تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی از جمله برندهایی است که در ایران به شدت در بین خریداران محبوب می باشد و همچنین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی های مجاز ارائه می شود و دیگر لازم نیست هیچ نگرانی بابت خرابی ماشین لباسشویی داشته باشید. ماشین لباسشویی ال جی جزء تولیدات داخلی محسوب می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و تا سال های زیادی بدون کوچکترین خرابی می توان از آن استفاده کرد و همچنین این کالا دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشد که خیال مشتری از هر لحاظ بابت خرید آن راحت باشد.

ماشین لباسشویی هم مانند هر وسیله دیگری ممکن است پس از چند سال کار کردن دچار خرابی شود و نیاز به سرویس پیدا کند و برای این کار شما می توانید با کارشناسان شرکت نلی هوم تماس گرفته تا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام دهند. شرکت نلی هوم صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را در محل با بهترین قطعات انجام می دهد و دیگر نیازی نیست بابت خرابی ماشین لباسشویی نگرانی داشته باشید.

استفاده درست از ماشین لباسشویی ال جی باعث می شود تا زمان زیادی از به تعیرات نیاز نداشته باشید و این بستگی به روش استفاده مصرف کننده دارد. ماشین لباسشویی ال جی دارای یک سیستم پیچیده و پیشرفته می باشد و در عین حال بسیار حساس و استفاده نادرست از آن باعث خرابی قطعات این دستگاه می شود. بسیاری از کسانی که ماشین لباسشویی ال جی را به تازگی خریداری می کنند، پس از چند ماه استفاده، شاهد خرابی برخی از قطعات آن می باشند و این یعنی به درستی از ماشین لباسشویی استفاده نشده است و در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

عدم وارد شدن آب به ماشین لباسشویی
عدم وارد شدن آب به ماشین لباسشویی

علت این مشکل می تواند مربوط به گرفتگی فیلتر شیربرقی ماشین لباسشویی، خرابی شیربرقی، بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه، تا خوردگی شلنگ ورودی ویا نشتی آب از شلنگ ورودی باشد.

روشن نشدن ماشین لباسشویی
روشن نشدن ماشین لباسشویی

خرابی پریز برق یا دو شاخه، سوختن محافظ برق، آسیب دیدگی خازن برق ورودی یا خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی. در صورت روشن نشدن دستگاه، حتما برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اقدام نمایید و خودتان هیچ کاری انجام ندهید.

عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی
عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی

لباسشویی در پایان شستشو و پس از آبکشی، آب اضافی را از دستگاه خارج می کند و این وظیفه به عهده ی پمپ تخلیه می باشد و در صورتی که آسیب دیده باشد، آب به طور کامل تخلیه نمی شود.

نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی
نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی

شایع ترین مشکلی که ممکن است برای هر فرد پیش بیاید، نشتی آب از ماشین لباسشویی می باشد و اگر به چنین موردی برخورد کردید، شستشوی لباس ها را متوقف کرده و ماشین لباسشویی را از برق بکشید. خرابی لاستیک درب ماشین لباسشویی، شکستگی دیگ ماشین لباسشویی، پاره شدن شلنگ زیر دیگ یا پاره شدن شلنگ آب ورودی از جمله موارد نشت آب در ماشین لباسشویی ال جی می باشد.

عدم چرخش صحیح دیگ ماشین لباسشویی
عدم چرخش صحیح دیگ ماشین لباسشویی

در آمدن تسمه یا پارگی آن ممکن است علت این مشکل باشد. همچنین ماشین لباسشویی برای انجام دستورات از برد الکترونیکی فرمان می گیرد و خرابی برد الکترونیکی باعث می شود تا ماشین لباسشویی به درستی کار خود را انجام ندهد.

صدای بلند
صدای بلند

علت این مشکل مربوط به خرابی بلبرینگ و کاسه نمد، خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی، خرابی شفت و سه نظام و یا تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی باشد که برای عیب یابی آن باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

شرکت نلی هوم با داشتن کادری مجرب، صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما انجام می دهد و پس از تماس با کارشناسان پالسی نو، تعمیرکاران این مجموعه در کمترین زمان در محل حاضر می شود و اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می کنند. در صورت مشاهده ی هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی ال جی می توانید موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید و شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ال جی

تماس با ما