تعمیر یخچال سامسونگ در نلی هوم

یخچال های سامسونگ همیشه یکی از بهترین برندها بوده است و برای تعمیرات یخچال سامسونگ باید حتما به نمایندگی مراجعه نمایید تا متخصصان اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام دهند. اگر برای تعمیر یخچال سامسونگ  می خواهید اقدام کنید، می تواند با مجموعه تخصصی نیلی هوم تماس گرفته تا در با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت یخچال شما را تعمیر نمایند. نیلی هوم نمایندگی معتبر یخچال های سامسونگ می باشد و با خیالی آسوده می توانید تعمیرات یخچال خود را به ما بسپارید.

یخچال های سامسونگ دارای بهترین قطعات می باشد اما هر یخچال فریزری ممکن است روزی دچار خرابی شود و دلیل آن می تواند خرابی قطعات باشد و گاهی اوقات استفاده نادرست از یخچال فریزر باعث خرابی زودرس آن ها می شود و باید برای تعمیر آن باید با نمایندگی های تعمیر یخچال سامسونگ تماس حاصل نمایید. پس از مراجعه تعمیرکار یخچال در محل، ابتدا خرابی یخچال مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که قطعه مورد نظر قابل تعمیر باشد این کار انجام می شود، در غیر این صورت، کارشناس قطعه خراب را تعویض می کند.

یخچال های سامسونگ دارای گارانتی می باشد که در زمان خرید به خریدار ارائه می شود و از زمانی که خریدار یخچال را راه اندازی می کند، تاریخ گارانتی آغاز می شود و تا پایان زمان گارانتی اگر هر مشکلی پیش بیاید می توانید با نمایندگی سامسونگ تماس گرفته تا برای رفع مشکل اقدام نمایند. یخچال های جدید سامسونگ به ندرت دچار خرابی می شوند و اکثر آن ها کیفیت بسیار بالایی دارند اما در یخچال های قدیمی سامسونگ ممکن است برخی از قطعات نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشند که پس از چند سال استفاده از یخچال، این موارد طبیعی می باشد.

تعمیرات یخچال سامسونگ

تعمیر فوق تخصصی انواع یخچال سامسونگ

یخچال سامسونگ‌تان خراب شده است؟ اینجا همانجایی است که به دنبال آن می گردید. تعمیرات یخچال سامسونگ اگر به طور اصولی انجام شود علاوه بر اینکه عمر یخچال شما را تا حد زیادی بالا می برد؛ از هزینه های اضافی دیگر که ممکن است در ادامه تعمیرات بد صورت بگیرد نیز جلوگیری می کند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ
تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ
تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ
تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ

اگر یخچال شما دچار هر مشکلی شده باشد، تیم تخصصی نلی هوم در کمترین زمان برای تعمیر آن اقدام خواهند کرد و هر گونه سوالی که داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید. خدمات تعمیر یخچال سامسونگ توسط شرکت نلی هوم به شرح زیر می باشد:

 • تعمیر موتور یخچال
 • تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال
 • تعمیر یخساز
 • برطرف کردن صداهای زیاد
 • بررسی علت سرمای کم یخچال فریزر
 • برطرف کردن برفک یخچال
 • تنظیم و تعمیر سنسور دمای یخچال
 • تعویض فیلتر آب یخچال
 • رفع ارورهای صفحه نمایش یخچال
 • رفع گرم شدن دیواره یخچال

تعمیر یخچال سامسونگ ارزان و در محل

از مهم ترین مواردی که در هنگام تعمیرات وسایل به خصوص وسایل برقی بسیار تعیین کننده است، قیمت است. در واقع در بحث تعمیرات لزوما قیمت بالاتر به معنای خدمات دهی بهتر نیست. از این رو باید مرکزی را برای تعمیرات یخچال خود انتخاب نمایید که علاوه بر قیمت مناسب بتواند به شما خدمات بی نقصی نیز ارائه کند.

