نشدن درب مایکروفر می شود.

گرم نکردن مایکروفر
گرم نکردن مایکروفر

علت گرم نکردن غذا داخل مایکروفر مکمن است به دلیل خرابی آن نباشد و کثیفی داخل دستگاه و زیاد بودن حجم غذا و عدم انتخاب درست برنامه پخت و پز باعث می شود تا مایکروفر غذا را به خوبی گرم نکند و البته خرابی المنت حرارتی یکی از دلایل گرم نشدن مایکروفر می باشد.

صدای زیاد هنگام کار کردن
صدای زیاد هنگام کار کردن

ایراد در سینی، ریل زیر سینی و شفت، کثیفی ریل زیر سینی و قرار دادن ظروف سنگین روی سینی باعث تولید صدا از مایکروفر ال جی می شود. مایکروفر ال جی دارای یک فن می باشد که حتی پس از اتمام کار دستگاه، فن همچنان کار می کند تا دستگاه را خنک کند و صدای فن طبیعی است.

عمل نکردن دکمه ها و صفحه لمسی
عمل نکردن دکمه ها و صفحه لمسی

خرابی دکمه های مایکروفر ممکن است به دلیل ضربه خوردگی به آن ها باشد و خرابی صفحه لمسی می تواند به دلیل ایراد در برد الکترونیکی یا ضربه خوردگی به صفحه باشد.

خرابی المنت حرارتی
خرابی المنت حرارتی

المنت حرارتی قطعه است باعث گرما در مایکروفر می شود و هر گونه خرابی مربوط المنت حرارتی باعث می شود تا مایکروفر به درستی کار نکند و مواد غذایی که داخل آن گذاشته می شود به خوبی گرم نمی شوند.

نچرخیدن سینی مخصوص داخل دستگاه
نچرخیدن سینی مخصوص داخل دستگاه

کثیفی چرخ زیر سینی یکی از علت های نچرخیدن آن می باشد و یا خرابی شفت باعث نچرخیدن آن می شود که در این صورت باید شفت تعویض شود. برای بررسی این موضوع باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

تعمیر مایکروفر ال جی

خدمات تعمیر مایکروفر ال جی

مجموعه نلی هوم صفر تا صد خدمات تعمیر مایکروفر ال جی را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما ارائه می دهد و هر زمان به دستگاه مایکروفر شما دچار خرابی شده باشد، تعمیرکاران ما در کمترین زمان در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر آن می کنند. خدمات تعمیر مایکروفر ال جی به شرح زیر می باشد:

تعمیر برد الکترونیکی

تعمیر المنت حرارتی

تعمیر قفل درب میکروفر

تعمیر صفحه لمسی و دکمه های مایکروفر

تعمیر قطعات داخلی مایکروفر ال جی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات تعمیر مایکروفر ال جی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع مایکروفرهای ال جی

تماس با ما