تعمیرات یخچال ال جی در نلی هوم

این روزها یخچال ال جی در بازار لوازم منزل حرف اول را می زند و برند لوازم خانگی ال جی به خصوص یخچال ال جی در ایران بسیار محبوب می باشد و حتی خدمات تعمیرات یخچال ال جی در ایران به صورت تخصصی به مصرف کنندگان این کالا ارائه می شود. یخچال های ال جی در مدل ها و ابعاد مختلف طراحی شده اند که خریدار می تواند به راحتی یخچال مورد نظر خود را انتخاب کند. یخچال های ال جی در ایران به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی که دارند، جزء لوازم پر فروش به شمار می روند و به همین دلیل، خدمات پس از فروش و تعمیر آن توسط بسیاری از نمایندگی ها ارائه می شود.

شرکت نلی هوم یک از بهترین شرکت های خدماتی در زمینه تعمیر یخچال ال جی می باشد و این مجموعه بهترین خدمات تعمیر یخچال ال جی را به متقاضیان ارائه می دهد و در اکثر شهرهای ایران نمایندگی دارد. شرکت نلی هوم دارای کارشناسان متخصصی می باشد که یخچال شما را به صورت تضمینی و با مناسب ترین هزینه تعمیر می کنند و یخچال شما هر گونه مشکلی که داشته باشد، توسط کارشناسان نلی هوم در کمترین زمان برطرف خواهد شد.

یخچال های ال جی دارای کیفیت قابل قبولی می باشند و به راحتی دچار خرابی نمی شوند و در صورتی که دچار خرابی شوند، نیازی به نگرانی نیست و با یک تماس با کارشناسان نلی هوم، این مشکل در کمترین زمان برطرف می شود. یخچال ال جی مانند هر لوازم منزل دیگری ممکن است روزی دچار خرابی شود و دلیل آن ممکن فرسودگی قطعات باشد که پس از چند سال کار کردن یخچال، این امر طبیعی می باشد و با تعویض قطعه خراب این مشکل برطرف می شود. اگر یخچال شما به قطعه ای نو نیاز داشته باشد، مجموعه نلی هوم می تواند این قطعه را بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما تهیه کند.

تعمیر یخچال ال جی

تعمیر فوق تخصصی انواع یخچال ال جی

در صورتی که بحث برندهای معتبر یخچال به میان بیاید؛ برند ال جی همواره در لیست قرار می گیرد. ال جی یکی از با سابقه ترین و معتبر ترین شرکت هایی می باشد که در تولید لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی، یخچال ال جی و … فعالیت می کند. اما هر چه قدر که برند ال جی معتبر باشد، باز هم امکان خرابی وجود دارد. از این رو در صورتی که نیاز به تعمیرات یخچال ال جی دارید؛ تنها کافی است تا با کارشناسان نلی خوم تماس برقرار کنید و آن ها در اسرع وقت خدمت می رسند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

یخچال های ساید بای ساید ال جی با ظرفیت مناسب و امکانات متنوعی که دارند جزء برترین محصولات ال جی به شمار می روند و از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشند. یخچال های ساید بای ساید ال جی در حالی که با بهترین تلکنولوژی دنیا طراحی و ساخته شده است، اما ممکن است روزی دچار مشکل شود و این مشکل باعث می شود تا شما برای تعمیر یخچال ال جی اقدام نمایید.

تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی ال جی
تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی ال جی

یخچال فریزر دو قلوی ال جی یکی از محبوب ترین مدل های این برد به شمار می رود که فضای بسیاری بزرگی داخل آن قرار دارد و حجم وسیعی از مواد غذایی را در خود جای می دهد. یخچال فریزر دو قلوی ال جی از یکدیگر جدا هستند و مخصوص کسانی است که مواد غذایی بسیاری را داخل یخچال فریزر نگهداری می کنند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

تعمیر یخچال و فریزر ال جی
تعمیر یخچال و فریزر ال جی

یخچال فریزر ال جی به صورت یخچال بالا و فریزر پایین و یا برعکس می باشند و با توجه به اندازه ی آن، برای تمامی آشپزخانه ها مناسب می باشد. یخچال فریزر ال جی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و بهترین طراحی ساخته شده است و یکی از پر فروش ترین برندها در بازار لوازم منزل به شما می رود.

