ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از محبوبترین برندهای ماشین لباسشویی در بین خانواده های ایرانی می باشد.گاهی شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ دارید.دلایل مختلفی که نیاز به تعمیر کار دارید می تواند: استفاده نادرست، شوک برقی، ضربه خوردن در حین جابجایی و… باشد که این دستگاه در این صورت دچار مشکل می شود.تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به تخصص، مهارت و دانش بالایی نیاز داردکه تعمیر کاران دوره های تخصصی و حرفه ای را برای شناسایی رفع مشکلات ماشین لباسشویی می گذرانند.

از دلایل اصلی خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ می توان به این موارد اشاره کرد:در زمان جابجایی ضربه می خورد، نوسان یا شوک الکتریکی، استفاده نامناسب از دستگاه، مستهلک شدن قطعات به مرور زمان، تعمیرکار نابلد در تخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ.

گاهی افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در تشخیص دادن نشانه های خراب بودن دستگاه همچنان از دستگاه استفاده میکنند و این کار باعث آسیب رساندن به قسمت های دیگر ماشین لباسشویی و افزایش هزینه تعمیرماشین لباسشویی می شود. از نشانه هایی که در خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ می توانیم به آن اشاره کنیم موارد ذیل می باشد:

 • ماشین لباسشویی کار نمی کند
 • دستگاه خاموش و دیگر روشن نمی شود
 • دستگاه آبگیری نمی کند
 • ماشین لباسشویی در دور بالا و در زمان خشک کردن صدای زیاد و ناهنجار می دهد
 • ماشین لباسشویی در دور خشک کن لرزش دارد
 • ارور های که روی صفحه دیجیتال مشاهده می شود
 • خارج شدن آب از زیر دستگاه
 • بعد از شستشو لباس ها بو می دهد
 • باقی ماندن لکه ها و مواد غذایی بروی لباس ها بعد از شستشو

ماشین لباسشویی هایی سامسونگ که در ایران موجود می باشند دارای گارانتی شرکتی بوده اما مدت زمان این گارانتی ها محدود است و با عوامل ذکر شده باعث منقضی شدن گارانتی می شود که در این صورت مشاهده این گونه موارد و مشکلات دیگر میتوانید با مجموعه نلی هوم که با داشتن تعمیر کاران با تجربه و متخصص درزمینه  تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تهران می باشند تماس حاصل بفرمائید.

کار نکردن یا شروع نشدن مرحله شستشو لباس می تواند به دلایل ذکر شده باشد : قفل شدن درب ماشین لباسشویی که در این موقع علت آن خرابی میکروسوئیچ یا شکستگی زبانه درب می باشد. وارد نشدن آب به داخل دستگاه که علت آن معیوب بودن شیرالکتریکی یا مسدود بودن مسیر آب می باشد.تخلیه نشدن آب شستشوی قبلی که در اثر خرابی پمپ تخلیه می باشد.تشخیص نادرست میزان آب شستشو که در اثر خرابی هیدروسنسور بوده .نچرخیدن سبد شستشو که دلیل آن خرابی موتور است.پاره شدن تسمه موتور. خرابی برد الکترونیکی که باعث عدم اجرا برنامه ماشین لباسشویی می شود.

برای تشخیص دقیق و عیب یابی تعمیر کاران باید ماشین لباسشویی را بازدید کنندو برای رفع مشکل ماشین لباسشویی سامسونگ تهران می توانید با مجموعه نلی هوم تماس گرفته تا همکاران ما در کوتاه ترین مدت زمان مشکل دستگاه شما رابررسی و عیب آن را برطرف کنند.

روشن نشدن لباسشویی و تعمیرات  ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ خاموش شدن و یا روشن نشدن این دستگاه میباشد که علت تکرا این دستگاه در نوسانات زیاد برق و آسیب در برد الکترونیکی این دستگاه میباشد.این برد ها بسیار حساس می باشند و در صورت نوسان ولتاژ ورودی برق ممکن است به سرعت دچار اختلال و خرابی شوند،حتی در برخی از مواقع محافظ برق هم نمی تواند جلوی تغییرات آمپر را بگیرد و در نتیجه برد الکترونیکی خراب می شود. اجزای دیگر که ممکن است در روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ وجود داشته باشد فیلتر برق ورودی، فیوزدو شاخه، قطع شدن سیم کشی، سولفاته روی کنتاکت روی بردباشد.

وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی یکی دیگر از اختلالات عملکرد این دستگاه می باشد بارها پیش آمده که در زمان اجرا برنامه شستشو، آب وارد دستگاه نمی شود در این صورت باید قطعاتی از جمله شیر ورودی، شیلنگ آب ورودی، شیر برقی، جاپودری، برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار داد.اگر در ماشین لباسشویی شما آب جمع شود، یا هنگام خارج کردن لباسها مقداری آب درون ماشین لباسشویی وجود داشته باشد این مشکل در قسمت پمپ موتور می باشد.که می تواند علت آن گیر کردن شیء ای در پمپ، و از کار افتادن پمپ تخلیه باشد.

خاموش شدن ناگهانی لباسشویی سامسونگ در حین کار

این مشکل می تواند به دلایل ذیل باشد:

 • قطع شدن منبع تغذیه
 • اضافه بار ماشین لباسششویی (لباس هایی سنگین مثل پتو و ..)
 • پر شدن بیش از اندازه آب در لباسشویی
 • خراب بودن موتورو خراب بودن برد الکترونیکی
 • اتصالات قطعات کوتاه بوده
 • ظاهر شدن خطا ها و ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی های سامسونگ دارای سیستم عیب یاب خودکار می باشند زمانی که در هنگام کار دچار مشکل باشد و یا قطعه ای معیوب شود به کاربر هشدار می دهد.این هشدار به صورت کد مختصر مانندE  و یا تلفیقی مانند E01 نشان داده می شود. توضیحات برای رفع ارور کافی نمی باشد.تعمیرات لباسشویی سامسونگ مستلزم داشتن تجربه و تخصص کافی می باشد.برای تعیین خرابی دقیق و علت خاموش شدن ماشین لباسشویی سامسونگ باید تعمیر کار نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ تهران دستگاه شما را عیب یابی کند.

بیشتر بخوانید : علت لرزش ماشین لباسشویی

علت آبریزی از کف لباسشویی

خروج آب از کف ماشین لباسشویی  بخاطر سوراخ شدن دیگ،نشتی از پمپ تخلیه، پارگی شیلنگ ها، خارج شدن لاستیک و نوار درب ماشین لباسشویی می تواند باشد.در این صورت باید تمامی موارد گفته شده بررسی شود تا قطعه معیوب شده را پیدا کنید انجام به موقع سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند 90% از خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را به تعویق بیاندازد و در صورت نیاز به تعمیر دستگاه خود می توانید با مجموعه نلی هوم که دارای متخصصین کارآمد در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تهران می باشند تماس حاصل بفرمائید تا در کمترین زمان دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند .