ماشین های لباسشویی دارای برندهای مختلفی می باشند. تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH نیاز به گذراندن یک دوره از کلاسهای کامل با اطلاعات فنی می باشد. که این دستگاه از جمله وسایل کاربردی و مهم خانه است که در زمان خرید آن باید دقت کافی داشته باشیم. لازم است که بدانید با گذشت زمان ممکن است ماشین لباسشویی قابلیت و کارایی اش با افت روبه رو می شود. مشکلات مختلفی می تواند برای این دستگاه بوجود بیاید و به تعمیر کار ماشین لباسشویی بوش BOSCH نیاز پیدا کنید.

ظرفیت ماشین لباسشویی بوش BOSCH از 7.5 کیلوگرم آغاز شده تا 10 کیلوگرم افزایش می باید.و این ظرفیت ها برای بیش از چهار نفر مناسب است .فناوری و تکنولوژی که در ساخت ماشین لباسشویی بوش BOSCH  استفاده شده است،دارای یک ترموسات درونی است که دمای آب را بین 170 الی 190 درجه بالابرده و باکتری های موجود در لباس را از بین می برد.

I-DOS (میزان استفاده از مواد شوینده) این قابلیت درماشین لباسشویی باعث می شود،میزان لباس ها و اندازه آب مصرفی،مواد شوینده موجود در مخزن استفاده شود .این قابلیت در این دستگاه جلوگیری میکند از هدر رفتن مواد شوینده و باعث بهتر و تمیز شدن لباس ها می شود.

قطعات استفاده شده در ماشین لباسشویی بوش  BOSCH

قطعات استفاده شده در ماشین لباسشویی بوش BOSCH

در این دستگاه از قطعاتی استفاده شده است که تا حد زیادی میزان صدای ماشین لباسشویی بوش BOSCH را کاهش داده است. صدای که در ماشین لباسشویی ها وجود دارد بیشتر در ماشین لباسشویی هایی است که  دارای درب جلو هستند و دارای قطعات کربنی می باشند که باعث ایجاد صدای زیاد و آزار دهنده می شود.که خرابی در هر یک از این قطعات باید به تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH بپردازید تا دیگر قطعات دچار مشکل و آسیب جدی نشوند.

  1. کلید روشن و خاموش ماشین لباسشویی بوش : این کلید در پنل جلویی ماشین لباسشویی نصب شده است و برنامه فشردن آن لباسشویی بوش شروع به کار می کند.
  2. میکروسوئیچ ماشین لباسشویی بوش : میکروسوئیچ یک قفل ایمنی است تا در حین کار درب ماشین لباسشویی باز نشود و آب داخل مخزن بیرون نریزد.
  3. شیر برقی ماشین لباسشویی بوش : شیر برقی عمل ورود آب به داخل ماشین لباسشویی با استفاده از رله های مغناطیسی انجام می دهد.
  4. هیدرواستات ماشین لباسشویی بوش : کار این قطعه تنظیم آب مخزن است و در زمان بیش از حد آبگیری ماشین جلوگیری می کند.
  5. تامیر ماشین لباسشویی بوش : این تایمر به عنوان مغز دستگاه می باشد و وظیفه تنظیم و عملکرد را برعهده دارد.
  6. موتور ماشین لباسشویی بوش : این مهترین قسمت ماشین لباسشویی است که کار گردان سطل و مخزن لباس ها را برعهده دارد.

مشکلات شایع در تعمیر ماشین لباسشویی بوش 

  • آب درون مخزن تخلیه نمی شود .
  • پس از آبگیری مخزن ،مخزن کار نمی کند و لباس ها نمی چرخند
  • درب ماشین لباسشویی پس از اتمام کار شستشو باز نمی شود .
  • داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی

بیشتر بخوانید :عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا

و دلایل مختلف دیگری وجود داردکه ماشین لباسشویی بوش BOSCH نیاز به تعمیر دارد.برای تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با کارشناسان نلی هوم تماس بگیرید. تمامی خدمات  در منزل شما ارائه می شود و نیازی به حمل دستگاه نمی باشد و می توانید بر تعمیرات نظارت داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.