برخی ها فکر می کنند که تمیز نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل کیفیت پایین این دستگاه می باشد که این باور کاملا غلط می باشد و حتی تمیز نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل خرابی آن نمی باشد و در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح می دهیم. ماشین لباسشویی این روزها در تمامی خانه ها دیده می شود که انواع برندهای آن از جمله برند سامسونگ یکی از با کیفیت ترین محصولات آن می باشد، در بازار وجود دارد.

ماشین لباسشویی سامسونگ با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است و کاملا پیشرفته و با کیفیت می باشد. ماشین لباسشویی سامسونگ در مدل های مختلفی ساخته شده است که هر کدام از آن ها مربوط به حجم مشخصی از لباس ها می باشد. ماشین لباسشویی سامسونگ با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد تا سال های زیادی بدون مشکل می تواند برای شما کار کند و البته این به بستگی به نحوه استفاده شما از ماشین لباسشویی سامسونگ دارد.

اگر به یک مرکز تخصصی برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ خود نیاز دارید، مجموعه نلی هوم نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد و این مجموعه صفر تا صد خدمات خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما مشتریان عزیز ارائه می کند. مجموعه نلی هوم به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تعمیر به شما مشتریان عزیز می باشد و در هر جای تهران که زندگی می کنید، می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید و فقط کافیست برای ثبت درخواست خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

علت کثیفی لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ

تمیز نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ

  • استفاده از مواد شوینده بی کیفیت و نامرغوب

یکی از علت های تمیز نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ مواد شوینده بی کیفیت می باشد. مواد شوینده نقش بسیار مهمی در تمیزی لباس ها دارد و امروزه مواد شوینده با کیفیتی با آنزیم های شستشوی متفاوتی در بازار وجود دارند و در زمان خرید حتما از مرغوب بودن مواد شوینده اطمینان حاصل نمایید. مواد شوینده بی کیفیت و نامرغوب باعث می شود تا لباس ها به خوبی تمیز نشوند و حتی امکان آسیب به دستگاه شما هم وجود دارد.

  • زیاد بودن لباس ها داخل ماشین لباسشویی

هر ماشین لباسشویی دارای یک ظرفیت استاندارد برای قرار دادن لباس در آن دارد و اگر بیش از حد داخل آن لباس قرار دهیم، فضای کافی برای شستشوی لباس ها نیست و قرار دادن لباس بیش از حد استاندارد ماشین لباسشویی، باعث خرابی این دستگاه می شود. به طور مثال برای ماشین لباسشویی 8 کیلویی، باید به اندازه ای لباس داخل دستگاه قرار دهیم که زمان خیس شدن لباس ها، وزن آن به 8 کیلو برسد و به صورت حدودی باید داخل ماشین لباسشویی نصف مخزن آن لباس قرار داد.

  • برنامه شستشو نامناسب

ماشین های لباسشویی پیشرفته سامسونگ دارای چندین برنامه شستشو می باشند که با توجه به حجم و میزان کثیفی لباس ها می توانید برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید. به طور مثال اگر لباس های کثیف زیادی برای شستشو دارید، باید برنامه ای انتخاب کنید که تایم شستشوی زیادی داشته باشد تا لباس ها به خوبی تمیز شوند. انتخاب نادرست برنامه شستشو باعث می شود تا لباس ها به خوبی تمیز نشوند و شما مجبور باشید دوباره لباس های کثیف را داخل دستگاه بزارید شسته شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ

تمیز نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی پیشرفته سامسونگ دارای یک سیستم پیچیده ای می باشد که فقط تعمیرکاران متخصص قادر به انجام آن می باشند. برخی از قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ در صورت خرابی قابل تعمیر می باشند که این کار را تعمیرکاران ما برای شما انجام می دهند ولی برخی قطعات دیگر در صورت خرابی باید با قطعات جدید جایگزین شوند و برای تهیه قطعات جدید می توانید از کارشناسان نلی هوم کمک بگیرید.

یکی از مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با مجموعه نلی هوم این که تمامی خدمات تعمیر در منزل مشتریان انجام می شود و نیازی به حمل و نقل ماشین لباسشویی سامسونگ به تعمیرگاه نمی باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.