اگر به یک مرکز تخصصی برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود نیاز دارید، ما مجموعه نیلی هوم را به شما معرفی می کنیم و این مجموعه با کارشناسان متخصص خود، آماده ارائه خدمات تعمیرات لوازم منزل با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما عزیزان می باشد. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یکی از خدمات تخصصی این مجموعه می باشد و در صورتی که ماشین لباسشویی ال جی شما دچار خرابی شد، نیازی به نگرانی نمی باشد و تیم ما در کمترین زمان و بهترین کیفیت دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد.

لوازم منزل ال جی به خصوص ماشین لباسشویی ال جی در ایران بسیار محبوب می باشد و دارای گارنتی و خدمات پس از فروش است و این باعث می شود تا مشتریان به این برند اعتماد کنند. این روزها ماشین لباسشویی یک دستگاه مهم در زندگی به شمار می رود که در هر خانه ای یکی از مدل های آن وجود دارد و خرابی ماشین لباسشویی امری طبیعی می باشد و هر دستگاهی پس از چند سال کار کردن نیاز به سرویس دارد و با تعمیر آن می توان بار دیگر تا زمان زیادی از آن استفاده کرد.

یکی از اصلی ترین مشکلات ماشین لباسشویی ال جی که ممکن است پس از چند سال کار کردن پیش بیاید، عدم شستشوی تمیز لباس ها و صدای زیاد هنگام کار کردن می باشد و زمانی که به این مشکلات برخورد کردید، باید برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اقدام نمایید. گاهی اوقات ممکن است خرابی های ماشین لباسشویی به دلیل استفاده نادرست از دستگاه رخ دهد که باعث خرابی زودرس ماشین لباسشویی می شود و شما مجبور هستید هزینه های اضافی برای تعمیر آن بپردازید. در ادامه موارد نادرست استفاده از ماشین لباسشویی را برای شما شرح می دهیم.

استفاده نادرست از ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

متاسفانه چندین مورد وجود دارد که باعث خرابی زودرس ماشین لباسشویی می شود اما بسیاری از مردم به آن ها توجهی ندارند و زمانی که ماشین لباسشویی دچار خرابی شد، خرابی را به پای کیفیت پایین ماشین لباسشویی می گذارند اما این چنین نیست ماشین لباسشویی دستگاهی نیست که به راحتی دچار خرابی شود. ماشین لباسشویی ال جی در مدل های مختلف به متقاضیان ارائه می شود و خریداران بسته به نوع نیاز خود، مدل مورد قبول خود راه تهیه می کنند.

هر ماشین لباسشویی دارای یک حجم استاندارد می باشد که باید دقیقا به همان مقدار لباس برای شستشو داخل آن قرار دهید و اگر بیش از وزن مجاز داخل آن لباس قرار دهید، خیلی زود باید منتظر خرابی قطعات آن باشید. به طور مثال اگر شما لباس های زیادی برای شستشو دارید، باید ماشین های لباسشویی 7 یا 8 کیلویی را برای خود تهیه کنید که مقدار زیادی لباس داخل آن می توان قرار داد. بسیاری از مردم از این موضوع بی خبر هستند با خرید ماشین لباسشویی 5 کیلویی، بیشتز از مقدار استاندارد دستگاه، داخل آن لباس قرار می دهند.

مخزن لباسشویی فضای بیشتری نسبت به مقدار استاندارد لباس ها دارد اما به این دلیل نیست که تمامی فضای خالی آن را با لباس پر کنید و لباسشویی برای شستشو به فضای خالی هم نیاز دارد تا هنگام چرخش، لباس ها خوب شستشو شوند. شستن پتو باعث فشار آمدن به ماشین لباسشویی می شود و خیلی زود باعث خرابی تسمه و بلبرینگ های ماشین لباسشویی می شود و اگر تسمه یا بلبرینگ ها خراب شوند، ماشین لباسشویی در هنگام کار کردن دچار لرزش می شود که این لرزش به همراه صدای زیاد می باشد و باعث تکان های شدید ماشین لباسشویی می شود.

افزایش عمر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

اگر دوست دارید ماشین لباسشویی ال جی خود را تا سال های زیادی داشته باشید، باید چندین نکته ی ساده را رعایت کنید و پس از آن دیگر نیازی نیست نگرانی هایی بابت خرابی آن داشته باشید.

  • قرار دادن لباس به میزان استاندارد داخل دستگاه
  • باز گذاشتن درب ماشین لباسشویی و مخزن مایع لباسشویی پس از شستوی لباس (رطوبت باعث خرابی دستگاه می شود و پس از هر بار شستشو باید درب ماشین لباسشویی را باز گذاشت تا به طور کامل خشک شود.)
  • تنظیم بودن پایه های لباسشویی جهت جلوگیری از لرزش هنگام شستشو
  • استفاده از مناسب ترین برنامه ی شستشو برای تمیزی لباس ها
  • بستن آهسته درب ماشین لباسشویی جهت جلوگیری از خرابی لاستیک درب
  • داشتن محافظ برقی به دلیل وجود نوسانات برقی
  • استفاده از مواد شوینده ی باکیفیت

بیشتر بخوانید: عدم شستشوی تمیز لباس ها در ماشین لباسشویی