تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک  از مایکروفر های قدیمی است که به دلیل قدرت مداومشان متفاوت هستند. انواع اینورترها مختلفی وجود دارد که ویژگی اصلی همگی آنها یکی می باشد.در صورت بروز مشکل در مایکروفر اینورتر پاناسونیک می توانید از تعمیر کاران باتجربه کمک بگیرید و یا گاهی با توجه به نکات ذیل می توانید تعمیرات مایکروفر خود را انجام دهید.

برای تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک که روشن نمی شود ابتدا لازم است دو شاخه را چک کنید. چرا که ممکن است در پریز کامل جا نگرفته باشد. برای این کار پیشنهاد می شود که 10 دقیقه آن را از پریز خارج کرده و مجدد آن را وصل نمائید.گاهی با روشن نشدن مایکروفر احتمال دارد که مدار قطع کننده مشکل داشته باشد که در این صورت جعبه فیوز را چک کنید در صورت پریده بودن فیوزها آنها را برگردانید و در انتها مدار های متوقف شده را دوباره تنظیم کنید.

یکی از عواملی که در تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک که شروع به کار نمی کند باید در نظر داشته باشید که از بسته شدن کامل درب دستگاه .درب دارای چندین سوویچ می باشدکه وظیفه آنها اطمینان حاصل کردن از درست بسته شدن درب مایکرووفر است .اگر درب دستگاه را به خوبی نبندید و یا مشکلی در سوئیچ ها باشد مایکروفر شروع به کار نخواهد کرد.برای حل این مشکل باید از متخصصین و تکنسین های باتجربه در این زمینه در تعمیر مایکروفر پاناسونیک کمک بگیرید.

مراحل شناسایی و عیب یابی تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک

تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک3

مایکروفر های اینورتر پاناسونیک به دلیل سطح قدرت ثابت با مایکروفر های سنتی متفاوت است.

  • مرحله اول: در صورت روشن نشدن مایکروفر،سیم کابل را بررسی کنید ممکن است به طور ایمن و صحیح وصل نشده باشد.
  • مرحله دوم : در صورت روشن نشدن مایکروفر پاناسونیک قطع کننده مدار یا جعبه فیوز را چک کنید و هر گونه قعطی و یا سوختگی را جایگزین نمائید.
  • مرحله سوم : اگر مایکروفر شروع به گرم کردن غذا نمی کند مطمئن شوید که درب دستگاه کاملا بسته شده باشد.اگر کامل درب دستگاه بسته نشده باشد مایکروفر کار نمی کند.
  • مرحله چهارم : اگر مایکروفر شروع به کار نمی کند دکمه شروع و یا استارت را فشار دهید و تنظیم پخت و .. با استارت زدن دستگاه آغاز می شود.
  • مرحله پنجم:اگر دکمه های صفحه کنترل کار نمی کند با stop , reset کردن برنامه تنظیمات قبلی برنامه را پاک و مجدد می توانید دکمه استارت را فشار دهید.
  • مرحله ششم : اگر سینی که در طول پخت و پز لرزید و از غلطک خارج گردید سینی شیشه ای و حلقه غلطک را برداریدچرا که سینی به درستی در جای خود قرار نگرفته است و سینی و غلطک را با پارچه ای مرطوب پاک کنید و مواد خارجی که چسبیده باشد به آن را از بین ببرید و بعد حلقه غلطک را به درستی تنظیم نموده و سینی را در جایگاه خود قرار دهید.
  • مرحله هفتم : اگر lock روی صفحه نمایش دستگاه دیده می شود باید قفل کودک را غیر فعال نمائید.

ویژگی خدمات تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک در تهران

تعمیر مایکروفر پاناسونیک در محل یعنی اینکه مشکلات جابجایی از منزل و اتلاف وقت برای ماندن دستگاه در نمایندگی نخواهد بود. مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در تهران و کرج می باشد و تمامی خدمات تعمیر خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد و دیگر لازم نیست نگران خرابی لوازم منزل خود باشید.

خدمات زیادی وجود دارد که این مجموعه به مشتریان خود ارائه می دهد خدمات سریع در کمتر از 1 ساعت بوسیله تکنسین های اعزام شده در هر کجای تهران که حضور داشته باشید در منزل برای تعمیرمایکروفر اینورتر پاناسونیک خود می توانید استفاده کنید.و برای انجام این کار می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.