این روزها ماشین ظرفشویی در اکثر خانه ها دیده می شود و جزء لوازم آشپزخانه محسوب می شود و ماشین ظرفشویی دارای قطعاتی می باشد که برخی از آن ها پس از چند سال کار کردن نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند. تعمیر لاستیک درب ماشین ظرفشویی یکی از مواردی است که تعویض آن پس از چند سال کار کردن با ماشین ظرفشویی ضروری است. ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی به دلیل این که داخل مخزن آن ها با آب کار می کند، برای اینکه از درب آن آب نشتی نداشته باشد، یه لاستیک دور تا دور درب را می پوشاند و زمانی که درب بسته می شود، قطره ای آب به بیرون نفوذ نمی کند.

اگر از کناره های درب ماشین ظرفشویی نشتی آب مشاهده کردید، باید برای تعمیر لاستیک درب ماشین ظرفشویی اقدام نمایید و احتمال پوسیدگی و یا پارگی آن وجود دارد. تعویض نکردن لاستیک درب ماشین ظرفشویی در صورتی که پوسیده شده است، ممکن است خسارت های بیشتری به بار بیارود و ممکن است نشتی آب به قدری باشد که کف آشپزخانه به طور کلی خیس شود و به دیگر لوازم آشپزخانه مانند ماشین لباسشویی، یخچال و یا اجاق گاز آسیب برساند.

اگر قصد دارید برای تعمیر لاستیک درب ماشین ظرفشویی اقدام نمایید، می توانید از مجموعه نلی هوم در این زمینه کمک بگیرید و تعمیرکاران ما صفر تا صد تعمیر ماشین ظرفشویی را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما انجام می دهند. شما می توانید برای تعمیر انواع برندهای ماشین ظرفشویی مانند سامسونگ، ال جی، بوش، اسنوا، آاگ و غیره با ما تماس بگیرید و مجموعه نلی هوم این کار را با مناسب ترین هزینه برای شما انجام می دهد.

چند نکته در مورد لاستیک ماشین ظرفشویی

تعمیر لاستیک درب ماشین ظرفشویی

جنس لاستیک درب ماشین ظرفشویی از پلاستیک نرم می باشد و به صورت دولایه  دور تا دور درب ماشین ظرفشویی قرار گرفته است تا آب از داخل آن به بیرون نفوذ نکند.

لاستیک درب ماشین ظرفشویی به دلیل این که به صورت دولایه می باشد، هر ماه باید بین آن را با آب گرم تمیز کنید و بین لایه های لاستیک درب ماشین ظرفشویی محل مناسبی برای رشد باکتری ها می باشد و اگر متوجه بوی بدی از داخل ماشین ظرفشویی شدید، به دلیل باکتری های بین لایه های لاستیک درب ماشین ظرفشویی می باشد.

هنگام بستن درب ماشین ظرفشویی دقت کنید که چیزی بین درب قرار نگیرد و فشار آمدن به لاستیک درب ماشین ظرفشویی باعث پارگی می شود و یا ممکن است فرم خود را از دست بدهد.

برای خرید لاستیک ماشین ظرفشویی جدید حتما به نوع لاستیک ماشین ظرفشویی توجه داشته باشید و لاستیک درب ماشین ظرفشویی هر برند متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید: علت تمیز نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی با نلی هوم

تعمیر لاستیک درب ماشین ظرفشویی

شرکت نلی هوم همه روزه آماده ارائه خدمات تعمیر انواع برندهای ماشین ظرفشویی به شما مشتریان عزیز می باشد و این خدمات در کمترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه می شود و تعمیرکاران ما دستگاه شما را به صورت تضمینی تعمیر خواهند کرد و در صورتی که دستگاه به درستی تعمیر نشده باشد، مجموعه نلی هوم به دریافت وجه اضافی اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می کند و لازم نیست نگران خرابی دستگاه خود باشید.

از دیگر مزیت های استفاده از خدمات مجموعه نلی هوم این است که نیازی نیست دستگاه ماشین ظرفشویی را برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل کرد و تمامی تعمیرات در منزل شما انجام می شود و می توانید نظاره گر آن باشید. اگر ماشین ظرفشویی شما نیاز به قطعات جدید داشته باشد، می توانید این کار را به شرکت نلی هوم بسپارید و ما از قطعات اورجینال برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می کنیم. جهت تعمیر لاستیک درب ماشین ظرفشویی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.