تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

شرکت نلی هوم نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران می باشد و به صورت همه روزهمی توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید و شرکت نلی هوم خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. برند آاگ (AEG) یک برند آلمانی می باشد که دارای محصولات لوازم منزل مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جارو برقی و اجاق گاز می باشد و تمامی محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

برند آاگ از سال ها قبل در ایران وجود داشته است و حالا ماشین ظرفشویی آاگ یکی از بهترین محصولات آن می باشد که با استفاده از آخرین تکنولوژی ساخته شده است و یکی از مهمترین نکات آن این است که نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ بسیاری در سطح شهر وجود دارد و دیگر لازم نیست نگران خرابی دستگاه خود باشید چرا که به راحتی و با هزینه مناسب می توان آن را تعمیر کرد.

ماشین ظرفشویی آآگ دارای کیفیت قابل قبولی می باشد اما هر وسیله ای ممکن است روزی به تعمیرات نیاز داشته باشد و با برطرف کردن مشکل آن، می توان بار دیگر از دستگاه استفاده کرد. ماشین ظرفشویی آاگ ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شود و این باعث نگرانی مشتریان می شود که آیا دستگاه قابل تعمیر است یا خیر. برخی از قطعات ماشین ظرفشویی آاگ در صورتی خرابی قابل تعمیر می باشند و برخی دیگر پس از خرابی نیاز به تعویض قطعه دارند و پس از انجام تعمیرات، دستگاه بدون مشکل می تواند به کار خود ادامه دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

مشکلات متداول در ماشین ظرفشویی آاگ

روشن نشدن ماشین ظرفشویی
روشن نشدن ماشین ظرفشویی
کثیف بودن ظرف ها بعد از اتمام شستشو
کثیف بودن ظرف ها بعد از اتمام شستشو
خاموش شدن ماشین ظرفشویی هنگام شستشو
خاموش شدن ماشین ظرفشویی هنگام شستشو
نشت آب از ماشین ظرفشویی
نشت آب از ماشین ظرفشویی
صدای زیاد ماشین ظرفشویی هنگام کار
صدای زیاد ماشین ظرفشویی هنگام کار
قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی
قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی
اختلال در برنامه های شستشو
اختلال در برنامه های شستشو
ارور در صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی
ارور در صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

نکات مهم در مورد نگهداری ماشین ظرفشویی آاگ

اگر به خوبی از ماشین ظرفشویی آاگ نگهداری کنید، بدون نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ می توانید تا چندین سال بدون مشکل از این دستگاه استفاده کنید. برای نگهداری ماشین ظرفشویی آاگ لازم است تا نکات زیر را جدی بگیرید:

ماشین ظرفشویی آاگ دارای یک ظرفیت استاندارد می باشد و بیشتر آن نباید ظروف داخل آن قرار بگیرد.

برای شستشوی ظروف حتما از مواد شوینده مرغوب استفاده کنید تا به دستگاه آسیبی نرسد و همچنین ظرف ها به خوبی تمیز شوند.

ماشین ظرفشویی آاگ دارای چندین برنامه شستشو می باشد که با توجه به مقدار ظروف و کثیفی آن ها می توانید مناسب ترین برنامه را انتخاب کنید.

تمیز کردن به موقع فیلترهای دستگاه باعث می شود تا ظرف ها به خوبی تمیز شوند و بوی ناطمبوع داخل دستگاه نباشد.

در صورتی که متوجه نشتی آب از ماشین ظرفشویی شدید، شستشو ظرف ها را متوقف کنید و با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ تماس بگیرید.

در صورت پارگی یا پوسیدگی لاستیک درب ماشین ظرفشویی آاگ، باید برای تعویض آن اقدام کنید.

جهت جلوگیری از گرفتگی پمپ تخلیه، پسماندهای روی ظروف را با یک دستمال پاک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی آاگ

تماس با ما