مایکروفر یکی از وسایل مهم و جدایی ناپذیر در هر خانه ای می باشد.یکی از قطعات مایکروفر که به مرور زمان دچار مشکل می شود و شما نیاز به تعمیر کار دارید تعمیر ترانس مایکروفر پاناسونیک می باشد. مایکروفر وسیله ای است که در دنیای پر مشغله امروزی بسیار پر استفاده وکاربرد های مختلف و متنوع دارد از جمله در گرم کردن و پخت سریع مواد غذایی و دارای انواع مختلف و در برند های گوناگون وجود دارد یکی از برند های معروف و پر طرفدار در بین خانواده ها برند پاناسونیک می باشد.

ماکروفر های پاناسونیک کیفیت بسیار بالایی دارند اما گاهی این دستگاه دچار مشکل و خرابی می شود و فرایند گرم کردن و یا پخت غذا را با مشکل روبه رو می کند که نیاز به تعمیر خواهد داشت. بسیار ی از این مشکلات مایکروفر پاناسونیک به دلیل عدم صحیح استفاده از دستگاه می باشد.

ترانس مایکروفر یک قطعه فلزی به شکل مکعب بوده و حاوی سیم پیچ های طولانی می باشدکه از طریق القای بار الکتریکی،ولتاژ مایکروفر را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد ولتاژی که ترانس ایجاد می کند ولتاژ بالایی دارد و در صورتی که آسیب ببیند باید در اسرع وقت برای تعمیرمایکروفر پاناسونیک خود باید آنرا به تعمیر کار حرفه ای و باتجربه در این زمینه بسپارید.در اینجا مجموعه نلی هوم با داشتن متخصصین و تکنسین های مجرب در این زمینه اماده خدمات دهی به شما عزیزان می باشند.

ترانس مایکروفر پاناسوونیک

تعمیر ترانس مایکروفرپاناسونیک-2

توان اسمی ترانس مایکروفر پاناسونیک معمولا بین 700 تا 1350 وات قرار دارد.بالا بودن توان ترانس،نشان دهنده ی بالاتر بودن جریان ورودی و خروجی از آن خواهد بود. وجود هسته در ترانس باعث تبدیل ولتاژ می شود و هر چه توان ترانس بالاتر باشد هسته موجود در آن نیز بزرگ تر خواهد بود.یکی دیگر از شاخصه های ترانس مایکروفر پاناسونیک باید داشته باشد گرید حفاظتی آن می باشد.اندازه ترانس مایکروفر نیز حائز اهمییت می باشد.

خرابی ترانس مایکروفر پاناسونیک باعث چه مشکلاتی می شود؟

با توجه به مطالب بالا متوجه اهمییت این قطعه شده اید،پس طبیعی است که در صورت خرابی این قطعه مشکلاتی در دستگاه شما به وجود بیایید:

زمانی که مایکروفر پاناسونیک غذا را نه پخته و نه گرم کند در حقیقت زمانی است که ترانس مایکروفر دچار مشکل شده و نمی تواند ولتاژی که لازم است تا المنت ها به درجه حرارت کافی برسند را ایجاد کند و در نتیجه غذا درون مایکروفر گرم نمی شود. سر و صدای زیاد،بوی نامطبوع،یکی دیگر از نشانه های خرابی ترانس مایکروفر پاناسونیک می باشد.گاهی ممکن است خرابی ترانس مایکروفر دیگر دستگاه روشن نشود و شروع به کار نکند.

تشخیص خرابی ترانس مایکروفر پاناسونیک

تعمیر ترانس مایکروفرپاناسونیک-2

در حقیقت تشخیص این مسئله پیچیدگی خاص خودش را دارد،بهتر است در مرحله اول به صورت چشمی به بررسی سیم پیچ های موجود در ترانس بپردازیدتا از نبود قطعی هر گونه سوختگی بر روی آن مطمئن شوید. از طریق حس بویایی کمک بگیرید تا از عدم سوختگی آن نیز اطمینان حاصل کنید. اما در صورتی که بخواهید تخصصی تر از وضعیت ترانس دستگاه مطلع شوید باید بابت تعمیر این قطعه با متخصصین ما که دارای نمایندگی تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در تهران می باشد تماس حاصل بفرمائید.

قبل از هر کاری،همانطور که گفتیم وجود ولتاژ زیاد ممکن است خطرناک باشدبه همین دلیل اولین کاری که باید بکنید این است که دستگاه را از پریز برق بکشید ترانس ها به دو مدل دسته بندی می شوند مدل افزاینده و مدل کاهنده که جهت افزایش ولتاژ استفاده می شوند.ترانس مایکروفر وظیفه افزایش ولتاژ از 220 ولت به 2100 ولت در سیم پیچ ثانویه را دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر صفحه لمسی مایکروفر پاناسونیک

تعمیر ترانس مایکروفر پاناسونیک در تهران

امروزه انجام تعمیرات در کمتر از یک روز و اغلب تنها در چند ساعت زمان نیاز دارد.مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در تهران و کرج می باشد و تمامی خدمات تعمیر خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد و دیگر لازم نیست نگران خرابی لوازم منزل خود باشید. تعمیر ترانس مایکروفر پاناسونیک از جمله خدماتی است که این مجموعه به مشتریان خود ارائه می دهد و برای انجام این کار می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.