علت خرابی یخچال ال جی

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی

اگر برد الکترونیکی یخچال های جدید خراب شود، بعضی از از قطعات یخچال وظایف خود را به درستی انجام نمی دهند. بنابراین برای اینکه یخچال های پیشرفته و جدید، وظایف خودشان را به درستی انجام دهند باید برد الکترونیکی تعمیر یا تعویض شود. قیمت تعویض برد الکترونیکی نسبتا زیاد است ولی نگران نباشید زیرا که معمولا برد های الکترونیکی تعمیر می شوند.

فن یخچال
فن یخچال

همانطور که می دانید فن در یخچال وظیفه خنک کردن دارد و اگر هنگامی فن یخچال خراب شود یا به درستی کار نکند، ممکن است دمای یخچال بالا برود. بعضی از وقتا فن یخچال های ال جی با صدای بلند کار می کنند که نشانی خرابی آن است و باید هرچه سریع تر تعمیر شوند. متخصصان نلی هوم در تعمیر فن و یخچال به شما کمک می کنند.

موتور یخچال
موتور یخچال

هنگامی که تعمیرکاران نلی هوم برای بررسی یخچال ال جی برای پیدا کردن خرابی آن می آیند، اولین موردی که بررسی می کنند موتور یخچال یا همان کمپسور می باشد. موتور یخچال یکی از اصلی ترین اعضای بدنه یخچال است و در صورت خرابی باید آن را تعویض کرد و ممکن است هزینه زیادی داشته باشد.

سیستم دیفراست
سیستم دیفراست

یکی از مواردی که باعث می شود یخچال برفک بزند، خرابی سیستم دیفراست است. متخصصان و تعمیرکاران یخچال نلی هوم قبل از تعمیر و تعویض قطعه، مواردی را مانند برد الکترونیکی، المنت دیفراست، ترمو فیوز، سنسور دیفراست و … را مورد بررسی قرار می دهد ولی جای نگرانی نمی باشد زیرا که بعد از مدتی عادی است بعضی از قطعات خراب شوند.

خدمات نلی هوم برای تعمیرات یخچال ال جی در محل

در صورتی که یخچال LG شما به تعمیر نیاز پیدا کند، جابجایی یخچال و حمل آن تا محل تعمیر ممکن است امری غیر منطقی به نظر برسد. علاوه بر این ممکن است بسیار سخت و هزینه بر باشد، از این رو همکاران و کارشناسان نلی هوم خدمات تعمیرات یخچال ال جی در محل را در سریع ترین زمان و بهترین قیمت به شما ارائه می کنند.

از خدماتی که نلی هوم در تعمیر یخچال LG شما ارائه می کند عبارت هستند از:

خدمات تعمیرات یخچال ال جی

تعمیرات یخچال ال جی درب منزل

تعمیر برد یخچال ال جی

در صورتی که سرعت فن یخچال شما به صورت خودکار تغییر می کند و یا صداهای غیر معمولی از موتور یخچال خود می شنوید ممکن است که ایراد از برد یخچال شما باشد. البته علائمی که نشان می دهد که برد یخچال شما دچار ایراد شده و در نتیجه آن یخچال ال جی شما نیاز به تعمیر دارد تنها به این دو مورد ختم نشده و از دیگر علائم می توان اشاره کرد به :

  • کار کردن فن های یخچال در صورتی که کمپرسور یخچال خاموش است.
  • کار نکردن صحیح فن های اواپراتور یخچال
  • اختلال در سیستم یخچال و نداشتن عملکرد صحیح

و از این دست موارد می توانند همگی به خرابی برد یخچال شما اشاره کنند. از این رو لازم است تا در هنگامی که با این مسائل مواجه شدید به خرابی برد یخچال خود شک ببرید. به طور کل وظیفه برد یخچال این است که میان اجزا و تجهیزات یخچال عملکردی صحیح ایجاد کند. از این رو در صورت خرابی برد عملکرد کلی یخچال دچار مشکل می شود.

