شاید برای شما هم که ماشین ظرفشویی سامسونگ دارید پیش آمده است که متوجه بوی بد از داخل دستگاه شده اید و در این مطلب قصد داریم تا در مورد علت بوی بد در ظرفشویی سامسونگ بپردازیم. نگهداری از هر وسیله ای باعث افزایش طول عمر آن می شود و این شامل ظرفشویی سامسونگ هم می شود و اگر به درستی از آن مراقبت کنیم، نیازی نیست نگرانی خرابی دستگاه باشیم. علت بوی بد در ظرفشویی سامسونگ به چند عامل بستگی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

گاهی اوقات ممکن است از ماشین ظرفشویی سامسونگ بوی بدی را متوجه بشید و این ممکن است موقتی و یا دائمی باشد و ما علت این مشکل را به شما می گوییم. درب ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای یک لاستیک می باشد که هنگام بسته شدن درب باعث می شود تا قطره ای آب به بیرون دستگاه نفوذ نکند. این لاستیک زمانی که درب به طور کامل بسته می شود، قسمت پلاستیکی آن داخل دستگاه قرار می گیرد و هنگام شستشو ممکن است پسماند مواد غذایی در بین درزهای آن گیر کند.

این پسماند غذایی ممکن است پس از مدت زمان زیادی انباشته شود و بوی بدی از خود ایجاد کند و برای برطرف کردن این مشکل می توانید لاستیک درب ظرفشویی سامسونگ را با یک دستمال و مقدار آب گرم تمیز کنید. این مشکل یک مورد از علت بوی بد در ظرفشویی سامسونگ می باشد و اگر با تمیز کردن آن هنوز داخل دستگاه بوی بدی می دهد، باید موارد دیگر را بررسی کنید که در ادامه توضیح می دهیم. مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم منزل می باشد و شما می توانید برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کثیفی فیلتر ظرفشویی سامسونگ

علت بوی بد در ظرفشویی سامسونگ

ظرفشویی سامسونگ دارای یک فیلتر می باشد که معمولا در کف دستگاه قرار دارد و این فیلتر هر چند مدت یک بار باید تمیز شود و گاهی اوقات نیاز به تعویض دارد. فیلتر ظرفشویی سامسونگ به طور مستقیم با پسماند مواد غذایی در ارتباط است و هنگام شستشو کثیفی های ظروف به فیلتر می چسبد و اگر آن را تمیز نکنید، باعث به وجود آمدن بوی بدی می شود. در صورتی که فیلتر ظرفشویی سامسونگ شما غیر قابل استفاده باشد و پوسیده باشد، باید یک فیلتر نو تهیه کنید و آن را در دستگاه قرار دهید.

مشکل دیگری که وجود دارد این است که ممکن است پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ به دلیل چسبیدن مواد غذایی به آن دچار کثیفی شده باشد و به علت تمیز نشدن آن، باعث به وجود آمدن بوی نامطبوعی شده است. برای تمیز کردن پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ باید حتما از یک فرد باتجربه کمک بگیرید و همچنین توجه داشته باشید که هنگام تمیز کردن ظرفشویی سامسونگ باید دستگاه را از پریز برق جدا کنید تا خطری برای شما نداشته باشد. همچنین پس از هر بار شستشو اجازه دهید تا داخل دستگاه به طور کامل خشک شود و اثری از رطوبت نباشد.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران

مجموعه نلی هوم صفر تا صد خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد و این مجموعه به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. همچنین در صورتی که ظرفشویی سامسونگ شما به قطعات جدید نیاز داشته باشد، این کار را می توانید با مجموعه نلی هوم بسپارید و ما قطعات اورجینال را با بهترین قیمت و به صورت تضمینی برای شما تهیه می کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست خود برای تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.