در صورتی که یخچال سامسونگ شمات دچار خرابی شده است و نیاز به تعمیر آن دارید؛ نلی هوم که مرکز تخصصی تعمیرات یخچال سامسونگ می باشد؛ در خدمت شما است. در نلی هوم اصل بر قیمت مناسب و خدمات اصولی و بی نقص قرار گرفته است و شما می توانید از تعمیر شدن یخچال سامسونگ خود مطمئن باشید.

تعمیرات یخچال سامسونگ در محل

علت خرابی یخچال سامسونگ

در هنگام خرابی یخچال سامسونگ عموما مشکلات که به وجود می آیند حول مسائل خاصی می چرخند. از این مشکلات مرسوم می توان اشاره کرد به:

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی

تمامی یخچال های جدید و حرفه ای دارای یک برد الکترونیکی می باشند و اگر هنگامی برد الکترونیکی آن ها خراب شود، عملکرد یخچال دچار مشکل می شود و  بعضی از قطعات ممکن است به درستی وظیفه خود را انجام ندهند. در بیشتر موارد، بردهای الکترونیکی قابلیت تعمیر دارند که همین موضوع باعث می شود به اندازه تعویض آن هزینه نداشته باشد.

فن یخچال
فن یخچال

فن در یخچال نقش بسیار مهمی در خنک کردن دارد و اگر فن یخچال به درستی خنک نکند، باعث می شود دمای موتور یخچال بالا برود. اگر مشاهده کردید که فن یخچال های برند سامسونگ با صدای بلند کار می کند بدانید که فن یخچال خراب شده است و علل های خرابی آن می تواند شکستگی فن، قطعی سیم پیچ مگنتی و یا شکستگی یا خرد شدن بلبرینگ ها باشد.

موتور یخچال
موتور یخچال

هنگامی که موتور یخچال یا کمپرسور دچار مشکل و ایراد می شود، با مشکلات زیادی رو به رو می شوید مانند پریدن فیوز برق خانه و … . موتور یخچال یکی از اصلی ترین و مهمترین قطعه ها در یخچال برند سامسونگ می باشد و در صورت خراب شدن آن نیاز به تعویض کردن قطعه دارد.

سیستم دیفراست
سیستم دیفراست

هنگامی که یخچال فریزر برفک می زند و تعمیرکاران ما یعنی نلی هوم یخچال را در مواردی مانند تایمر مکانیکی، برد الکترونیکی، المنت دیفراست، ترموفیوز، ترمودیسک و سنسور دیفراست را مورد بررسی قرار می دهد؛ همچنین ما بیشتر ایرادات یخچال های شما را برطرف می کنیم.

خاموش شدن یخچال Samsung

ممکن است خرابی یخچال شما به گونه ای باشد که یخچال دیگر روشن نشود و با وجود اینکه به برق متصل است، طوری به نظر برسد که انگار برقی درون آن جریان ندارد. در این حالت برای تعمیر یخچال سامسونگ باید موارد مختلفی نظیر:

 • موتور یخچال سامسونگ و تعمیرات آن
 • مدار داخلی یخچال
 • کمپرسور یخچال
 • قطعات داخلی یخچال

و موارد این چنینی مورد بررسی قرار داد.

تعمیر خاموش شدن یخچال

تعمیرات یخچال به دلیل خاموش شدن

ایراد پیدا کردن در سرمای یخچال سامسونگ

یکی از مواردی که در یخچال Samsung ممکن است بروز پیدا کند و سبب نیاز پیدا کردن یخچال به تعمیرات شود، خرابی در فرایند سردسازی است. وظیفه اصلی هر یخچال و فریزری این است که مواد غذایی را سرد نگه دارند و از خرابی آن ها جلوگیری نمایند. از این رو در هنگامی که در این مورد بسیار مهم خرابی به وجود بیاید لازم است تا سریعا به یک تعمیرکار یخچال مراجعه نمایید و یا از خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ در محل مراکز تخصصی تعمیرات یخچال بهره مند شوید.

