تعمیر یخچال سامسونگ

یخچال های سامسونگ همیشه یکی از بهترین برندها بوده است و برای تعمیر یخچال سامسونگ باید حتما به نمایندگی مراجعه نمایید تا متخصصان اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام دهند. اگر برای تعمیر یخچال سامسونگ  می خواهید اقدام کنید، می تواند با مجموعه تخصصی نیلی هوم تماس گرفته تا در با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت یخچال شما را تعمیر نمایند. نیلی هوم نمایندگی معتبر یخچال های سامسونگ می باشد و با خیالی آسوده می توانید تعمیرات یخچال خود را به ما بسپارید.

یخچال های سامسونگ دارای بهترین قطعات می باشد اما هر یخچال فریزری ممکن است روزی دچار خرابی شود و دلیل آن می تواند خرابی قطعات باشد و گاهی اوقات استفاده نادرست از یخچال فریزر باعث خرابی زودرس آن ها می شود و باید برای تعمیر آن باید با نمایندگی های تعمیر یخچال سامسونگ تماس حاصل نمایید. پس از مراجعه تعمیرکار یخچال در محل، ابتدا خرابی یخچال مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که قطعه مورد نظر قابل تعمیر باشد این کار انجام می شود، در غیر این صورت، کارشناس قطعه خراب را تعویض می کند.

یخچال های سامسونگ دارای گارانتی می باشد که در زمان خرید به خریدار ارائه می شود و از زمانی که خریدار یخچال را راه اندازی می کند، تاریخ گارانتی آغاز می شود و تا پایان زمان گارانتی اگر هر مشکلی پیش بیاید می توانید با نمایندگی سامسونگ تماس گرفته تا برای رفع مشکل اقدام نمایند. یخچال های جدید سامسونگ به ندرت دچار خرابی می شوند و اکثر آن ها کیفیت بسیار بالایی دارند اما در یخچال های قدیمی سامسونگ ممکن است برخی از قطعات نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشند که پس از چند سال استفاده از یخچال، این موارد طبیعی می باشد.

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر فوق تخصصی انواع یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ
تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ
تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ
تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ

علت خرابی یخچال سامسونگ

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی

تمامی یخچال های پیشرفته دارای برد الکترونیکی می باشد و زمانی که برد الکترونیکی آن ها خراب شود، عملکرد یخچال مختل می شود و باعث می شود برخی از قطعات یخچال به درستی وظیفه خود را انجام ندهند. در اکثر موارد، بردهای الکترونیکی قابل تعمیر می باشند که هزینه کمتری نسبت به تعویض آن دارد و معمولا خرابی برد الکترونیکی مربوط به مدار فرمان، IC های برنامه و منبع تغذیه می باشد که این موارد قابل تعمیر است.

فن یخچال
فن یخچال

فن نقش مهمی در خنک کنندگی دارد و اگر فن یخچال به درستی کار نکند، باعث بالا رفتن دمای موتور یخچال می شود و همچنین یخچال به خوبی سرد نمی شود و اگر دمای موتور بیشتر از حد استاندارد بالاتر رود، باعث خرابی می شود. گاهی اوقات فن یخچال های سامسونگ با صدای زیاد کار می کند که نشان از خرابی آن می باشد و علت آن می تواند شکستگی فن، قطعی سیم پیچ مگنتی و یا شکستگی یا خرد شدن بلبرینگ ها باشد. در یخچال های ساید بای ساید از 2 یا 3 فن استفاده می شود که وظیفه خنک کردن موتور و انتقال سرما را دارد.

موتور یخچال
موتور یخچال

زمانی که تعمیرکار برای تعمیر یخچال سامسونگ حضور پیدا می کند، اول کار موتور یخچال را بررسی می کند. زمانی که موتور یخچال یا کمپرسور دچار مشکل شود، با مواردی مانند اتصال بدنه کمپرسور، داغ شدن  بیش از حد موتور، قطع فیوز برق ساختمان، صدای زیاد و غیر طبیعی در حین کار کردن موتور و کار نکردن موتور رو به رو خواهیم شد. موتور یخچال اصلی ترین و مهمترین قطعه در یخچال سامسونگ می باشد و در صورت خرابی نیاز به تعویض دارد.

سیستم دیفراست
سیستم دیفراست

زمانی که یخچال برفک می زند، تعمیرکار یخچال مواردی مانند تایمر مکانیکی، برد الکترونیکی، المنت دیفراست، ترموفیوز، ترمودیسک و سنسور دیفراست را بررسی می کند.

تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ

اگر یخچال شما دچار هر مشکلی شده باشد، تیم تخصصی نلی هوم در کمترین زمان برای تعمیر آن اقدام خواهند کرد و هر گونه سوالی که داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید. خدمات تعمیر یخچال سامسونگ توسط شرکت نلی هوم به شرح زیر می باشد:

  • تعمیر موتور یخچال
  • تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال
  • تعمیر یخساز
  • برطرف کردن صداهای زیاد
  • بررسی علت سرمای کم یخچال فریزر
  • برطرف کردن برفک یخچال
  • تنظیم و تعمیر سنسور دمای یخچال
  • تعویض فیلتر آب یخچال
  • رفع ارورهای صفحه نمایش یخچال
  • رفع گرم شدن دیواره یخچال

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع یخچال های سامسونگ

تماس با ما