در صورتی که با مسئله خرابی برد مواجه شدید، برای تعمیرات یخچال ال جی خود اصلا لازم نیست نگران باشید. تنها کافی است تا با کارشناسان نلی هوم تماس بگیرید تا ما شما را به بهترین نحو راهنمایی نماییم و مشکل شما در سریع ترین زمان مشکل یخچال رفع شود.

خرابی لامپ یخچال LG

در صورتی که یخچال ال جی دارید و لامپ آن دچار مشکل شده است، لازم است که این اتفاق از دسته موارد مرسوم به شمار می رود و اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست. در واقع در صورتی که لامپ یخچال شما دچار مشکل شود ممکن است به موارد متعددی برگردد. از این موارد می توان اشاره کرد به:

  1. سوختن لامپ یخچال به صورت کامل
  2. خراب شدن سوکت لامپ و تامین نشدن درست جریان برق
  3. خراب شدن میکروسوئیچ لامپ

این سه دلیل از مرسوم ترین علت هایی هستند که به سبب آن ها ممکن است لامپ یخچال شما دچار ایراد شود. در ضمن لامپ یخچال یک قطعه مصرفی به حساب می آید. یعنی به هر حال حتی در صورتی مراقبت و نگهداری کاملا اصولی از آن، این لامپ دارای طول عمر محدودی می باشد. از این رو در صورت سوختن آن هیچ راهی به جز تعویض قطعه لامپ باقی نمی ماند.

البته لزوما هر خاموشی لامپی به معنای سوختگی نیست و در صورتی که در تشخیص نوع خرابی لامپ خود به منبع قابل اعتمادی نیاز دارید تنها کافی است تا با کارشناسان نلی هوم تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین نحو یاری نماییم. نلی هوم برای هرگونه تعمیر یخچال ال جی خدمات تعمیر در محل ارائه می دهد تا خیال شما از بابت هرگونه دغدغه آسوده باشد.

تعمیر لامپ یخچال ال جی

تعمیرات لامپ یخچال های ال جی

تعمیرات هیتر المنت یخچال های ال جی

هیتر المنت در یخچال ها قطعه سیار کاربردی و مهم می باشد. در واقع دلیل اینکه یخچال های مدرن و امروزی دیگر دچار پدیده ای به نام برفک نمی شوند وجود هیتر المنت است. از این رو در صورتی که هیتر المنت شما دچار مشکل شود و یخچال شما برفک بزند لازم است تا برای جلوگیری از خرابی های آتی با یک تعمیرکار و متخصص امور لوازم یخچال ال جی تماس حاصل فرمایید.

به طور خلاصه نقش هیتر المنت در یخچال های ضد برفک این است که مانع از برفک زدنم در یخچال شود و برفک ها را ذوب نماید. از این رو نگهداری بیشتر و بهتر مواد غذایی نقش بسیار موثری را ایفا می کند.

تعمیرات اواپراتور یخچال ال جی در محل

اواپراتور یخچال مستقیما با میزان خنک کنندگی یخچال شما در ارتباط است. از این رو در صورتی که متوجه شده اید یخچال شما اخیرا به درستی خنک نمی کند لازم است تا به خرابی اواپراتور یخچالتان شک ببرید. البته که اواپراتور باید در سریع ترین زمان تعمیر شود. از این رو لازم است تا با تعمیرکارانی تماس بگیرید که علاوه بر مهارت بالا بتوانند به سرعت خودشان را به محل یخچال ال جی شما برسانند. از این رو می توانید برای تعمیرات یخچال ال جی خود با مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی نلی هوم تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان یخچال شما تعمیر شود.

