معرفی بهترین مدل ماشین لباسشویی خارجی

از زمان ساخت ماشین های لباسشویی اولیه، برند های گوناگونی اقدام به ساخت لباسشویی های خانگی کرده اند تا عنوان بهترین مدل ماشین لباسشویی را از آن خود کنند. ما در ادامه این مقاله به معرفی بهترین مدل ماشین لباسشویی مانند سامسونگ، الجی، بوش، اسنوا، پاکشوما و… موجود در بازار خواهیم پرداخت.

معرفی بهترین مدل ماشین لباسشویی مارک سامسونگ

امروزه کمتر منزلی را می توان مشاهده کرد که یکی از محصولات برند خوش آوازه سامسونگ را نداشته باشد. سامسونگ یک مارک کره ای چند ملیتی می باشد که در صنعت های متعدد چندین زیر مجموعه دارد.

ما در ایران بیشتر با زیر مجموعه سامسونگ الکترونیک که در حوزه تولید لوازم خانگی برقی و لوازم الکترونیکی مثل موبایل و تبلت و … فعالیت می کند آشنا هستیم. در صورتی که بیمه و خدمات مالی، ساخت چیپ های نیمه هادی، صنایع هوا‌فضا، صنایع کشتی‌سازی، صنعت ساختمان سازی از سایر کارکردهای این شرکت بزرگ است .

لوازم خانگی سامسونگ که برای ایرانیان با ضمانتنامه سام سرویس عرضه می شود، بسیار مرغوب و پر تقاضا است. در بین همه لوازمی که مارک سامسونگ می سازند، ماشین های لباسشویی سامسونگ جزو بهترین محصولات این شرکت می باشند.

لباسشویی های سامسونگ در اندازه های 6، 7، 8، 9 و 12 کیلویی ساخته می شوند. شرکت سامسونگ مدرن ترین فناوری هایی که بر روی بهترین ماشین های لباسشویی وجود دارد را بر روی لباسشویی های خود پیاده می کند. در جدول زیر فهرستی از برترین مدل های لباسشویی سامسونگ را مشاهده می کنید .

بهترین مدل لباسشویی سامسونگ           ظرفیت مصرف انرژی      سرعت چرخش موتور

لباسشویی سامسونگ مدل Q1256 8KG   ++A                       1200  دور در دقیقه

لباسشویی سامسونگ مدل J1477  7KG    +++A                      1400 دور در دقیقه

لباسشویی سامسونگ مدل P1494 9KG    +A                          1400 دور در دقیقه

لباسشویی سامسونگ مدل S1254 7KG    +++A                     1200 دور در دقیقه

ماشین لباسشویی سامسونگ

مدل ماشین لباسشویی مارک سامسونگ

مدل ماشین لباسشویی مارک ال جی

برند الجی یکی از معتبر ترین برند های کره ای می باشد که در بسیاری از کشور ها از جمله کشور ما نمایندگی محصولات دارد و می توانید از بابت خدمات پس از فروش آن خیالتان راحت باشد.

توانایی بالای موتور، طراحی و ظاهر مناسب موجب گردیده است تا ماشین لباسشویی های الجی جزو بهترین ماشین لباسشویی های بازار قرار بگیرند. از دیگر مزیت های ماشین لباسشویی های این مارک که موجب گردیده است تا این اندازه مورد استقبال خریداران قرار بگیرد مصرف پایین انرژی است. از بهترین مارک ماشین لباسشویی خارجی در بازار می توان به برند ال جی نیز اشاره کرد .

ماشین لباسشویی های الجی در اندازه های متعددی تولید می شوند و در جدیدترین محصولات این شرکت، ماشین لباسشویی هایی که قابلیت ها و فناوری های فراوانی از جمله توربو واش  شست و شو 6 حالته ، اسمارت دیاگنوسیس و … در آن ها تعبیه شده است به چشم میخورد. در ادامه برخی از جدید ترین مدل های ماشین لباسشویی الجی را خواهیم دید .

بهترین مدل ماشین لباسشویی ال جی   ظرفیت   سرعت چرخش موتور           مصرف انرژی

لباسشویی ال جی WM-K702NW   7KG             1200 دور در دقیقه                A

لباسشویی ال جی WM-845S        8KG             1400 دور در دقیقه                +++A

لباسشویی ال جی G950C            9KG             1400 دور در دقیقه                +++A

لباسشویی ال جی WM-621NW     6KG             1200 دور در دقیقه                +++A

لباسشویی ال جی WM-1015S      10.5KG         1400 دور در دقیقه               +++A

بهترین مدل ماشین لباسشویی مارک بوش

برند بوش یکی از بهترین برند های آلمانی می باشد که طی تحقیقات صورت گرفته بر روی ماشین لباسشویی های بوش، لباسشویی های این مارک را تحت عنوان یکی از کم مصرف ترین مارک ها در این حوزه دانسته اند.

این ماشین لباسشویی جزو بهترین ماشین لباسشویی ها می باشد که با کمترین میزان آب و مواد شوینده بالاترین بهره وری را دارد. عده زیادی از فروشندگان و خریداران بهترین برند ماشین لباسشویی را با چشم پوشی از قیمت بالای آن، مارک بوش می دانند.

اما اگر نگاهی به فناوری هایی که در ماشین های لباسشویی جدید به کار رفته است را بررسی کنیم مشاهده خواهیم کرد که شاید بهترین نباشد اما یکی از بهترین مارک ها در این زمینه است. در ادامه برخی از جدید ترین مدل های ماشین لباسشویی بوش را خواهیم دید.

