میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از قطعاتی است که در صورت خرابی آن نمی توان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و باید حتما برای تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام کرد. این قطعه با اندازه کوچکی که دارد اما در ماشین لباسشویی بسیار مهم است و باعث قفل شدن درب ماشین لباسشویی می شود و زمانی که قفل می شود، یک پیام برای پردازنده ماشین لباسشویی ارسال می شود و به این منظور که می توان عملیات شستشو را آغاز کرد.

دلیل اهمیت این قطعه این است که اگر درب ماشین لباسشویی سامسونگ قفل نشود، هنگام شستشو آب به بیرون از دستگاه ریخته می شود و ماشین لباسشویی سامسونگ به گونه ای طراحی شده است که باید حتما قفل از شروع عملیات شستشو، قفل میکروسوئیچ فعال شود و حتما شما هم شنیده اید، زمانی که برنامه شستشو را انتخاب می کنید و دکمه استارت را می زنید، قبل از این که آب وارد دستگاه شود، یک صدای تیک از ماشین لباسشویی می آید و این همان فعال شدن قفل میکروسوئیچ می باشد که در پایان شستشو به صورت خودکار غیر فعال می شود.

اما تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ به میزان خرابی آن بستگی دارد و اگر قابل تعمیر باشد، نیازی به تهیه میکروسوئیچ جدید نیست. برای تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید به مجموعه نلی هوم مراجعه نمایید و نلی هوم نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران است و صفر تا صد خدمات خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد و در هر زمان که با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما در کمترین زمان برای تعمیرات به منزل شما مراجعه می کنند.

علت خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ

هر قطعه ای پس از چند سال کار کردن ممکن است به دلیل فرسودگی دچار خرابی شود و این یک امر طبیعی می باشد و البته این مورد هم به دلایل مختلفی بستگی دارد. خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ در کوتاه مدت ممکن است به دلیل اشتباهات سهوی و یا استفاده غلط از ماشین لباسشویی باشد که این مورد توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار می گیرد. میکروسوئیچ یک قطعه حساس می باشد که در کنار درب ماشین لباسشویی سامسونگ قرار دارد و زمانی که درب ماشین لباسشویی بسته می شود، درب توسط میکروسوئیچ به طور کامل بسته می شود و تا پایان شستشو امکان باز کردن آن نمی باشد.

گاهی اوقات ضربه خوردگی به ماشین لباسشویی می تواند باعث خرابی این قطعه شود و یا این که درب ماشین لباسشویی قفل باشد و به زور و فشار بخواهید درب را کنید که این باعث می شود به میکروسوئیچ درب آسیب وارد شود. اما دلیل دیگری که در مورد خرابی این قطعه وجود دارد این است که ممکن است اختلالی در عملکرد برد الکترونیکی رخ داده باشد و میکروسوئیچ کاملا سالم باشد که این مورد هم توسط تعمیرکار با ابزارهای مخصوص بررسی می شود. گاهی اوقات قطع شدن یک سیم می تواند باعث از کار افتادن میکروسوئیچ شود و زمانی که میکروسوئیچ عمل نکند، به صورت یک ارور بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی سامسونگ نمایش داده می شود.

اگر تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ امکان پذیر نباشد، باید یک میکروسوئیچ جدید خریداری کنید و می توانید این کار را به تعمیرکاران نلی هوم بسپارید و این مجموعه تمامس قطعات خریداری شده را به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید: نکات مهم در نگهداری از لباسشویی سامسونگ

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ خود به دنبل یک جای مطمئن و با ضمانت هستید، ما به شما مجموعه نلی هوم را معرفی می کنیم و این مجموعه به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد و خدمات تعمیر با بهترین کیفیت و در کمترین زمان به شما ارائه می شود. مجموعه نلی هوم هزینه های خدمات تعمیر خود را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد و نیازی نیست از این موضوع نگرانی داشته باشید چرا که اگر ماشین لباسشویی شما به طور کامل تعمیر نشده باشد، تعمیرکاران ما برای تعمیرات مجدد به منزل شما مراجعه می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و هزینه های آن می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.