همانطور که می دانید ماشین لباسشویی در تمامی خانه ها دیده می شود و استفاده های روزمره ای دارد. حال ماشین لباسشویی برند پاکشوما که به تازگی یکی از پر فروش ترین ماشین لباسشویی های این سال های اخیر بوده است باعث شده است که مردم نیازمند تعمیرات این برند از لباسشویی شوند. تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما به علم، دانش و مهارت های فنی ویژه ای دارد که ما به شما پیشنهاد می دهیم برای تعمیر این برند به بهترین متخصص یا تعمیر کار لباسشویی پاکشوما مراجعه کنید تا ایشان با مهارت هایی که دارد به تعویض یا تعمیر قطعات ماشین لباسشویی شما بپردازند.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

همانطور که می دانید تعمیرکاران ماهر ماشین لباسشویی تجربه های چندین ساله ای دارند و آموزش هایی در این رشته دیده اند که باعث شده ما بتوانیم از رایج ترین مشکلات را برای شما آماده کنیم و شما بتوانید به راحتی مشکل ماشین لباسشویی خود که از برند پاکشوما است را پیدا و برای تعمیر آن تصمیم بگیرید. از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما به شرح زیر می باشد:

 • مشکل مخزن دیگ ماشین لباسشویی پاکشوما
 • کار نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما به هنگامی که داخل آن پر از آب است
 • خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی پاکشوما
 • نشتی آب لباسشویی پاکشوما و علت آن
 • مشکل روشن نشدن لباسشویی پاکشوما

در ادامه مقاله به بررسی این مشکلات می پردازیم و به شما کمک می کنیم که برای تعمیر کردن این مشکلات تصمیم نهایی خود را بگیرید.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشوما

کار نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما به هنگامی که داخل آن پر از آب است

اگر ماشین لباسشویی شما پس از اینکه آب مخزن را پر کرد ولی شروع به کار کردن نکرد، باید مواردی را مورد بررسی قرار دهید. اولین موردی که باید مورد بررسی قرار دهید این است که سوئیچ درب و زبانه مشاهده کنید و بعد از آن اگر متوجه شکستگی در زبانه شدید، بدانید که مشکل خود را پیدا کردید و باید سوئیچ را فشار و رها کنید و در هر بار اگر صدایی از آن نشنیدید که مانند کلیک کردن است، احتمالا سوئیچ درب شکسته است. در آخر باید سوئیچ را بردارید و مورد بررسی قرار دهید و آن را تعویض کنید. همچنین بهتر است بدانید که خرابی موتور از دیگر علت هایی است که ممکن است باعث این مشکل شود.

در آخر برای بررسی این مشکل بهتر است به یک تکنسین یا تعمیرکار ماهر تماس گرفته تا تمامی مشکلات را برای شما بازگو و اقدام به تعمیر آن کند.

مشکل مخزن دیگ ماشین لباسشویی پاکشوما

همانطور که می دانید خرابی مخزن دیگ ماشین لباسشویی مخصوصا نچرخیدن آن، یکی از مشکلات رایج بین تمامی برندهای لباسشویی می باشد که برای عیب یابی آن ابتدا فقط کافی است بررسی کنید که مخزن بیش از حد استاندارد پر نکرده باشید، زیرا اگر بیش از حد مخزن سنگین باشد دیگ لباسشویی شروع به چرخیدن نمی کند. همچنین اگر همچنان دیگ لباسشویی شما نمی چرخید برای بررسی آن به دفترچه راهنمای لباسشویی خود مراجعه کنید تا از شرایط و حجم استاندارد بار مطلع شوید و در آخر با یک تعمیرکار یا یک متخصص در این رشته تماس بگیرید تا به محل شما بیاید و تعمیرات لازمه را انجام دهد.

