در عیب یابی مایکروفر پاناسونیک نیاز به اطلاعات جامع و مهارت و دانش فنی بسیار بالایی می باشداین نوع مایکروفر نیز مانند دیگر برندهای مایکروفر در گذر زمان دچار مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر می باشند. مایکروفر ها یا ماکروویو ها نوعی سیستم گرمایشی هستند برای گرم کردن و پختن مواد غذایی می باشند. هدف ما در این مقاله این است که در چنین مواقعی شما می توانید خود تا حدودی  عیب یابی مایکروفر خود را انجام دهید.

در زمان کار باید بدانید که سیستم داخلی مایکروفر پاناسونیک به طوری طراحی شده است که در صورت افزایش حرارت، ترموسات فعال شده و باعث خاموش شدن مایکروفر می گردد.در نتیجه تمامی عواملی را که باعث افزایش دما مایکروفر می گردد را مورد بررسی قرار دهید. و اگر مایکروفر در کابیت باشد این خود موجب افزایش دما می شود.گاهی اوقات ممکن است این مشکل از سه راهی باشد که دستگاه به آن متصل است، در این مواقع از سه راهی جدا نموده و دوشاخه را مستقیم به پریز برق وصل نمائید، اگر مشکل خاموش شدن مایکروفر پاناسونیک برطرف شد سه راهی دچار مشکل شده است .

باید به نوسانات برق توجه کنید، زیرا در ساعات اوج  مصرف استفاده از مایکروفر با مصرف ولتاژ زیاد، باعث فشار و خراب شدن دستگاه می شود. حتما ولتاژ برق منزل را بررسی کنید اگر زمان خاموش شدن کمتر از 5 دقیقه باشد لازم است با مجموعه تعمیرمایکروفر  نلی هوم  تماس بگیرید.

حل مشکل گریل مایکروفر پاناسونیک

 

جهت حل این مشکل باید ابتدا از قطعه ای بنام شفت که در مرکز و زیر سینی مایکروفر پاناسونیک قرار دارد مطمئن شوید که به درستی در محل خود قرار گرفته باشد.جهت برطرف کردن این مشکل باید بدانید که المنت بالای محفظه مایکروفر پاناسونیک به طور مدام روشن نمی باشد،و در زمان پخت روشن و خاموش می شود.برای اینکه از سالم بودن آن مطمئن باشید،مایکروفر را بروی برنامه گریل تنظیم نموده و دو دقیقه به آن زمان دهید و با روشن شدن المنت و قرمز بودن آن، گریل به خوبی کار میکند.

حل مشکل کار نکردن دکمه های پاناسونیک می تواند قفل کودک این دستگاه باشد، چنانچه دستگاه قفل کودک می باشد آن را ازاین حالت خارج نمائید. اگر این مشکل برطرف نشد می توانید دو شاخه را به مدت 2 دقیقه از پریز خارج نموده و مجددا از آن استفاده کنید. در غیر اینصورت اگر دستگاه همچنان مشکل داشت  باید از متخصصان تعمیر مایکروفر پاناسونیک در مجموعه نلی هوم کمک بگیرید .

بیشتر بخوانید: علت جرقه زدن مایکروفر

برای تعمیرو عیب یابی مایکروفر پاناسونیک خود می توانید با کارشناسان نلی هوم تماس بگیرید. تمامی خدمات تعمیر مایکروفر پاناسونیک در منزل شما ارائه می شود و نیازی به حمل دستگاه نمی باشد و می توانید بر تعمیرات نظارت داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر مایکروفر پاناسونیک می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.