تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

بوش یکی از برندهای بزرگ در زمینه لوازم منزل می باشد که در حال حاضر، ماشین ظرفشویی بوش یکی از بهترین و پیشرفته ترین محصولات این برند به شمار می رود و در داخل ایران، سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است و نظر خریداران را به خود جلب کرده است. کیفیت لوازم منزل بوش به خصوص ماشین ظرفشویی بوش به قدری بالا است که می تواند با دیگر برندهای بزرگ بازار رقابت کند قیمت آن نسبت به کیفیتی که دارد، بسیار مناسب می باشد.

ماشین ظرفشویی بوش دارای چندین نمایندگی تعمیرات در سطح کشور می باشد و لازم نیست برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش به دنبال تعمیرکار باشید و شرکت نلی هوم صفر تا صد تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما انجام می دهد. ماشین ظرفشویی بوش در انواع و سایزهای مختلفی طراحی شده اند و با توجه به کیفیت ساخت آن ها، به زودی دچار خرابی نمی شوند و تا سال های زیادی می توانید از آن استفاده کنید ولی هر لوازمی ممکن روزی دچار خرابی شود و به سرویس نیاز پیدا کند. شما می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود را به تعمیرکاران متخصص نلی هوم بسپارید و ماشین ظرفشویی خود را مانند روز اول تحویل بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

  • تعمیر سوئیچ درب
  • تعمیر شناور
  • تعمیر تایمر
  • تعمیر غلطک های قفسه
  • تعمیر بازوهای آب پاش
  • تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی بوش
  • تعمیر پمپ تخلیه
  • تعمیر مخزن ماشین ظرفشویی بوش
  • تعمیر المنت و ترموستات
  • تعمیر پمپ ماشین ظرفشویی بوش
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نکات مهم در نگهداری ماشین ظرفشویی بوش

بیش از اندازه تعیین شده برای شستشوی ظرف ها، ظروف بیشتری داخل مخزن ماشین ظرفشویی قرار ندهید. این کار باعث می شود تا ظرف ها به خوبی شسته نشوند.

از مواد شوینده با کیفیت و مرغوب استفاده کنید و مواد شوینده نامرغوب باعث عدم تمیزی ظرف ها می شود و حتی باعث آسیب رسیدن به دستگاه می شود.

برای شستن ظرف ها، از بهترین و مناسب ترین برنامه شستشو استفاده کنید. ماشین ظرفشویی بوش دارای چندین برنامه شستشو می باشد که با توجه به تعداد ظرف ها و مقدار کثیفی آن ها می توانید برنامه شستشو را انتخاب کنید.

بیش از اندازه از ماشین ظرفشویی بوش کار نکشید و پس از هر بار کار کردن اجازه دهید تا دستگاه خنک شود و داخل مخزن آن به خوبی خشک شود.

حتما از یک محافظ برق استفاده کنید تا جریان نوسانی برق باعث آسیب رسیدن به ماشین ظرفشویی به ویژه برد آن نشود.

هنگام جا به جایی ماشین ظرفشویی بوش نهایت دقت را داشته باشید و از هر گونه ضربه خوردن به آن جلوگیری کنید. ضربه خوردن به ماشین ظرفشویی می تواند باعث شکستن شیشه درب ماشین ظرفشویی و همچنین خرابی قطعات آن شود.

اگر هنگام شستشوی ظرف ها صدای غیر طبیعی مانند برخورد ظروف به یکدیگر می شنوید، حتما بررسی کنید که پایه های ماشین ظرفشویی بوش تراز باشد و در یک سطح صاف قرار گرفته باشد.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی بوش

تماس با ما