بهترین مدل ماشین لباسشویی بوش         ظرفیت  سرعت چرخش موتور    مصرف انرژی

ماشین لباسشویی بوش WAW3256XGC   9KG   1600 دور در دقیقه         +++A

ماشین لباسشویی بوش WAK20200IR     7KG    1000 دور در دقیقه         +++A

ماشین لباسشویی بوش WAW324DE       8KG    1600 دور در دقیقه         +++A

ماشین لباسشویی بوش WAT24461IR     8KG    1200 دور در دقیقه         +A

ماشین لباسشویی مارک بوش

ماشین لباسشویی از برند بوش

معرفی بهترین مدل ماشین لباسشویی مارک ایرانی

در طی سال های اخیر مارک های ایرانی در صنعت ساخت لوازم خانگی پیشرفت های بسیاری داشته اند. تا جایی که بعضی افراد تهیه مارک های ملی را به مارک های خارجی ترجیح می دهند.

بالا رفتن قیمت محصولات و مارک های خارجی از یک طرف و تحریم ها و وارد نشدن قطعات لوازم برقی از کشور های سایر به علت تحریم ها از طرفی دیگر موجب گشته است تا مارک های ایرانی بهتر از گذشته در ساخت لوازم و محصولات خود عمل کنند. پس از معرفی بهترین مارک ماشین لباسشویی خارجی در بازار نوبت به معرفی ماشین های لباسشویی برندهای ایرانی می باشد که در ادامه به شرح این دستگاه ها خواهیم پرداخت.

ماشین لباسشویی مارک پاکشوما

پاکشوما که شعار آن همیشه با شما می باشد سالیان سال است که در ارتباط با محصولات داخلی ایران بر سر زبان ها جاری می باشد. ماشین لباسشویی های پاکشوما جزو بهترین ماشین لباسشویی های ایرانی موجود در ایران می باشند.

و اگر در زمان تهیه بهترین مارک لباسشویی به دنبال یک مارک ایرانی باشید فروشنده ها قطعا محصولات پاکشوما را به شما توصیه می کنند. از بهترین مارک لباسشویی ایرانی می توان از این مارک لباسشویی نیز نام برد .

در مقایسه با دیگر ماشین لباسشویی های ایرانی شاید قیمت ماشین لباسشویی های پاکشوما به نسبت بالاتر باشد اما با کیفیت بالایی که دارد کاملا ارزش دارد. در ادامه چندین مدل از بهترین ماشین لباسشویی های این مارک ایرانی را مشاهده می کنید.

بهترین مدل ماشین لباسشویی پاکشوما              ظرفیت مصرف انرژی    سرعت چرخش موتور

ماشین لباسشویی پاکشوما TFU-94407    9KG           +++A            1400  دور در دقیقه

ماشین لباسشویی پاکشوما TFU-74401    7KG           +++A             1400 دور در دقیقه

ماشین لباسشویی پاکشوما TFU-84401    8KG           +++A           1400 دور در دقیقه

ماشین لباسشویی پاکشوما PWK-1574AJ 15.5KG         A        1400         دور در دقیقه

ماشین لباسشویی پاکشوما TFU-63100    6KG          ++A                1000 دور در دقیقه

ماشین لباسشویی مارک پاکشوما

نمایندگی ماشین لباسشویی مارک پاکشوما

لباسشویی از برند اسنوا

در مقایسه با برند های خارجی که خدمات مشابه با اسنوا ارائه میکنند ماشین لباسشویی های اسنوا از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و بسیار مطلوب و مقرون به صرفه است. در زیر چند مدل از بهترین ماشین لباسشویی های اسنوا را مشاهده می کنید .

بهترین مدل ماشین لباسشویی اسنوا        ظرفیت   سرعت چرخش       موتورمصرف انرژی

ماشین لباسشویی اسنوا SWM-84518      8KG    1400 دور در دقیقه     +++A

ماشین لباسشویی اسنوا SWM-72304      7KG    1200 دور در دقیقه     +++A

ماشین لباسشویی اسنوا SWD-151W       5KG    800 دور در دقیقه      A

ماشین لباسشویی اسنوا SWD-164W       6KG    1000 دور در دقیقه     +A

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی بهترین مدل ماشین لباسشویی های ایرانی و خارجی را برای شما همراهان بازگو کردیم و تعدادی از مدل ها را برایتان نام بردیم. اما مارک های دیگری هم مثل آبسال، پارس خزر و … هستند که در ماشین لباسشویی های ایرانی موفق عمل کرده اند .

سوالات متدوال مقاله معرفی بهترین مدل ماشین لباسشویی

  1. بهترین مارک ماشین لباسشویی خارجی چیست؟
    از بهترین مدل ماشین های لباسشویی مارک خارجی می توان به سامسونگ، بوش وال جینیز نام برد.
  2. بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی چیست؟
    از بهترین مارک های ایرانی نیز می توان به پاکشوما، اسنوا، دوو و… نام برد.
  3. ویژگی ماشین لباسشویی های ال جی چیست؟
    ماشین لباسشویی های الجی در اندازه های متعددی تولید می شوند و در جدیدترین محصولات این شرکت، ماشین لباسشویی هایی که قابلیت ها و فناوری های فراوانی از جمله توربو واش  شست و شو 6 حالته، اسمارت دیاگنوسیس و… در آن ها تعبیه شده است به چشم می خورد.