تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی در سال های اخیر به یکی لوازم منزل کاربردی تبدیل شده است و ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از بهترین برندها در این زمینه می باشد و در اکثر خانه ها وجود دارد. یکی از ویژگی های خوب برند سامسونگ این است که در سراسر کشور، نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ وجود دارد و دیگر نیازی نیست نگرانی خرابی این کالا باشیم. ماشین ظرفشویی سامسونگ با استفاده از بهترین تکنولوژی ساخته شده است و می توان تا سال های زیادی بدون مشکل از آن استفاده کرد.

اما این یک واقعیت است که هر کدام از لوازم منزل ممکن است روزی دچار خرابی شود و این ممکن است به دلیل فرسودگی قطعات و یا استفاده ی نادرست ما از آن وسیله باشد. سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ هر چند سال یک بار جزء ضرورت ها می باشد و اگر پس از زمان زیادی ماشین ظرفشویی شما دچار خرابی شد، اصلا نگران نباشید و شرکت نلی هوم با ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل، در کمترین زمان این مشکل را برطرف می کند و شما می توانید بار دیگر از این دستگاه استفاده نمایید.

شرکت نلی هوم صفر تا صد تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را به صورت تضمینی و با بهترین قطعات برای شما انجام می دهد و شما فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و تعمیرکاران ما در سریعترین زمان دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ باید فقط به نمایندگی های مجاز در سراسر کشور تماس بگیرید و ماشین ظرفشویی سامسونگ یک دستگاه کاملا پیشرفته می باشد و هر تعمیرکاری نمی تواند آن را تعمیر کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر سوئیچ و قفل درب
تعمیر سوئیچ و قفل درب

در صورتی که قفل درب یا سوئیچ درب دچار خرابی شده باشد، ماشین لباسشویی کار نمی کند و علت آن، دستور از قبل تعیین شده می باشد و حتما قفل درب ماشین ظرفشویی باید عمل کند تا دستگاه شروع به کار کند.

رفع نشتی آب
رفع نشتی آب

پوسیدگی شلنگ های آب ورودی و خروجی یا خرابی پمپ باعث می شود تا شاهد نشتی آب از ماشین ظرفشویی باشیم و البته برای بررسی بیشتر، نیاز به عیب یابی دقیق توسط کارشناس می باشد.

تعویض المنت ماشین ظرفشویی
تعویض المنت ماشین ظرفشویی

المنت مربوط به دمای آب می باشد و و زمانی که این قطعه دچار خرابی می شود، تنظیم دمای آب به درستی انجام نمی شود و در نتیجه ظرف ها به خوبی تمیز نمی شوند.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ

برد ماشین ظرفشویی سامسونگ از اصلی ترین قطعات این دستگاه به شمار می رود و تمامی فعالیت های ماشین ظرفشویی از طریق برد الکترونیکی صورت می گیرد و خرابی این قطعه باعث از کار افتادن ماشین ظرفشویی می شود و باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اقدام نمایید. تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ از اصلی ترین خدمات شرکت نلی هوم می باشد.

تعمیر پمپ تخلیه
تعمیر پمپ تخلیه

اگر این قطعه دچار خرابی شود، آب داخل دستگاه به طور کامل تخلیه نمی شود و همچنین ممکن است شاهد کثیفی ظروف و نشتی آب باشیم. مسدود بودن خروجی شلنگ تخلیه یکی از دلایلی است که آب به طور کامل تخلیه نمی شود و باید مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نکات مهم در نگهداری ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر می خواهید هزینه های اضافی بابت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نپردازید، باید به درستی از این دستگاه استفاده کنید و با رعایت چند نکته ساده می توانید تا سال های زیادی بدون مشکل از ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

  • قرار دادن ظروف به تعداد استاندارد در ماشین ظرفشویی
  • استفاده از مواد شوینده ی مناسب برای شستن ظرف ها
  • جمع کردن پسماندهای غذا از داخل ماشین ظرفشویی جهت جلوگیری از گرفتگی پمپ و شلنگ تخلیه
  • انتخاب مناسب ترین برنامه شستشو برای تمیز شدن ظرف ها
  • بیش از حد کار نکشیدن از ماشین ظرفشویی
  • تعویض به موقع فیلتر ماشین ظرفشویی
  • باز گذاشتن درب ماشین ظرفشویی پس از هر بار شستشو جهت خشک شدن رطوبت داخل دستگاه
  • در صورت مشاهده هر گونه خرابی و نشتی آب از دستگاه، فورا شستشوی ظرف ها را متوقف کرده و در اولین فرصت برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام نمایید.

شرکت نلی هوم با داشتن کادری مجرب همه روزه آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما مشتریان عزیز می باشد و برای این کار می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ

تماس با ما