پس از خرید ماشین لباسشویی ال جی لازم است که برای مراحل و چگونگی نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی ال جی از تعمیرکاران با تجربه نمایندگی همان محصول استفاده کنید. زیرا به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد . در این مقاله شما  با آموزش نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی ال جی آشنا می شوید که چگونه ماشین لباسشویی خود را نصب و راه اندازی کنید از آنجا که سیستم ساز و کار ماشین لباسشویی مختلف نسبتا به هم شبیه هستند اما در اینجا به مراحل نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی ال جی  می پردازیم .

ماشین لباسشویی ال جی دارای پیچ ها ی بنام حمل و نقل هستند که نوعی محافظ می باشند که از آسیب دیدن اجزای داخل ماشین لباسشویی در حین حمل و نقل جلوگیری می کنند .

نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی ال جی

  • تعیین محل : در مرحله اول باید محل قرار گرفتن آن را تعیین کنید. باید به فاصله ها دقت کنبد که از پشت لباسشویی باید 10 سانتی متر و کناره های آن با کابینت اطراف حداقل 2 سانتی متر فاصله داشته باشد. ابتدا بسته بندی را از کف دستگاه باز کنید و سپس مهره هایی که مخزن را محکم نگه داشته اند را باز کنید و سپس جای سوراخ ها را با درپوش بپوشانید.
  • تراز کردن پایه ها : در مرحله بعدی که مهم می باشد تراز کردن پایه های ماشین لباسشویی می باشد.که با چرخاندن پایه ها ارتفاع آن را می توانید تنظیم کنید.
  • ورودی آب سرد و گرم : بعد از آن نوبت به شیلنگ های ورودی آب سرد و گرم میباشد که باید آن را وصل کنید. در ماشین لباسشویی ال جی ورود آب گرم را با رنگ قرمزو یا حرف H و ورودی آب سرد را با رنگ آبی یا حرف C   مشخص می کنند. درصورت نیاز میتوانید از بست ها برای محکم شدن این کار استفاده کنید.
  • شلنگ تخلیه : سرشیلنگ تخلیه را به پشت ماشین لباسشویی وصل کنید و سر دیگر آن را در حفره تخلیه قرار دهید.
  • بیشتر بخوانید: برچسب انرژی ماشین لباسشویی 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی  و انواع لوازم خانگی با کارشناسان ما در مجموعه نلی هوم تماس حاصل بفرمائید.