تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی2022-04-17T14:19:07+04:30

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ال جی در نلی هوم

ماشین لباسشویی ال جی از جمله برندهایی است که در ایران به شدت در بین خریداران محبوب می باشد و همچنین تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی های مجاز ارائه می شود و دیگر لازم نیست هیچ نگرانی بابت خرابی ماشین لباسشویی داشته باشید. ماشین لباسشویی ال جی جزء تولیدات داخلی محسوب می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و تا سال های زیادی بدون کوچکترین خرابی می توان از آن استفاده کرد و همچنین این کالا دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشد که خیال مشتری از هر لحاظ بابت خرید آن راحت باشد.

ماشین لباسشویی هم مانند هر وسیله دیگری ممکن است پس از چند سال کار کردن دچار خرابی شود و نیاز به سرویس پیدا کند و برای این کار شما می توانید با کارشناسان شرکت نلی هوم تماس گرفته تا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام دهند. شرکت نلی هوم صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را در محل با بهترین قطعات انجام می دهد و دیگر نیازی نیست بابت خرابی ماشین لباسشویی نگرانی داشته باشید.

استفاده درست از ماشین لباسشویی ال جی باعث می شود تا زمان زیادی از به تعیرات نیاز نداشته باشید و این بستگی به روش استفاده مصرف کننده دارد. ماشین لباسشویی ال جی دارای یک سیستم پیچیده و پیشرفته می باشد و در عین حال بسیار حساس و استفاده نادرست از آن باعث خرابی قطعات این دستگاه می شود. بسیاری از کسانی که ماشین لباسشویی ال جی را به تازگی خریداری می کنند، پس از چند ماه استفاده، شاهد خرابی برخی از قطعات آن می باشند و این یعنی به درستی از ماشین لباسشویی استفاده نشده است و در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
ماشین لباسشویی ال جی

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

شرکت نلی هوم با داشتن کادری مجرب، صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما انجام می دهد و پس از تماس با کارشناسان پالسی نو، تعمیرکاران این مجموعه در کمترین زمان در محل حاضر می شود و اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می کنند. در صورت مشاهده ی هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی ال جی می توانید موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید و شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

ماشین لباسشویی ال جی یکی از بهترین نوع های ماشین لباسشویی موجود در بازار می باشد که محبوبیت بسیاری در بین افراد دارد. این ماشین لباسشویی در انواع و قیمت های مختلفی موجود است که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارا هستند. اما در کنار همه ویژگی های مرسوم و منحصر به فرد شان، به هرحال وسیله الکترونیکی هستند که خواه ناخواه ممکن است دچار خرابی شوند.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی دارد تنها کافی است تا با کارشناسان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی نلی هوم تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان نسبت به رفع ایراد مشکل ماشین لباسشویی ال جی شما اقدام کنند.

مجموعه نلی هوم به شما انواع سرویس ها و خدمات  را در زمینه لوازم خانگی از هر نوع برندی ارائه می دهد و مشکل لوازم شما را در سریع ترین زمان با گارانتی و توسط افراد مجرب رفع می کند. نلی هوم خدمات متعددی را در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ارائه می دهد.

فرم درخواست تعمیر ماشين لباسشويی ال جی

درخواست خدمات شما با موفقیت ثبت شده است. کارشناسان ما سریعا جهت هماهنگی و اعزام نیرور با شما تماس خواهند گرفت.
هنگام ارسال پیام شما خطایی روی داد. لطفا بعداً دوباره امتحان کنید.

ایرادات ماشین لباسشویی ال جی

عدم وارد شدن آب به ماشین لباسشویی

علت این مشکل می تواند مربوط به گرفتگی فیلتر شیربرقی ماشین لباسشویی، خرابی شیربرقی، بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه، تا خوردگی شلنگ ورودی ویا نشتی آب از شلنگ ورودی باشد.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

خرابی پریز برق یا دو شاخه، سوختن محافظ برق، آسیب دیدگی خازن برق ورودی یا خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی. در صورت روشن نشدن دستگاه، حتما برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اقدام نمایید و خودتان هیچ کاری انجام ندهید.

عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی

لباسشویی در پایان شستشو و پس از آبکشی، آب اضافی را از دستگاه خارج می کند و این وظیفه به عهده ی پمپ تخلیه می باشد و در صورتی که آسیب دیده باشد، آب به طور کامل تخلیه نمی شود.

نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی

شایع ترین مشکلی که ممکن است برای هر فرد پیش بیاید، نشتی آب از ماشین لباسشویی می باشد و اگر به چنین موردی برخورد کردید، شستشوی لباس ها را متوقف کرده و ماشین لباسشویی را از برق بکشید. خرابی لاستیک درب ماشین لباسشویی، شکستگی دیگ ماشین لباسشویی، پاره شدن شلنگ زیر دیگ یا پاره شدن شلنگ آب ورودی از جمله موارد نشت آب در ماشین لباسشویی ال جی می باشد.

