یکی از خدمات تخصصی شرکت نلی هوم، تعمیر یخچال سامسونگ در محل می باشد و اگر یخچال شما دچار خرابی شده باشد، کارشناسان ما در کمترین زمان در محل حاضر شده و پس از عیب یابی یخچال، در کمترین زمان آن را تعمیر می کنند. تعمیر یخچال سامسونگ یک کار کاملا تخصصی می باشد و فقط تعمیرکاران متخصص می توانند این کار را انجام دهند و برای همین باید به نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید. برخی از نمایندگی های تعمیر یخچال سامسونگ در محل، محدوده کمی از تهران را پوشش می دهند ولی شرکت نلی هوم با پوشش گسترده در تهران و برخی از استان ها، آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال سامسونگ به شما عزیزان می باشد.

یخچال سامسونگ دارای برندهای متفاوتی می باشد و در مدل های مختلف ساید بای ساید، دوقلو و یخچال بالا فریزر پایین به فروش می رسد و برای تعمیر هر کدام از مدل های آن، باید با نمایندگی های سامسونگ تماس بگیرید. بسیاری از مشتریان زمانی که یخچال فریزر آن ها دچار خرابی می شود، دچار نگرانی بابت تعمیر و هزینه های جاری می شوند اما نلی هوم در کمترین زمان خدمات تعمیر را با بهترین قیمت به شما ارائه می دهد و دیگر لازم نیست نگرانی چیزی باشید.

مزیت تعمیر یخچال سامسونگ در محل

سوالات بسیاری در مورد تعمیر یخچال سامسونگ در محل و تعمیرگاه ها وجود دارد. انتقال یخچال از منزل به تعمیرگاه مشکلات بسیاری دارد و برای انجام این کار، نیرو و هزینه بسیاری باید بپردازید. داشتن نیروی انسانی برای حمل و نقل یخچال و داشتن وسیله باربری برای انتقال یخچال از مواردی است که برای شما هزینه های اضافی در بر دارد و این که تعمیر یخچال در تعمیرگاه ها ممکن است چندین روز طول بکشد. همچنین در جا به جایی یخچال ممکن است آسیب هایی به یخچال وارد شود و این یعنی پرداخت هزینه های بیشتر برای تعمیر یخچال سامسونگ.

اما بهترین خدماتی که در این زمینه ارائه می شود، تعمیر یخچال سامسونگ در محل می باشد که هیچکدام از دردسرهای گفته شده را ندارد و شما فقط هزینه تعمیر یخچال سامسونگ را پرداخت می کنیم و مهمتر از آن اینکه در عرض چند ساعت یخچال شما توسط تعمیرکار درست می شود و می توانید بار دیگر از آن استفاده کنید. شرکت نلی هوم با داشتن کادری مجرب همه روزه آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در محل به شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در محل

بسیاری از مشکلاتی که برای یخچال سامسونگ پیش می آید، بدون نیاز به جا به جایی یخچال می توان آن ها را تعمیر کرد و یا نهایتا قطعه ای که دچار خرابی شده باشد را جهت تعمیر به تعمیرگاه منتقل می کنند و در کمترین زمان تعمیرات بر روی آن انجام می شود و این خدمات به شرح زیر می باشد:

 • تعمیر لاستیک درب یخچال
 • تعمیر درب یخچال
 • تعمیر کمپروسور یا موتور یخچال
 • تعمیر و تعویض ترموستات
 • تعمیر کندانسور یخچال
 • تعمیر اواپراتور یخچال
 • تعمیر آبسردکن و یخساز یخچال فریزر
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال
 • تعویض المنت
 • رفع نشتی آب

بری تعمیر یخچال سامسونگ در محل، کارشناسان نلی هوم ابتدا مشکل یخچال را مورد بررسی قرار می دهند و اگر قطعه ای که باعث خرابی یخچال شده باشد قابل تعمیر باشد، در کمترین زمان برای شما تعمیر خواهند کرد و در صورت عدم تعمیر، قطعه جدید را با قطعه خراب تعویض می کنند. تعمیر قطعات طبیعتا هزینه کمتری نسبت به تعویض قطعات دارد و تعمیرکاران نلی هوم خدمات تعمیر خود را به صورت تضمینی به شما ارائه می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.