مشکل مخزن دیگ ماشین لباسشویی پاکشوما

مشکل مخزن دیگ لباسشویی پاکشوما

خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی پاکشوما

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما، مشکل خشک نکردن لباس ها می باشد. احتمالا مشکل از تعادل نداشتن لباس ها در داخل ماشین لباسشویی است و برای رفع این مشکل قبل از وارد کردن لباس ها به داخل لباسشویی، ابتدا دسته های آن را کاملا باز وارد آن کنید و همچنین به صورت متعادل که به راحتی خشک شوند. همچنین بررسی کنید که شلنگ تخلیه در پشت ماشین لباسشویی پیچ نخورده است. همچنین در نظر داشته باشید که ممکن است توسط سگک یا زیپ پمپ آب مسدود یا شکسته شده باشد. برای تعمیر همچین مشکلی همچنان پیشنهاد می شود که به یک متخصص یا تعمیرکار ماهر تماس بگیرید.

نشتی آب لباسشویی پاکشوما و علت آن

اگر ماشین لباسشویی شما مشکل نشتی آب دارد، ابتدا سعی کنید محل دقیق نشتی آب را پیدا کنید و بعد از آن برای تعمیر اقدام کنید. به عنوان مثال اگر نشتی از پشت ماشین لباسشویی بود، شما باید به دنبال پیچ خوردگی و یا حتی پارگی شلنگ تخلیه باشید. همچنین به رنگ آب دقت کنید، اگر آب رنگ روشنی داشت، یعنی نشتی قبل از بیرون ریختن ان وارد محفظه شوینده می شود. در نظر داشته باشید که اگر نشتی از جلو بود باید فقط درب ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. در آخر بدانید که ممکن است در گذشت زمان همچین مشکلاتی پیش بیاید و باعث شود شل شدن پیچ و مهره ماشین لباسشویی و در آخر نشتی آن شود. برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما پیشنهاد می شود که به یک تعمیرکار ماهر تماس بگیرید.

مشکل روشن نشدن لباسشویی پاکشوما

ابتدا بدانید مشکل روشن نشدن لباسشویی ها در انواع برند ها ممکن است به هرچی برگردد، از دو شاخه گرفته تا جریان برق خانه ولی اگر ماشین لباسشویی شما ضربه دیده است یا هر مورد دیگری، پیشنهاد می شود که با متخصصان نلی هوم تماس بگیرید. متخصصان و تعمیرکاران نلی هوم در تعمیر لوازمات خانگی به ویژه لباسشویی مهارت دارند و به شما کمک می کنند که عیب ماشین لباسشویی خود را پیدا و برای تعمیر آن تصمیم بگیرید. همچنین نلی هوم در سریع ترین زمان ممکن، لوازم های خانگی شما به ویژه لباسشویی را تعمیر و تحویل می دهد.

مشکل روشن نشدن لباسشویی پاکشوما

روشن نشدن لباسشویی پاکشوما

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله خواندید، ما به تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما رسیدگی کردیم و امیدوار هستیم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. همچنین ما در این مقاله به بررسی انواع مشکلات رایج ماشین لباسشویی های پاکشوما رسیدگی کردیم و به شما گفتیم که بهتر است در تعمیر تمامی آن ها به یک متخصص تماس بگیرید.

برای تعمیر لوازم خانگی شما می توانید به نلی هوم مراجعه کنید. نلی هوم با داشتن بهترین تعمیرکاران و متخصص ها در این رشته باعث شده اند که در سریع ترین زمان ممکن لوازم های خانگی شما تعمیر و تحویل داده شوند.

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

 1. یکی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما چیست؟
  می توان گفت یکی از رایج ترین مشکلاتی که معمولا افراد از آن بیزار هستند، روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما است که برای تعمیر آن بهتر است به یک نعمیرکار ماهر در این رشته مراجعه کنید.
 2. نشتی آب در جلوی ماشین لباسشویی پاکشوما به چه علت است؟
  اگر ماشین لباسشویی پاکشوما شما از جلو نشتی داشت، احتمالا مشکل آن برمیگردد بر درب ان، بنابراین بهتر است درب جلویی و همچنین سوئیچ را مورد بررسی قرار دهید تا مشکل را پیدا کنید.
 3. برای تعمیر لوازم خانگی باید به کجا مراجعه کرد؟
  نلی هوم با داشتن بهترین تعمیرکاران و متخصص ها در این رشته باعث شده اند که در سریع ترین زمان ممکن لوازم های خانگی شما تعمیر و تحویل داده شوند.