عدم چرخش صحیح دیگ ماشین لباسشویی

در آمدن تسمه یا پارگی آن ممکن است علت این مشکل باشد. همچنین ماشین لباسشویی برای انجام دستورات از برد الکترونیکی فرمان می گیرد و خرابی برد الکترونیکی باعث می شود تا ماشین لباسشویی به درستی کار خود را انجام ندهد.

صدای بلند لباسشویی ال جی

علت این مشکل مربوط به خرابی بلبرینگ و کاسه نمد، خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی، خرابی شفت و سه نظام و یا تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی باشد که برای عیب یابی آن باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در محل

جابجا کردن ماشین لباسشویی خراب از ریسک بالایی برخوردار است. از این رو لازم است تا ماشین لباسشویی ال جی شما در سریع ترین زمان و توسط متخصصان مجرب در محل تعمیر شود. از این رو با تماس با مرکز نلی هوم می توانید مطمئن باشید که در سریع ترین زمان، بهترین نتیجه را از تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود خواهید گرفت. البته لازم به ذکر است که تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در محل سبب می شود تا خیال شما از بابت همه چیز راحت تر باشد.

تعمير ماشين لباسشويي ال جي در محل

تعميرات ماشين لباسشويي در منزل

گارانتی تعمیرات در مرکز نلی هوم

نگران این هستید که تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی شما به درستی صورت نگیرد؟ برای همین دغدغه مجموعه نلی هوم تمامی تعمیرات خود را تحت شرایطی گارانتی می کنند. این شرایط نیز عبارت اند از:

 1. کمتر از 180 روز از تعمیرات قبلی گذشته باشد.
 2. خرابی پیش آمده همان خرابی باشد که بار اول تعمیر شده است.

در این صورت کارشناسان نلی هوم در محل و به صورت کاملا رایگان نسبت به تعمیر دوباره یخچال ال جی شما اقدام می کنند.

سرویس ماشین لباسشویی LG

در صورتی که ماشین لباس شویی شما نیاز به سریوش داشته باشد، نلی هوم آماده است که این خدمات را به طور تخصصی و با بالاترین بازدهی به شما ارائه کند. برای این کار تنها کافی است تا با کارشناسان نلی هوم تماس برقرار کنید تا به طور تخصصی مشاوره دریافت نمایید.

سرويس ماشين لباسشويي ال جي

تعميرات و سرويس ماشين لباسشويي برند ال جي

تعمیر پمپ ماشین لباسشویی ال جی

یکی از مهم ترین قطعات موجود درون لباسشویی ها به طور حتم پمپ ماشین لباسشویی می باشد. در واقع در صورت خرابی پمپ آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود. از این رو لازم است تا در صورتی که ایرادی در خالی شدن آب ماشین لباسشویی به وجود آمده حتما به خرابی پمپ شک ببرید. البته لازم به ذکر است که تعمیرات پمپ لباسشویی ال جی لازم است تا توسط یک متخصص صورت پذیرد تا از صدمات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

تعمیرات برد ماشین لباسشویی ال جی

از دیگر مواردی که ممکن است در ماشین لباسشویی های ال جی ایراد پیدا کند، برد ماشین لباسشویی است. در واقع برد ماشین لباسشویی وظیفه عملکرد درست این ماشین را برعهده دارد و در صورت خرابی آن کل عملکرد ماشین لباسشویی به زیر سوال می رود. از این رو لازم است تا در صورت خرابی حتما به یک متخصص برای تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی مراجعه نمایید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل اقدام کند.

از نشانه هایی که حاکی از خرابی برد ماشین لباسشویی است می توان اشاره کرد به:

 • از کار افتادن پنل جلوی ماشین لباسشویی
 • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی به خصوص در هنگام شست‌و‌شو لباس

و ا از این دست موارد اشاره کرد که سبب می شوند تا ماشین شما به درستی کار نکند. در صورتی که در این مورد نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناسان نلی هوم در ارتباط باشید تا شما را به بهترین نحو یاری نمایند.

برد ماشين لباسشويي LG

تعمير برد ماشين لباسشويي

تعمیر سوئیچ ماشین لباسشویی ال جی در محل

در صورتی که سوئیچ ماشین لباسشویی ال جی شما دچار مشکل شده است، ابدا لازم نیست تا دغدغه ای به خود راه دهید. تنها کافی است تا با کارشناسان نلی هوم در ارتباط باشید تا به بهترین نحو شما را مشاوره و یاری نمایند. لازم به ذکر است که سوئیچ ماشین لباسشویی وظیفه دارد تا باز و بسته بودن درب دستگاه را کنترل نماید و در صورت خرابی آن عملکرد کلی ماشین زیر سوال می رود. از این رو لازم است تا این میکروسوئیچ در اسرع وقت تعمیر شود.

