مایکروفر ها امروزه جایگاه ویژه ای در زندگی ما انسانها دارند.اما خرابی در این دکمه ها باعث میشود شما نیاز به تعمیر صفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک خود داشته باشید.با ورود این دستگاه ها با سرعت جایگزین اجاق گاز و فر گردیده اند.شما برای اجرای پخت و پز و گرم کردن غدا با فشار دادن یه دکمه ساده می توانید غذای خود را به سرعت طبخ نمائید.  مایکروفر ها با تکنولوژی روز در انواع و برند های مختلفی در بازار وجود دارند و یک نمونه از پر کاربرد ترین آنها مایکروفر با برند پاناسونیک می باشد.خرابی و اشکال در صفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک می تواند به طور  کلی عملکرد مطلوب دستگاه را دچار اختلال کند.

در ساختار دستکاه مایکروفر پاناسونیک سه مدل کلید برای انتخاب کردن برنامه های پخت وجود دارد. صفحه لمسی یا همان 1- صفحه تاچ،2- سلکتور یا درجه متغیر،3- کلید طراحی شده است. در صورت آسیب دیدن به این قسمت از دستگاه شما نیاز به تعمیر صفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک دارید.یکی از مشخصه های تعمیر صفحه لمسی دستگاه اجرا نکردن برنامه های پخت توسط مایکروفر می باشد.از این رو هر زمان متوجه شدید که با فشردن صفحه لمسی کلید ها برنامه اجرا نمی شود نیاز به تعمیر مایکروفر دارید.

اگر متوجه شدید که کلید ها کار نمی کنند اما صفحه نمایش روشن می شود،شما باید در زمان تعمیر صفحه کلید مایکروفر پاناسونیک برد آن را حتما مورد بررسی قرار دهید. چرا که برد کنترل سیگنال ولتاژ پائینی را به تاچ پد اعمال می کند زمانی که شما دکمه را فشار می دهید برد کنترل، سیگنالی را به دیگر بخش های مایکروفر برای آغاز گرم کردن ارسال می کند توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض نیاز به یک تعمیرکار که در این زمینه دارای آگاهی،فن و دانش و اطلاعات دقیق باشد و در اینجا می توانید به تکنسین های مجموعه نلی هوم جهت تعمیرصفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک خود تماس بگیرید.

علت از کار افتادن دکمه لمسی مایکروفر پاناسونیک

تعمیر صفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک

دلایل زیادی وجود دارد که صفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک از کار بیافتد که مواردی را به طور مختصر برای شما عزیزان شرح می دهیم :

1-قطع شدن مدار:یکی از مهمترین علت های از کار افتادن دکمه تاچ یا صفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک  قطع شدن مدار می باشد. زیرا وقتی که مدار در دستگاه قطع شود هیچ دستوری به دکمه های مایکروفر نخواهد رسید و همین امر باعث کار نکردن صفحه لمسی مایکروفرپاناسونیک می گردد. بهترین روش برای تعمیر، لحیم کاری می باشد که باید توسط یک فرد متخصص در این زمینه صورت گیرد.

2-خراب بودن منبع تغذیه : یکی دیگر از علت های کار نکردن کلید های پنل مایکروفر عیب در منبع تغذیه دستگاه می باشد. در صورتی که منبع تغذیه دچار مشکل شود و نتواند کار خود را به خوبی انجام دهد می تواند منجر به از کار افتادن صفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک گردد.

3-آسیب دیدن صفحه کنترل اصلی : خراب بودن این قسمت در دستگاه مایکروفر به علت سوختن خازن بوجود می آید با وجود آمدن این مشکل هیچ گونه عدد و خطوطی برروی صفحه نمایش مایکروفر نشان داده نمی شود و برای تعمیر این قطعه بهتر است از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید تا دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن تعمیر کند .

4-بالا رفتن دما و فیوز : اگر دمای مایکروفر بسیار بالا برود باعث می شود که فیوز مانیتور بیش از حد داغ شود و کلید های پنل مایکروفر را از کار بیندازدو فیوز به کار رفته در هر مایکروفر بر اساس و مدل آن درقسمت های مختلف تعبیه شده که برای این کار بهتر است از تکنسین حرفه ای و مجرب کمک بگیرد.

بیشتر بخوانید : تعمیر لامپ مگنترون مایکروفر پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در تهران

مشتریان امروزه جهت استفاده از خدمات نصب وسرویس تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در تهران به دنبال یک نمایندگی حرفه ای می باشند و این از دغدغه های اصلی برای مشتریان است در این جا نلی هوم به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در تهران با شماره های ذیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.با انتخاب نلی هوم افراد متخصص در زمان کوتاهی در محل حاضر می شوند.