تعمیر ماشین لباسشویی بوش

کمتر کسی است که با محصولات بوش آشنایی نداشته باشد و ماشین لباسشویی بوش یکی از بهترین و شناخته شده ترین محصولات آن به شمار می رود. بسیاری از خریداران، ماشین لباسشویی بوش را به دلیل کیفیت و قیمت مناسبی که دارد خریداری می کنند و در بازار لوازم خانگی با سایر برندهای موجود در حال رقابت می باشد. با وجود برندهای قدرتمند در بازار لوازم خانگی، نمی توان گفت که کدام یک از آن ها بهترین می باشد اما بدون محصولات بوش بخ خصوص ماشین لباسشویی جزء برندهای با کیفیت لوازم خانگی می باشد و مشتریان خاص خود را دارد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش در سراسر کشور در نمایندگی های مجاز ارائه می شود و دیگر لازم نیست نگران خرابی ماشین لباسشویی خود باشید چرا که کارشناسان نلی هوم همه روزه آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش به شما عزیزان می باشد. با این که ماشین لباسشویی بوش با بهترین تکنولوژی ساخته شده است، اما هر کدام از لوازم منزل مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و اجاق گاز ممکن است روزی به سرویس نیاز داشته باشد و این کار را کارشناسان شرکت نلی هوم به صورت تضمینی برای شما انجام می دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

علائم خرابی ماشین لباسشویی بوش

آبگیری نکردن لباس ها
آبگیری نکردن لباس ها

یکی از دلایل خرابی ماشین لباسشویی بوش، آبگیری نکردن لباس ها می باشد و پس از پایان شستشو و تخلیه آب، لباس ها همچنان خیس می باشند و علت این مشکل، عمل نکردن دور موتور دستگاه یا دور خشک کن می باشد که باید توسط یک کارشناس بررسی شود.

صدای زیاد ماشین لباسشویی
صدای زیاد ماشین لباسشویی

یکی از مشکلاتی که ممکن است پس از چند سال برای ماشین لباسشویی بوش پیش بیاید، صدای زیاد هنگام کار کردن می باشد. خرابی پمپ ماشین لباسشویی، خرابی موتور، دیگ ماشین لباسشویی، تسمه و بلبرینگ از دلایل صدای زیاد ماشین لباسشویی می باشد و اگر به همچین موردی برخورد کردید، باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش اقدام نمایید.

خرابی لاستیک درب ماشین لباسشویی
خرابی لاستیک درب ماشین لباسشویی

دیواره های داخلی ماشین لباسشویی و درب ماشین لباسشویی دارای یک لاستیک می باشد که باعث می شود تمامی درب ماشین لباسشویی به کار کامل بسته شود و هیچ راه نفوذی وجود نداشته باشد. خرابی لاستیک درب ماشین لباسشویی پس از چند سال طبیعی می باشد و باید آن را تعویض کرد.

مشاهده ارور در صفحه نمایشگر
مشاهده ارور در صفحه نمایشگر

ماشین های لباسشویی پیشرفته دارای یک نمایشگر می باشند و ضمن نشان دادن وضعیت ماشین لباسشویی در حالت شستشو، در صورتی که ماشین لباسشویی با خرابی مواجه شود، یک ارور خاص بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود و هر ارور مربوط به خرابی قسمت های مختلف ماشین لباسشویی بوش می باشد و برای رفع ارور می توانید با کارشناسان نلی هوم تماس بگیرید.

عدم تخلیه آب از داخل دستگاه
عدم تخلیه آب از داخل دستگاه

اگر در پایان شستشو داخل مخزن ماشین لباسشویی مقدار زیادی آب جمع شده باشد، ممکن است پمپ ماشین لباسشویی دچار خرابی شده باشد و به همین علت آب به درستی تخلیه نمی شود.

لرزش های شدید در ماشین لباسشویی
لرزش های شدید در ماشین لباسشویی

زمانی که کمک فنرهای لرزه گیر ماشین لباسشویی دچار خرابی شده باشند، هنگام چرخش مخزن ماشین لباسشویی، دستگاه دچار لرزش شدید می شود و باعث حرکت کردن ماشین لباسشویی می شود. کمک فنرهای لرزه گیر دارای یک عمر مفید می باشند و پس پایان عمر آن ها، نیاز به تعویض م باشد. البته یکی دیگر از دلایل لرزش ماشین لباسشویی، تنظیم نبودن پایه های آن می باشد.

خرابی برد ماشین لباسشویی
خرابی برد ماشین لباسشویی

برد ماشین لباسشویی یک سیستم هوشمند می باشند که تمامی دستورات از طریق آن اعمال می شود و هر گونه خرابی در برد الکترونیکی باعث می شود تا دستورات به خوبی انجام نشود و لازم است برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش اقدام نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش با نلی هوم

شرکت نلی هوم با داشتن کادری مجرب همه روزه آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش به شما عزیزان می باشد و در صورت مشاهده هر گونه خرابی فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و تعمیرکاران نلی هوم به سرعت در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی می نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارائه خدمات و هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی بوش می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین لباسشویی بوش

تماس با ما