البته در صورتی که نتوان به تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی پرداخت لازم است تا برای تعمیر ماشین لباسشویی با قطعه ای جایگزین و همسان تعویض شود که متخصصان نلی هوم این کار را برای شما به نحو احسنت انجام خواهند داد.

رفع صدای نامناسب ماشین لباسشویی ال جی

در صورتی که مدتی است که ماشین لباسشویی شما صداها نامتعارفی از خود بروز می دهد که سبب نگرانی شما شده است؛ کاملا حق دارد. چرا به هر حال هر صدایی نشان دهنده مسئله ای است و در این صورت بهتر است تا با کارشناسان نلی هوم در ارتباط باشید تا با تعمیر ماشین لباسشویی LG خود بتوانید خیال خود را از هر جهت راحت نمایید.

لازم به ذکر است که این صدا ممکن است به دلایل مختلفی از جمله لق بودن محفظه داخل ماشین لباسشویی، لق بودن جای پودر و مایع ماشین لباسشویی و … می باشد. از این رو برای جلوگیری از صدمات احتمالی لازم است تا این مسائل تحت بررسی قرار بگیرند.

تعميرات ماشين لباسشويي از برند ال جي

تعمير و رفع صداي نامطلوب لباسشويي ال جي

خرابی موتور ماشین لباسشویی ال جی

موتور ماشین لباسشویی مانند قلب ماشین می ماند که سبب می شود تا ماشین لباسشویی به درستی کار کند و فعالیت مناسبی داشته باشد. در واقع در صورت خرابی موتور همه قطعات ماشین لباس شویی از کار می افتند و دستگاه بدون استفاده می شود. از این رو لازم است تا در هنگامی که صداهای عجیبی نظیر وزوز از ماشین لباسشویی خود می شنوید به خرابی موتور و یا نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی شک ببرید و حتما با یک متخصص ماشین لباسشویی ال جی در میان بگذارید  تا در سریع ترین زمان نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما اقدام کنند.

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی

شیربرقی ماشین لباسشویی وظیفه جلوگیری از نفوذ آب به بیرون را به عهده دارد. از این رو در صورت خرابی آب به بیرون نفوذ کرده و از بخش پشتی و گاها زیرین ماشین لباسشویی بیرون می زند. از این رو لازم است تا در اسرع وقت در صورت خرابی تعمیر شود.

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات تخصصي شیر برقی ماشین لباسشویی LG

مقالات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

سوالات متداول تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی 

این مسئله به ایراد و مشکلی که ماشین لباسشویی ال جی شما دارد، بستگی دارد. اما لازم به ذکر است که کارشناسان نلی هوم همه سعی خود را خواهند کرد که در سریع ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی شما را تعمیر کنند.

در صورتی که داز تعمیر دستگاه کمتر از 180 روز گذشته باشد و دستگاه به علت مورد قبل دچار ایراد شده باشد لازم نیست تا هزینه ای پرداخت شود و به طور رایگان تحت تعمیر قرار می گیرد.

این هزینه پس از اتمام کار و در صورت رضایت مشتری از کار دریافت می شود.

ویدئو تعمیر ماشین لباسشویی LG

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ال جی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است می توانید تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را به راحتی در سریع ترین زمان از نلی هوم درخواست نمایید. برای این کار تنها لازم است تا با کارشناسان نلی هوم تماس بگیرید و یا از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست خود کنید.

تماس با ما

8 Comments

 1. کوروش می 1, 2022 در 9:38 ق.ظ- پاسخ دادن

  اگر ایراد ماشین لباسشویی سطحی باشد نمایندگی به صورت تلفنی برای تعمیر آن راهنمایی می کند؟ یعنی خودمان به تعمیر عملی بپردازیم

  • Mobina afrasyabi می 2, 2022 در 12:16 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام
   در صورتی که مشکلات شما از طریق آموزش های نلی هوم قابل حل است به بخش مقالات مراجعه کنید، در غیر این صورت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 2. مهتاب آفتابی آوریل 30, 2022 در 2:14 ب.ظ- پاسخ دادن

  گزینه ثبت درخواست سریع داره؟

  • Mobina afrasyabi می 2, 2022 در 12:19 ب.ظ- پاسخ دادن

   بله در صورت فورس بودن تعمیرات می‌توانید با کارشناسان تماس حاصل فرمایید یا در درخواست خود سریع بودن آن را شرح دهید.

 3. روشا آوریل 30, 2022 در 1:43 ب.ظ- پاسخ دادن

  راهنمای آنلاین هم دارید؟

  • Mobina afrasyabi می 2, 2022 در 12:17 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز
   بله

 4. Sara آوریل 30, 2022 در 12:59 ب.ظ- پاسخ دادن

  هزینه تعمیرات به چه شکل است؟

  • Mobina afrasyabi می 2, 2022 در 12:18 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام
   بستگی به خرابی و نحوه تعمیر قطعه خراب شده دارد.
   برای کسب اطلاع بیشتر تماس بگیرید.

ثبت ديدگاه

Go to Top