همانطور که می دانید باز نشدن درب ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در اینجا شما نیاز به تعمیرکار حرفه ای بابت تعمیر درب ماشین لباسشویی ال جی خود پیدا می کنید.اگر زبانه درب دستگاه خراب شود و یا ضربه ای به درب دستگاه وارد شود امکان خراب شدن آن وجود دارد و گاهی وقتها پارگی و یا شل شدن لاستیک دور درب مانع از باز شدن درب دستگاه می شود.از قفل درب ماشین لباسشویی به منظور امنیت دستگاه استفاده شده است.

در بیشتر مدل های ماشین لباسشویی می توانید به صورت دستی بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی ال جی درب دستگاه را باز نمایید.امروزه در مدل های جدید در ماشین لباسشویی اگر مشکلی در باز شدن درب ماشین لباسشویی ال جی وجود داشته باشد با نمایش کد خطا بر روی صفحه دیجیتال متوجه آن شده و آن را برطرف کنید.هر زمان با مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی ال جی خود شدید باید بدانید که قفل درب دستگاه را باید تعویض و یا تعمیر کنید.

هرگاه بعد از اتمام فرایند شستشو درب ماشین لباسشویی ال جی باز نشد خرابی در قفل این دستگاه می باشد.و گاهی اوقات خرابی و یا سوختگی یکی از اجزای داخلی می تواند منجر به باز شدن درب دستگاه شود که با تعویض آن می توانید مجدد از ماشین لباسشویی ال جی خود مانند قبل استفاده کنیدو گاهی وقتها یکی از نگرانی های ما این است که بعد از اتمام کار شستشو ماشین لباسشویی درب آن باز نمی شود که در چنین شرایطی می توانید جهت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود با تکنسین های باتجربه و مجرب نلی هوم تماس بگیرید.

چرا قفل درب ماشین لباسشویی باز نمی شود؟

تعمیر-درب-ماشین-لباسشویی-ال-جی3

  • درست تخلیه نشدن نشت آب ماشین لباسشویی

گاهی اوقات ممکن است درب دستگاه شما بسته شود و برنامه شستشو نیز اجرا شود.اما در حین کار کردن دستگاه متوجه نشت آب از آن شویدکه در این حالت نیز خراب بودن قفل درب ماشین لباسشویی می تواند به عنوان گزینه ای مطرح شود که ابتدا بهتر است میکروسوئیچ درب را بررسی نمائید،و در اینجا باید یک بار دیگر ماشین لباسشویی را برروی آبکشی تنظیم کنید.و بعد از اتمام این دوره به راحتی می توانید درب ماشین لباسشویی ال جی خود را باز کنید.

  • خراب شدن قفل درب ماشین لباسشویی ال جی

وظیفه ای که قفل ماشین لباسشویی دارد این است که حین کار کردن لباسشویی درب آن را بسته نگه دارید.به گونه ای که وقتی قفل درب ماشین لباسشویی به طور کامل درب ماشین لباسشویی را می بندیدفرمانی به برد دستگاه ارسال می گردد که دستگاه ماشین لباسشویی را روشن می کند.اگر فقل درب خراب شود درب ماشین لباسشویی کاملا بسته نشده و فرمانی که برد دستگاه برای روشن شدن آن ارسال نمی شود.

  • خراب شدن لولای درب ماشین لباسشویی ال جی

درب ماشین لباسشویی دارای لولا است تا زمانی که درب این دستگاه را می بندیدکاملا چفت شود.جنس لولا درب ماشین لباسشویی ال جی از پلاستیک است و باعث می شود که درب این دستگاه راحت تر بچرخد،و با این وجود اگر لولای درب ماشین لباسشویی دچار پوسیدگی شود یا اینکه خراب شود می تواند موجب قفل شدن درب ماشین لباسشویی شود.

  • معیوب شدن سوئیچ فشار آب ماشین لباسشویی ال جی

کار سوئیچ فشار آب ماشین لباسشویی این است که سطح آب در این دستگاه را اندازه گیری و کنترل می کند.دلیل دیگر هم می تواند معیوب شدن سوئیچ باشد حتی وقتی که آب به درستی از پمپ تخلیه لباسشویی خارج شود.در اینجا جهت رفع مشکل دستگاه نیاز به تعمیرکار حرفه ای  جهت تعمیر درب ماشین لباسشویی ال جی دارید که ما مجموعه نلی هوم را به شما معرفی می کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تهران

مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  در تهران و کرج می باشد و تمامی خدمات تعمیر خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد و دیگر لازم نیست نگران خرابی لوازم منزل خود باشید. تعمیر و تعویض درب ماشین لباسشویی ال جی از جمله خدماتی است که این مجموعه به مشتریان خود ارائه می دهد و برای انجام این کار می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.