برند ماشین لباسشویی اسنوا مانند دیگر وسایل برقی دچار مشکل می شود و عیب یابی ماشین لباسشویی اسنو به یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی نیاز دارد. که دارای اطلاعات کامل در زمینه این برند تکنولوژی داشته باشد .برای انجام تعمیرماشین لباسشویی اسنوا باید از تعمیر کاران متخصص استفاده کنید .تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در دودسته مشکلات جزیی و مشکلات کلی تقسیم می شود. و انجام تعمیرات به برند آن اهمیتی ندارد و پرسنل به روش کار دستگاه ماشین لباسشویی تسلط کامل دارند و می توانند هر برندی را تعمیر کنند.

گاهی اوقات ماشین لباسشویی به هر دلیلی امکان خراب شدن و نیاز به تعمیر دارد. همه دستگاهها با توجه به برند و مدل خود دارای خطاهای مختلفی هستند که با توجه به بررسی و آشنایی با این خطاها می توانید زودتر مشکل را برطرف کنید. برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا بایداز متخصصان وتعمیر  کاران ماشین لباسشویی با سابقه کمک بگیری . زیرا این متخصصان به سرعت مشکلات دستگاه را تشخیص داده و مشکل را برطرف می کنند.

معایب ماشین لباسشویی اسنوا

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • بررسی کدهای خطا ماشین لباسشویی
 • غیر فعال شدن چرخش ماشین لباسشویی
 • تخلیه نشدن آب به وسیله ماشین لباسشویی
 • گرم نشدن آب ماشین لباسشویی
 • خارج شدن آب از ماشین لباسشویی و ….

 

مشکلات رایج ماشین لباسشویی اسنوا

عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا

 1. حل نشدن پودر ماشین لباسشویی:نامرغوب بودن پودر و یا مواد شوینده /دمای آب/کثیف بودن جا پودری/استفاده بیش از حد مواد شوینده/آب سخت /استفاده از مایع های لباسشویی به چای پودرماشین لباسشویی
 2. عدم آبگیری دستگاه : اگر درب ماشین لباسشویی باز باشد و یا به طور کامل بسته نباشد دستگاه شروع به کار نمی کند و یا خراب بودن میکروسوئیچ ماشین لباسشویی باعث عدم آبگیری می شود.
 3. عدم دلایل چرخش لگن ماشین لباسشویی: موارد زیادی وجود دارد ازجمله :فرسوده بودن برس های ماشین لباسشویی اسنوا،مشکلات کمربند درایو،  معیوب بودن موتور.
 4. خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار: دلیل این مورد می تواند تایمر ،ترموسات از کار افتاده باشد.
 5. سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی اسنوا: این مشکل در زمانی مشاهده می شود که طبل در حال حرکت است و امکان دارد چیزی گیر کرده باشد مانند سکه، یا سیم . در این موقع باید فیلتررابررسی کنید. یکی دیگر از علت ها می تواند فرسوده بودن یاتاقانهای ماشین لباسشویی باشد.
 6. بوی بد لباسها بعد ازشستشو: اگر همیشه از شستشوی دمای پایین مواد شوینده استفاده می کنید، می توانید باکتری یا حتی قالب را در دستگاه ایجاد کنید و ماشین را چند دقیقه در هوای آزاد قرار دهید و یا اینکه ماشین را با آب خالی یک دور سشتشو انجام دهید .

ارورهای رایج ماشین لباسشویی اسنوا

 • ارور IE :مربوط به مشکل ورود آب می باشد. از جمله دلایل این علت در ماشین لباسشویی می تواند بسته بودن شیرآب، انسداد ورودی آب، سنسور نامرغوب،  خراب بودن برد باشد. برای رفع آن ابتدا شیراب را چک کنید و در صورت بسته بودن ان را بازکنید و فیلتر ورودی آب را بررسی کنید. فیلتر را تمیز کرده و در صورت ادامه مشکل از متخصص تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا کمک بگیرید.
 • ارورOE:مربوط به مشکل تخلیه آب می باشد ،که می تواند لوله تخلیه گره ،یا پیچ خورده باشد یا خراب بودن پمپ تخلیه آب هنگام آبگیری باشد.برای رفع این خطا لوله و شلنگ تخلیه را چک کنید و در صورت خراب بودن پمپ تخلیه باید آن را تعویض کنید.
 • ارور E4 : این مشکل مربوط به نشتی آب می باشد و دلیل آن درام ماشین لباسشویی است. و برای رفع آن باید ابتدا شیلنگ دستگاه را چک کنید،ترک یا پاره نشده باشد و در صورت سالم بودن لوله تخلیه نشتی آب از درام ماشین لباسشویی می باشد که باید با خدمات پس از فروش دستگاه تماس بگیرید.
 • ارورE5: این مشکل در چرخش صحیح موتور و خرابی آن می باشد و برای رفع آن در صورت گیر کردن لباس ها در لاستیک درب آن ها را برداشته .
 • ارور E6: سوختگی و یا قفل شدن سوکت موتور و سیم کشی  می باشدکه درصورت خراب بودن یا سوختن موتور باید آن را تعویض کرد و در صورت اتصال کوتاه خطا در سوکت موتور می باشد که باید از تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی در رفع آن کمک بگیرید.
 • ارور E8: خراب بودن برد می باشد و موتور از کار افتاده است و در رفع آن باید سوکت های موتور و سیم کشی های ماشین لباسشویی اسنوا را مورد بررسی کنید و در صورت نیاز باید آن راتعویض کنید.
 • ارور E9: این خطا مربوط به هیدروستات می باشد و خرابی هیدرستات لباسشویی این ارور را در ماشین لباسشویی می دهد و برای رفع آن مقدار ولتاژ را بررسی کنید تا خرابی آن معلوم گردد.
 • ارور E4: نشتی آب یکی دیگر ازکد های خطا می باشد. داغ شدن بیش از حد مقاومت گرمایی دلیل این خطا می باشد.در صورتی که المنت بدون وجود آب در داخل درام گرم شود و یا اینکه بطور کل المنت خراب است و ارور e4بوجود می آید و برای رفع این خطا باید المنت حرارتی را مورد بررسی قرار دهید .
 • ارور H5:این ارور مربوط به اشکال در دما اب است.دمای آب در برنامه شستشوی لباس های که از جنس پشمی و یا ظریف به بیش از 45 درجه برسد این ارور نشان داده می شود.

بیشتر بخوانید:علت پرزگرفتن لباس در ماشین لباسشویی

متخصصان  مجموعه نلی هوم تمامی دوره های حرفه ای و تخصصی جهت عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا را دیده اند و می تواننددر کمترین زمان و با کیفیت بسیار عالی بهترین خدمات را به شما ارائه دهند .