اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران هستید می توانید به شرکت نلی هوم مراجعه نمایید و این شرکت به تمامی نقاط تهران و کرج خدمات خود را ارائه می دهد. نمایندگی های بسیاری در سطح شهر تهران وجود دارند که برخی از آن فقط در منطقه های محدودی خدمات خود را ارائه می دهند و اگر خارج از محدوده باشید، باید به نمایندگی دیگری مراجعه کنید. شرکت نلی هوم صفر تا صد خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما ارائه می دهد و با یک تماس با کارشناسان ما، در کمترین در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می کنند.

بسیاری از متقاضیان به راحتی به اکثر نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران اعتماد نمی کنند و کیفیت انجام کار برای آن ها بسیار مهم است و برخی از نمایندگی ها ضمانت خدمات تعمیر خود را نمی کنند و همین باعث می شود تا متقاضیان برای استفاده از آن نمایندگی دچار تردید شوند. شرکت نلی هوم تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی خود به صورت تضمینی ارائه می دهد و پس از چندین روز اگر باز ماشین ظرفشویی شما از همان ناحیه دچار خرابی شده باشد، بدون هزینه اضافی اقدام به تعمیر آن می کند.

شرکت نلی هوم نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می باشد و انواع برندهای ماشین ظرفشویی مانند، سامسونگ، ال جی، بوش، اسنوا، آاگ، دوو و غیره را با بهترین کیفیت و قطعات اورجینال تعمیر می کند. جهت استفاده از خدمات شرکت نلی هوم می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین از طریق وب سایت این مجموعه درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان ما در کمترین زمان درخواست شما را پردازش می کنند و هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

مزیت تعمیر ماشین ظرفشویی با نلی هوم

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

  • تعمیر فوری ماشین ظرفشویی با بهترین کیفیت
  • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی به صورت تضمینی
  • استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال برای تعمیر ماشین ظرفشویی
  • بدون نیاز به جا به جایی دستگاه ماشین ظرفشویی
  • انجام تعمیرات زیر نظر مشتریان
  • ارائه خدمات به صورت همه روزه

انواع ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

ماشین های ظرفشویی از نظر ابعاد و اندازه به سه دسته رومیزی، ایستاده و تو کار دسته بندی می شوند که هر کدام از آن ها دارای ابعاد مختلف می باشند و مناسب انواع آشپزخانه ها است. ماشین ظرفشویی رو میزی همان طوری که از نامش پیداست در ابعاد کوچک تر تولید می شود و مخصوص آشپزخانه های کوچک می باشد و معمولا ظرفیت آن بین 6 تا 8 نفره می باشد و با توجه به ابعاد کوچکی که داری، توسط اکثر متقاضیان خریداری می شود.

ماشین های ظرفشویی ایستاده در انواع و طرح های مختلف وجود دارند و مخصوص آشپزخانه هایی است که مشکل فضا ندارند البته ماشین های ظرفشویی ایستاده را در هر نقطه از منزل می توانید استفاده کنید. ظرفیت ماشین های ظرفشویی ایستاده معمولا 12 تا 14 نفره می باشند و مخصوص کسانی است که ظروف زیادی برای شستشو دارند و حجم زیادی از ظروف را داخل خود جای می دهد.

ماشین ظرفشویی تو کار یکی دیگر از انواع ماشین ظرفشویی می باشد که بیشتر در آشپزخانه های مدرن و امروزی دیده می شود و به صورت تو کار می باشد و همین باعث می شود تا هیچ فضای اضافی از آشپزخانه را اشغال نکند و به طور کامل داخل یک محفظه کابیتی قرار دارد و برای استفاده از آن به راحتی می توانید درب آن را باز کنید و ظروف را داخل آن قرار دهید و تمامی شیر ورودی آب و تخلیه آن در پشت آن قرار دارند و قابل مشاهده نیستند. ظرفیت این نوع از ماشین های ظرفشویی معمولا 12 و 14 نفره می باشد و قابل جا به جایی نمی باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیر لاستیک درب ماشین ظرفشویی

عیب یابی ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

ماشین ظرفشویی ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شوند و برای بررسی آن باید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران تماس بگیرید و برای برطرف کردن مشکل آن، باید حتما توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی شود و تا زمانی که مشکل آن پیدا نشود، نمی توان برای تعمیر آن اقدام کرد. بسیاری از تعمیرکاران کم تجربه، برای تعمیر ماشین ظرفشویی از روی حدس و گمان مشکل ماشین ظرفشویی را بررسی می کنند و پس از آن اقدام به تعمیر می کنند. این کار باعث می شود قسمتی که از ماشین ظرفشویی خراب است درست نشود و همچنان به تعمیرات احتیاج دارد و برای همین باز مجبور هستید هزینه بیشتری برای تعمیر آن بپردازید.

تعمیرکاران متخصص شرکت نلی هوم زمانی که جهت تعمیر ماشین ظرفشویی به منزل شما مراجعه می کنند، ابتدا با ابزارهای خود ماشین ظرفشویی را عیب یابی می کنند و پس از کشف آن، اقدام به تعمیر آن می کنند. در صورتی که هنوز ماشین ظرفشویی شما به تعمیر نیاز داشته باشد، تعمیرکاران نلی هوم این کار را برای شما انجام می دهند و اگر به قطعات جدید نیاز باشد، این مجموعه به صورت تضمینی از قطعات اورجینال استفاده می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.