خرابی موتور یخچال سامسونگ

از دیگر مواردی که در عملکرد یخچال های سامسونگ اخلال ایجاد می کنند و سبب نیاز پیدا کردن به تعمیرات یخچال سامسونگ می شود، خرابی موتورهای این یخچال ها است. در صورتی که یخچال سامسونگ شما دچار خرابی شد لازم است تا در اسرع وقت با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و نسبت به رفع مشکل آن اقدام نمایید.

موتور یخچال وظیفه پمپاژ گاز به کندانسور، اوپراتور و لوله های مویی پمپاژ نمی شود و در نتیجه آن در عملکرد درست یخچال و سرماسازی اختلال به وجود می آید. از این رو موتور یخچال را می توان به نوعی قلب یخچال دانست.

در ضمن، در صورتی که موتور یخچال شما دارای خرابی فنی شده باشد، لازم است تا تعویض شود یا در برخی موارد تعمیر شوند. البته تعمیر در این حالت پایدار نبوده و بعد از مدتی ممکن است دوباره دچار ایراد شود. این مدت بسته به مهارت تعمیرکار در تعمیرات یخچال دارد که قطعا در این مورد در صورتی که از مرکز تخصصی تعمیرات یخچال، مانند نلی هوم کمک بگیرید می توانید به بازدهی مورد نظر برسید.

خرابی موتور یخچال سامسونگ

تعمیرات موتور یخچال سامسونگ

صدای زیاد و غیرعادی یخچال سامسونگ

در صورتی که یخچال سامسونگ شما به طور غیرعادی و بی سابقه ای صدای زیادی تولید می کند، ممکن است نیاز به تعمیرات داشته باشد. اینکه یخچال Samsung شما برای صداهای غیر عادی نیاز به تعمیرات دارد یا خیر به مواردی نظیر:

 • در چه مواقعی صدا شنیده می شود؟
 • آیا با باز کردن درب یخچال صدای غیر عادی قطع می شود یا خیر؟
 • آیا با استفاده از یخچال نظیر آب خوردن از آن یا موارد این چنینی صدا قطع یا شروع می شود؟

و موارد این چنینی توجه شود. از این رو در صورتی که یخچال شما صدایی غیرعادی تولید می کند لازم است تا با تعمیرکاران و کارشناسان امور یخچال تماس بگیرید تا به بهترین نحو یاری شوید. در مجموعه نلی هوم شما می توانید به صورت تلفنی از مشاوران نظر کارشناسی بگیرید.

نمایش کدها و حروف های غیرعادی بر روی صفحه نمایش یخچال سامسونگ

یکی از مرسوم ترین مواردی که نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ است؛ نمایش کد بر روی صفحه نمایش است. در صورتی که بر روی صفحه نمایش یخچال شما کدها و حروفی ظاهر می شوند که بی معنی هستند؛ احتمالا این اشکال از سیستم عیب یابی خودکار یخچال شما می باشد که در مورد خاصی به شما هشدار می دهد. از این رو لازم است تا مواردی نظیر دما، فرایند سردسازی یخچال، صداهای یخچال و … را در نظر بگیرید تا بتوانید در سریع ترین زمان با تعمیرکار متخصص یخچال مشاوره داشته باشید.

سخن پایانی

تعمیرات یخچال سامسونگ یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در هنگامی که یخچال شما دچار خرابی شد به آن توجه کنید. لازم به ذکر است که تعمیر یخچال مسئله ای است که باید به صورت حضوری انجام گیرد. از این رو لازم است تا خدماتی که مراکز تخصصی تعمیرات در حوزه تعمیرات یخچال سامسونگ در محل ارائه می دهند استفاده نمایید.

سوالات متداول تعمیرات یخچال سامسونگ

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

ویدئو تعمیرات یخچال Samsung 

متخصصان حرفه ای تعمیرات یخچال سامسونگ با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع یخچال های سامسونگ

تماس با ما