تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

آاگ (AEG) یکی از برندهای محبوب در سال های گذشته و اخیر در ایران بوده است که همچنان محصولات لوازم خانگی آن در ایران به فروش می رسد و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. در بین محصولات برند آاگ، ماشین لباسشویی آاگ بسیار پرفروش می باشد و دلیل آن، تکنولوژی بکار رفته در آن می باشد که بسیار پیشرفته است و با سایر برندهای دیگر در حال رقابت می باشد. ماشین لباسشویی آاگ جزء آن دسته از محصولاتی است که به ندرت دچار خرابی می شود اما هر وسیله ای پس از سال ها کار کردن به تعمیرات نیاز دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یکی از خدماتی است شرکت نلی هوم به مشتریان خود ارائه می دهد و و تعمیرکاران نلی هوم صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را به صورت تضمینی برای شما انجام می دهند. تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یک کار کاملا تخصصی می باشد و لازم است بدانید که اکثر قطعاتی که دچار خرابی می شوند، با تعمیرات می توان آن را درست کرد و بار دیگر از آن ها استفاده کرد و هزینه ی کمتری هم برای شما دارد. اما متاسفانه برخی از تعمیرکاران به دلیل نداشتن تجربه، زمانی که با یک قطعه خراب مواجه می شوند، به سرعت برای تعویض آن اقدام می کنند که باعث می شود هزینه زیادی بابت قطعه بپردازید.

با افزایش قیمت محصولات لوازم منزل به خصوص ماشین لباسشویی، قطعات این دستگاه هم گران می شود. اگر ماشین لباسشویی آاگ شما دچار خرابی شده باشد، کارشناسان نلی هوم دلیل خرابی دستگاه شما را تشخیص می دهند و اگر قابل تعمیر باشد، آن را به صورت تضمینی و با بهترین کیفیت برای شما تعمیر می کنند و در صورتی که غیر قابل تعمیر باشد، قطعه ی مورد نظر را تعویض می کنند و از بهترین برند و کیفیت برای دستگاه شما استفاده می کنند. جهت استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

دلایل خرابی ماشین لباسشویی آاگ

 • تمیز نشستن لباس ها
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی آاگ
 • بسته نشدن یا باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 • صدای بسیار زیاد هنگام خشک کردن لباس ها
 • عدم تخلیه آب
 • عدم ورود آب به ماشین لباسشویی
 • خراب شدن تایمر ماشین لباسشویی
 • تکان های شدید و لرزش هنگام کار کردن
 • نشتی آب از ماشین لباسشویی
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی لاستیک درب ماشین لباسشویی
 • مشاهده ارور یا پیغام خطا بر روی صفحه نمایشگر
 • خرابی تسمه، بلبرینگ، شفت و سه نظام
 • تنظیم نبودن دمای آب
 • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در یکی از مراحل شستشو
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ در مدل های پیشرفته دارای یک سیستم پیچیده می باشد و فقط تعمیرکاران متخصص به آن مسلط می باشد و اگر لباسشویی دچار خرابی شده باشد، ابتدا باید توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی شود. مدل های قدیمی تر ماشین لباسشویی آاگ دارای سیستم ساده تری بودند و زمانی که دچار خرابی می شدند، با تعمیرات به آسانی قابل تعمیر بودند. عیب یابی ماشین لباسشویی بسیار مهم می باشد و اگر ندانید که کجا را باید تعمیر کنید، قعطا ماشین لباسشویی درست نمی شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بستگی به عیب یابی کارشناس دارد و ابتدا باید میزان خرابی مشخص شود و پس از آن هزینه های تعمیر به مشتری اعلام می شود. شرکت نلی هوم با کادری مجرب به صورت همه روزه و در سراسر تهران و دیگر شهرها آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد و هر گونه تعمیرات ماشین لباسشویی در محل و با مناسب ترین هزینه انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین لباسشویی آاگ

تماس با ما