تعمیرماشین لباسشویی ال جی (LG) نیز همانند سایر ماشین های لباسشویی نیازمند تعمیر کاران حرفه ای می باشد. همان طور که می دانیم امروزه برند ماشین لباسشویی در خرید آن تاثیر بسزایی دارد.ماشین لباسشویی ال جی از جمله برندهایی است که در بازار بسیار معروف می باشد و مشتریان زیادی به خود جذب کرده است.تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG هنگامی که علایم خرابی در آن مشاهده می شود امری بسیار ضروری است برای تعمیر به دلیل اینکه ممکن است خرابی و مشکلات بیشتری به وجود آورد و مشمول هزینه های کلانی جهت تعمیر ماشین لباسشویی گردد.

کد خطا ماشین لباسشویی ال جی (LG)

گاهی ممکن است بروی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی مواجه شوید،که این حروف نشان دهندی خطا با  Error برروی دستگاه شماست.حال برای اینکه متوجه شوید علت و پیغام خطا یا ارور  ماشین لباسشویی ال جی (LG) مربوط به چه مشکلی است،موارد زیر را مطالعه کنید .

 • UE: نامتعادل بودن لباس های داخل دیگ
 • IE: با AE خطای نشت آب
 • OE: خطای تخلیه
 • PF: خطای قطع ناگهانی برق
 • PE: خطای سنسور فشار
 • LE: خطی موتور DD
 • UE: خطای عدم تعادل دیگ
 • DE : خطای سوئیچ درب
 • NC: خطای ماژول  NFC و…

خطاهای رایج ماشین لباسشویی ال جی (LG)

خطاهای رایج ماشین لباسشویی (LG)

 • خطا (error) IE :

هنگامی که خطای IE در ماشین لباسشویی ال جی بروز می دهد مشکل می تواند از آب ورودی و اتصالات آن و یا فشار آب ورودی لباسشویی ،فیلتر سیر برق،برد لباسشویی ال جی و یا سیم کشی ماشین لباسشویی باشد. در زمان رخ دادن این ارور این موارد را بررسی نوده و در جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید .

 • خطا (error) OE:

OE کد خطا یا ارور در لباسشویی ال جی ممکن است به دلیل اختلالات متعددی باشد: مانند پمپ تخلیه ،شیلنگ رابط به درام،برد لباسشویی ال جی و ارتفاع شلنگ تخلیه در لباسشویی OE لباسشویی باید کمتر از یک متر ارتفاع داشته باشد.

 • خطا (error) CE:

در این خطا نشان داده می شود که جریان بیش از حدی به مدار الکتریکی موتور وارد شده است و برای رفع این ارور لازم است که دستگاه را از برق بکشید و دوباره متصل کنید.

 • خطا (error) CD:

یک پیغام خطا نیست ،یک پیغام عمومی مبنی بر اتمام چرخه خشک کردن می باشد . در واقع به مهنای خنک کردن است .بعد از اتمام دور خشک کن لباسشویی ال جی به صورت اتوماتیک تنظیم شده تا در صورتی که لباس ها از دستگاه خارج نشدند تا پس از 4 ساعت چروک نشوند.

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ( LG)

مشکلات رایج که درتمامی دستگاه ها وجود دارد و نیاز به تعمیرماشین لباسشویی ال جی (LG) است و تکنسین های ما همیشه با آن سر و کار دارند عبارتند از :

 1. ماسین لباسشویی نمی چرخد
 2. قفل یا باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 3. درب ماشین لباسشویی قفل نشده است
 4. ماشین لباسشویی روشن نمی شود
 5. چرخه ماشین لباسشویی تمام نمی شود
 6. ماشین لباسشویی صدای عجیب و غریب منتشر می کند
 7. ماشین لباسشویی می لرزد
 8. نشت ماشین لباس شویی
 9. حوضچه واشر تخلیه نمی شود
 10. حوضچه شستشو با آب پر نمی شود.

بیشتر بخوانید : علت نشت آب از ماشین لباسشویی

این شرکت در پوشش نمایندگی های مجاز با مجوز رسمی و با داشتن مهارت و تجربه بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا با اتکا به دانش و تجربه نیرومندی ماهر و دارای مدرک مرتبط با این حرفه در زمره ی یکی از تخصصی ترین مراکز در امر نصب و تعمیرات سرویس و نگهداری لوازم خانگی در چارچوب نمایندگی خدمات پس از فروش در سطح استان تهران مشغول به فعالیت می باشد.

کارایی کارمد لوازم خانگی شما به همان اندازه که برای شما مهم است برای متخصصان ما نیز مهم است به همین دلیل ما ارائه اطلاعات کامل قطعات و نیروی کار نگرانی شما را  در مورد تامین قطعات و هزینه های اضافی برطرف می کنیم.

ما سعی میکنیم در هنگام کمک به شما تا حد امکان انعطاف پذیر باشیم زیرا می دانم مشتریان ما زندگی پر مشغله ای دارند.بنا به درخواست شما می توانیم بازدیدهای هان روز عصر یا اخر هفته را برای تعمییرات ،نگهداری یا نصب انجام دهیم.