منظور از اواپراتور یخچال چیست؟

اواپراتور قطعه ای مارپیچ در یخچال بوده که به طور مستقیم با خنک کنندگی یخچال بستگی دارد. درواقع در صورتی خرابی آن به گونه ای است که انگار یخچال ندارید و نباید انتظار خنک باقی ماندن مواد غذایی را داشته باشید. طرز کار اواپراتور به این گونه است که با جریان یافتن مایعی درون آن سبب سرد ماندن مواد غذایی می شود.

تعمیرات ترموستات یخچال LG

درست است که در یخچال های مدرن ترموستات جای خود را به قطعات مدرن تری نظیر سنسورها و مادربرد داده اند اما همچنان در یخچال های قدیمی تر از ترموستات استفاده می شود. و ترموستات هم مانند هر قطعه دیگری روزی ممکن است دچار خرابی شود. از این رو لازم است تا در صورت خرابی ترموستات سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر یخچال ال جی شما اقدام کند چرا که وظیفه ترموستات در یخچال بسیار مهم است.

تعمیرات ترموستات یخچال

تعمیر ترموستات یخچال LG

وظیفه ترموستات در یخچال چیست؟

ترموستات در یخچال وظیفه تنظیم دما را بر عهده دارد. از این رو در صورتی که یخچال شما در سرد و گرم کردن تعادل ندارد به احتمال بسیار زیاد مشکل از ترموستات بوده که لازم است در اسرع وقت این مشکل بر طرف گردد، چرا که می تواند صدمات جدی به مواد غذایی درون یخچال وارد کند.

تعمیر کندانسور یخچال ال جی در محل

همانطور که پیش تر نیز گفته شد اصلی ترین عاملی که سبب فرایند سرما سازی در یخچال شما می شود اواپراتور است. اما در این بین قطعه ای دیگر نیز وجود دارد که به این سرماسازی کمک شایانی می کند. از این رو در صورتی که یخچال شما به درستی فرایند سرد سازی را انجام نمی داد و ایراد از اواپراتور نبود می تواند این مشکل از کندانسور یخچال باشد.

این رو در صورتی که یخچال شما :

  • به درستی فرایند خنک سازی را انجام نمی دهد
  • محفظه داخلی یخچال به جای اینکه سرد باشد، گرم است.
  • در سیکل سرمایشی یخچال ایراد به وجود آمده
نعمیر کندانسور یخچال ال جی

نعمیرات کندانسور یخچال ال جی

سخن پایانی

یخچال ال جی یکی از معتبر ترین و بهترین یخچال هایی می باشد که می توان در بازار پیدا کرد. اما به هر دلیلی ممکن است به تعمیرات یخچال ال جی در محل نیاز پیدا کنید. از این رو لازم است تا با تماس گرفتن با متخصصان نلی هوم نسبت به رفع این مشکل اقدام نمایید. در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در این زمینه دارید می توانید از کارشناسان نلی هوم کمک بگیرید.

سوالات متداول تعمیرات یخچال ال جی 

این زمان بستگی به ایرادی که یخچال شما پیدا کرده است داشته و تلاش نلی هوم بر این است که در سریع ترین زمان مشکل و خرابی یخچال شما رفع شود.

در صورتی که ایراد دستگاه همانی باشد که بار اول برای آن تماس گرفته باشید و کمتر از 180 روز از تعمیرات یخچال ال جی شما گذشته باشد به طور رایگان یخچال ال جی شما تحت تعمیر قرار می گیرد.

این هزینه در صورت رضایت مشتری از تعمیر و پس از تعمیرات یخچال LG به صورت کامل دریافت می گردد.

ویدئو تعمیرات یخچال LG

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع یخچال های ال جی

تماس با ما