المنت یکی از قطعات مهم در ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد و تمامی ماشین ظرفشویی ها این قطعه را دارند و وظیفه المنت این است که دمای آب را بالا ببرد و همچنین باعث خشک شدن ظروف داخل ماشنین ظرفشویی می شود. خرابی المنت باعث به وجود آمدن چندین مشکل در ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود و باعث می شود برنامه شستشو به طور کامل انجام نشود و ظرف ها همچنان کثیف و خشک نشده باشند.

تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ یک کار تخصصی محسوب می شود که باید توسط تعمیرکاران با تجربه و متخصص انجام شود. المنت قطعه ای است که به ندرت قابل تعمیر می باشد و در بیشتر موارد در صورت خرابی، یک المنت جدید جایگزین آن می شود و البته این به میزان خرابی المنت بستگی دارد. برای تهیه المنت باید حتما از المنت اورجینال استفاده کنید تا دستگاه شما در مدت زمان کوتاه دوباره دچار خرابی نشود.

برای تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانید به مجموعه نلی هوم مراجعه نمایید و تعمیرکاران ما این کار را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما انجام می دهند. همچنین خرید المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ را می توانید به مجموعه نلی هوم بسپارید و ما برای قطعات استفاده شده در ماشین ظرفشویی سامسونگ را هم تضمین می کنیم. مجموعه نلی هوم در زمینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران فعالیت می کند و جهت تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

علائم خرابی المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ

 • کاهش عملکرد ماشین ظرفشویی
 • خشک نشدن ظرف ها پس از اتمام شستشو
 • گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی
 • تمیز نشدن ظروف به طور کامل

موارد فوق ممکن است مربوط به مشکلات دیگری هم باشند ولی اکثر این موارد به دلیل خرابی المنت می باشد که در این صورت باید برای تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ اقدام نمایید. یکی از دلیل خرابی المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ نوسانات برق می باشد و این مورد ممکن است دیگر قطعات ماشین ظرفشویی را هم خراب کند و برای جلوگیری از آن باید از یک محافظ برق استفاده کرد تا نوسانات برق تاثیری بر ماشین ظرفشویی سامسونگ نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد الکترونیکی ظرفشویی سامسونگ

نکات مهم در نگهداری از ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از دستگاه های با کیفیت این برند می باشد که با استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. استفاده نادرست از ماشین ظرفشویی سامسونگ باعث می شود تا خیلی زود شاهد خرابی های جزئی و کلی آن باشید و برای تعمیر آن مجبور به پرداخت هزینه می باشد. در ادامه چندین مورد درباره نگهداری ماشین ظرفشویی سامسونگ برای شما نام می بریم و با رعایت کردن آن ها می توانید تا سال های زیادی بدون مشکل از این دستگاه استفاده کنید.

 • استفاده از مواد شوینده با کیفیت
 • قراردادن ظروف به تعداد استاندارد در داخل ظرفشویی
 • استفاده نکردن بیش از حد از ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • استفاده از محافظ برق
 • قرار ندادن اشیاء تیز و غیر ظروف در داخل دستگاه
 • سرویس و چک کردن ماشین ظرفشویی به طور مرتب قبل از به وجود آمدن خرابی ها
 • تعویض به موقع فیلتر ماشین ظرفشویی
 • چک کردن مسیر ورود و خروج آب
 • تمیر کردن داخل ماشین ظرفشویی در صورت کثیف بودن

با رعایت موارد فوق می توانید بدون مشکل از ماشین ظرفشویی سامسونگ خود استفاده کنید و توجه داشته باشید، در صورتی که هر گونه خرابی و مشکل در ماشین ظرفشویی سامسونگ مشاهده کردید، می توانید موضوع را به کارشناسان نلی هوم اطلاع دهید و تعمیرکاران ما در کمترین زمان در محل حاضر شده و مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را برطرف می کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی و هزینه های تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.