تعمیر یخچال ال جی

این روزها یخچال ال جی در بازار لوازم منزل حرف اول را می زند و برند لوازم خانگی ال جی به خصوص یخچال ال جی در ایران بسیار محبوب می باشد و حتی خدمات تعمیر یخچال ال جی در ایران به صورت تخصصی به مصرف کنندگان این کالا ارائه می شود. یخچال های ال جی در مدل ها و ابعاد مختلف طراحی شده اند که خریدار می تواند به راحتی یخچال مورد نظر خود را انتخاب کند. یخچال های ال جی در ایران به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی که دارند، جزء لوازم پر فروش به شمار می روند و به همین دلیل، خدمات پس از فروش و تعمیر آن توسط بسیاری از نمایندگی ها ارائه می شود.

شرکت نلی هوم یک از بهترین شرکت های خدماتی در زمینه تعمیر یخچال ال جی می باشد و این مجموعه بهترین خدمات تعمیر یخچال ال جی را به متقاضیان ارائه می دهد و در اکثر شهرهای ایران نمایندگی دارد. شرکت نلی هوم دارای کارشناسان متخصصی می باشد که یخچال شما را به صورت تضمینی و با مناسب ترین هزینه تعمیر می کنند و یخچال شما هر گونه مشکلی که داشته باشد، توسط کارشناسان نلی هوم در کمترین زمان برطرف خواهد شد.

یخچال های ال جی دارای کیفیت قابل قبولی می باشند و به راحتی دچار خرابی نمی شوند و در صورتی که دچار خرابی شوند، نیازی به نگرانی نیست و با یک تماس با کارشناسان نلی هوم، این مشکل در کمترین زمان برطرف می شود. یخچال ال جی مانند هر لوازم منزل دیگری ممکن است روزی دچار خرابی شود و دلیل آن ممکن فرسودگی قطعات باشد که پس از چند سال کار کردن یخچال، این امر طبیعی می باشد و با تعویض قطعه خراب این مشکل برطرف می شود. اگر یخچال شما به قطعه ای نو نیاز داشته باشد، مجموعه نلی هوم می تواند این قطعه را بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما تهیه کند.

تعمیر یخچال ال جی

تعمیر فوق تخصصی انواع یخچال ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

یخچال های ساید بای ساید ال جی با ظرفیت مناسب و امکانات متنوعی که دارند جزء برترین محصولات ال جی به شمار می روند و از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشند. یخچال های ساید بای ساید ال جی در حالی که با بهترین تلکنولوژی دنیا طراحی و ساخته شده است، اما ممکن است روزی دچار مشکل شود و این مشکل باعث می شود تا شما برای تعمیر یخچال ال جی اقدام نمایید.

تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی ال جی
تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی ال جی

یخچال فریزر دو قلوی ال جی یکی از محبوب ترین مدل های این برد به شمار می رود که فضای بسیاری بزرگی داخل آن قرار دارد و حجم وسیعی از مواد غذایی را در خود جای می دهد. یخچال فریزر دو قلوی ال جی از یکدیگر جدا هستند و مخصوص کسانی است که مواد غذایی بسیاری را داخل یخچال فریزر نگهداری می کنند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

تعمیر یخچال و فریزر ال جی
تعمیر یخچال و فریزر ال جی

یخچال فریزر ال جی به صورت یخچال بالا و فریزر پایین و یا برعکس می باشند و با توجه به اندازه ی آن، برای تمامی آشپزخانه ها مناسب می باشد. یخچال فریزر ال جی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و بهترین طراحی ساخته شده است و یکی از پر فروش ترین برندها در بازار لوازم منزل به شما می رود.

علت خرابی یخچال ال جی

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی

تمامی یخچال های پیشرفته دارای برد الکترونیکی می باشد و زمانی که برد الکترونیکی آن ها خراب شود، عملکرد یخچال مختل می شود و باعث می شود برخی از قطعات یخچال به درستی وظیفه خود را انجام ندهند. در اکثر موارد، بردهای الکترونیکی قابل تعمیر می باشند که هزینه کمتری نسبت به تعویض آن دارد و معمولا خرابی برد الکترونیکی مربوط به مدار فرمان، IC های برنامه و منبع تغذیه می باشد که این موارد قابل تعمیر است.

فن یخچال
فن یخچال

فن نقش مهمی در خنک کنندگی دارد و اگر فن یخچال به درستی کار نکند، باعث بالا رفتن دمای موتور یخچال می شود و همچنین یخچال به خوبی سرد نمی شود و اگر دمای موتور بیشتر از حد استاندارد بالاتر رود، باعث خرابی می شود. گاهی اوقات فن یخچال های ال جی با صدای زیاد کار می کند که نشان از خرابی آن می باشد و علت آن می تواند شکستگی فن، قطعی سیم پیچ مگنتی و یا شکستگی یا خرد شدن بلبرینگ ها باشد. در یخچال های ساید بای ساید از 2 یا 3 فن استفاده می شود که وظیفه خنک کردن موتور و انتقال سرما را دارد.

موتور یخچال
موتور یخچال

زمانی که تعمیرکار برای تعمیر یخچال ال جی حضور پیدا می کند، اول کار موتور یخچال را بررسی می کند. زمانی که موتور یخچال یا کمپرسور دچار مشکل شود، با مواردی مانند اتصال بدنه کمپرسور، داغ شدن  بیش از حد موتور، قطع فیوز برق ساختمان، صدای زیاد و غیر طبیعی در حین کار کردن موتور و کار نکردن موتور رو به رو خواهیم شد. موتور یخچال اصلی ترین و مهمترین قطعه در یخچال ال جی می باشد و در صورت خرابی نیاز به تعویض دارد.

سیستم دیفراست
سیستم دیفراست

زمانی که یخچال برفک می زند، تعمیرکار یخچال مواردی مانند تایمر مکانیکی، برد الکترونیکی، المنت دیفراست، ترموفیوز، اواپراتور، ترمودیسک و سنسور دیفراست را بررسی می کند. خرابی  برخی از قطعات یخچال پس از چند سال کار کردن طبیعی می باشد و با تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر می توان بار دیگر از یخچال ال جی استفاده کرد.

تعمیر یخچال ال جی

خدمات تعمیر یخچال ال جی

 • تعمیر برد یخچال ال جی
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال فریزر
 • رفع صدای زیاد یخچال
 • خنک نکردن یخچال
 • رفع داغی بیش از حد موتور یخچال
 • تعمیر دیفراست
 • اتومات نکردن یخچال
 • تعمیر و تعویض فن
 • تعمیر و تعویض فیلتر آب
 • رفع یکسره کار کردن

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع یخچال های ال جی

تماس با ما