یخچال ال جی یکی از بهترین برندهای بازار می باشد و در صورت خرابی، نمایندگی های بسیاری برای تعمیر آن وجود دارد و شرکت نیلی هوم، خدمات تعمیر یخچال ال جی را با بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهد و دیگر نیازی نیست نگران خرابی یخچال ال جی خود باشید. یخچال های ال جی در مدل های مختلفی طراحی شده اند که هر شخصی می تواند با توجه به سلیقه و آشپزخانه خود، آن را خریداری کند.

تعمیر یخچال ال جی یک کار کاملا تخصصی می باشد و برای تعمیر آن باید از کارشناسان و تعمیرکاران متخصص کمک گرفت. یخچال فریزرهای ال جی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و به راحتی دچار خرابی نمی شوند اما هر وسلیه ای ممکن است روزی دچار خرابی شود و دلیل آن می تواند فرسودگی قطعات و یا اشتباه نادرست ما از آن وسیله باشد که در این صورت، خرابی خیلی زودتر رخ می دهد.

اهمیت دادن به یخچال فریزر ال جی باعث می شود تا دستگاه شما تا مدت ها نیاز به تعمیرات نداشته باشد و استفاده ی صحیح از یخچال باعث می شود تا هزینه های اضافی روی دست شما نگذارد. با رعایت چند نکته ساده می توان عمر یخچال ال جی را افزایش داد و بدون مشکل تا سال های زیادی بتوان از آن استفاده کرد. یخچال های پیشرفته ال جی دارای یک صفحه نمایشگر می باشد که عملکرد یخچال فریزر را نشان می دهد و هر گونه اروری روی صفحه ی نمایشگر ظاهر شود، به معنی مشکل در یکی از قسمت های یخچال فریزر می باشد و کارشناس ما با بررسی مشکل، اقدام به تعمیر آن می کند. در ادامه چند ارور یخچال ال جی را برای شما نام می بریم.

ارورهای یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی

زمانی که بر روی صفحه نمایشگر ارور مشاهده کردید، باید برای تعمیر یخچال ال جی اقدام نمایید و این ارورها به صورت حروف مخفف انگلیسی می باشند که اکثر خریداران چیزی از آن متوجه نمی شوند اما تمامی این اطلاعات داخل دفترچه راهنما به صورت انگلیسی ثبت شده است اما در صورتی که هر گونه ارور مشاهده کردید، با تعمیرکاران یخچال تماس بگیرید. ارورهای یخچال فریزر ال جی به شرح زیر می باشد:

E RS: سنسور یخچال

E FS: سنسور فریزر

E RF: فن یخچال

E FF: فن فریزر

E CF: فن کندانسور

E IF: فن یخساز

E DS: سنسور دیفراست

E HS: سنسور رطوبت

E RT: سنسور محیطی

E CO: فن ارتباطی نمایشگر

E GF: فلومتر آب

E OFF: مد نمایشگاهی

این ها برخی از ارورهای یخچال فریزر ال جی می باشد و اگر چنین حروفی بر روی نمایشگر مشاهده کردید، فقط کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته تا به سرعت برای تعمیر آن اقدام نمایند. نمایش هر کدام از ارورهای فوق به منظور خرابی در قسمت های مختلف یخچال ال جی می باشد که تعمیرکار پس از عیب یابی، اقدام به تعمیر آن قسمت می کند. برخی از قطعات یخچال ال جی قابل تعمیر می باشند که هزینه های کمتری برای شما دارد اما برخی دیگر در صورت خرابی باید تعویض شوند و طبیعتا هزینه بیشتری نسبت به تعمیر آن دارد.

تعمیر یخچال فریزر

دلایل خرابی یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی زمانی انجام می شود که قطعات آن دچار مشکل شده باشند و در ادامه چندین مورد از خرابی های یخچال فریزر را برای شما نام می بریم.

  • عدم سرمایش در یخچال فریزر در دمای نا متعادل

این مورد به دلایل مختلفی بستگی دارد که می توان به خرابی لاستیک درب، خرابی فن، خرابی سنسور دما، پر بودن بیش از حد یخچال و عدم گردش هوا و حرارت بیش از حد موتور می باشد که باید توسط یک کارشناس بررسی شود.

  • برفک زدن یخچال

برفک در اکثر یخچال فریزرها مشاهده می شود و اگر برفک به صورت قطره های کوچک داخل فریزر مشاهده کردید جای نگرانی نیست و این ها به دلیل رطوبت موجود در هوا می باشد که با هر بار باز کردن درب فریزر جذب می شوند. اگر برفک در اندازه های بزرگ تر را مشاهده کردید، حتما با متخصصان در میان بگذارید.

  • خرابی یخساز

در صورتی که یخساز به درستی کار نمی کند، چک کنید که شر آب باز باشد و شلنگ آب در میان مسیر پیچ خورده یا خم نشده باشد و یا نشتی در شیر آب وجود نداشته باشد. تولید یخ در هر فریزر نیاز به یک بازه زمانی دارد و اگر به تازگی از یخساز استفاده کرده باشید، باید منتظر باشید تا بازه ی زمانی جدید یخساز عملیات یخسازی را انجام دهد. اگر این بازه به درستی انجام نشد، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

  • خرابی آبریز

اگر آبریز یخچال به درستی کار نمی کند می تواند به دلیل عدم کارکرد شیر برقی، پدال آبریز، عدم اتصال شلنگ به ورودی آب، برد اصلی، یخ زدگی و معیوب شدن شلنگ و مخزن آب و مسدود شدن فیلتر آب باشد.

برای تعمیر یخچال ال جی می توانید با کارشناسان شرکت نیلی هوم تماس حاصل نمایید و متخصصان ما در کمترین زمان و بهترین کیفیت اقدام به تعمیر یخچال فریزر شما می کنند و این کار به صورت تضمینی برای شما انجام خواهد شد.