میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از قطعاتی است که باعث قفل شدن درب ماشین ظرفشویی می شود و خرابی این قطعه باعث می شود تا ماشین ظرفشویی عملیات شستشو را آغاز نکند. میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی سامسونگ یک قطعه ساده ولی در عین حال مهم می باشد که در صورتی خرابی باید برای تعمیر آن اقدام نمایید. میکروسوئیچ قطعه است که با برد الکترونیکی در ارتباط است و زمانی که درب ماشین ظرفشویی قفل می شود، میکروسوئیچ فعال می شود و ماشین ظرفشویی سامسونگ شروع به کار می کنند.

ماشین های ظرفشویی سامسونگ دستگاه های بسیار پیشرفته ای هستند که با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده اند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. تعمیر میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی سامسونگ باید توطس تعمیرکاران متخصص و باتجربه انجام شود و باید حتما به تعمیرگاه های مجاز برای تعمیر دستگاه خود مراجعه کنید. نمایندگی های بسیاری برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران وجود دارند که خدمات تعمیر به مشتریان خود ارائه می دهد.

مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران و کرج می باشد و تمامی خدمات تعمیر خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد و دیگر لازم نیست نگران خرابی لوازم منزل خود باشید. تعمیر میکروسوئیچ ظرفشویی سامسونگ از جمله خدماتی است که این مجموعه به مشتریان خود ارائه می دهد و برای انجام این کار می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

علت خرابی میکروسوئیچ ظرفشویی سامسونگ

تعمیر میکروسوئیچ ظرفشویی سامسونگ

بسیاری از مشتریان به ندرت برای تعمیر میکروسوئیچ ظرفشویی سامسونگ اقدام می کنند چرا که این قطعه خیلی کم پیش می آید که دچار خرابی شود ولی به هر حال ممکن است روزی با این مشکل مواجه شوید. میکروسوئیچ در کنار درب ماشین ظرفشویی قرار دارد و زمانی که درب ماشین ظرفشویی بسته می شود، میکروسوئیچ فعال می شود و به درب اجازه باز شده نمی دهد و در نهایت در پایان شستشو و با غیر فعال شدن میکروسوئیچ، می توانید درب ماشین ظرفشویی را باز کنید.

یکی از علت های خرابی میکروسوئیچ ظرفشویی سامسونگ فرسودگی آن است و اگر چندین سال است که از دستگاه خود استفاده می کنید،  این خرابی طبیعی می باشد و با تعویض میکروسوئیچ این مشکل برطرف می شود. مورد دیگری که وجود دارد شکستگی میکروسوئیچ می باشد که می تواند به دلیل ضربه خوردگی ایجاد شده باشد و در این صورت هم باید میکروسوئیچ تعویض شود. گاهی اوقات ممکن است درب ماشین ظرفشویی بسته باشد ولی میکروسوئیچ غیر فعال باشد و تا زمانی که فعال نشود، نمی توان ماشین ظرفشویی سامسونگ را روشن کرد.

علت این مشکل می تواند از برد الکترونیکی ظرفشویی سامسونگ باشد که برای بررسی آن، یک تعمیرکار متخصص باید به طور کامل ماشین ظرفشویی را عیب یابی کند و در صورت نیاز، برای تعمیر میکروسوئیچ ظرفشویی سامسونگ اقدام نماید. تمامی دستوراتی در ماشین ظرفشویی اعمال می شود، از طریق برد الکترونیکی دستگاه پردازش و به قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ ارسال می شود و سپس ماشین ظرفشویی عملیات شستشو را آغاز می کند. در صورتی که یکی از مراحل شستشو مانند فعال شدن قفل میکروسوئیچ انجام نشود، عملیات شستشو با اختلال ایجاد می شود و باید برای تعمیر دستگاه اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی با نلی هوم

مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیر لوازم منزل به ویژه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد و صفر تا صد خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان به مشتریان خود ارائه می دهد. زمانی که دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ شما با خرابی مواجه شد، فقط کافیست با کارشناسان نلی هوم تماس بگیرید و ما درخواست شما را در کمترین زمان پاسخ می دهیم و یک تعمیرکار برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کمترین زمان به منزل شما مراجعه می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.