یکی دیگر از لوازم و قطعات ماشین لباسشویی که به مرور زمان نیاز به تعویض و تعمیرپیدا خواهدکرد تعمیر لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد. لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از اجزای مهم دستگاه می باشد که نقش آن جلوگیری از نشت آب،کارکرد صحیح دستگاه می باشد.به علت جنس پلاستیکی درب ماشین لباسشویی و کار کرد آن در طول مدت زمان به مرور زمان دچار ترک و پارگی می گردد و این را باید در نظر داشته باشید که لاستیک پلاستیکی ماشین  لباسشویی در معرض مواد شوینده و رسوب های از پودر های لباسشویی که برای شستشو استفاده می گردد باعث فرسوده شدن این قسمت از دستگاه می شود.

یکی از علل نشت آب و یا قفل نشدن درب دستگاه مشکل در لاستیک درب ماشین لباسشویی می باشد که در صورت عدم تعویض و یا تعمیر باعث نشت آب و یا قفل نشدن درب ماشین لباسشویی سامسونگ می گردد.لاستیک درب ماشین لباسشویی در طول مدت استفاده کثیف و فرسوده می گردد و گاهی نیز لکه های سیاهی را مشاهده می کنید که این موارد باعث فرسودگی دستگاه می باشد.

با توجه به موارد گفته شده و جلوگیری از ایجاد مشکلات دیگر بروی دستگاه نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ برای شما عزیزان حائز اهمییت می باشد و برای این کار به تعمیر کاران با تجربه در این زمینه نیاز دارید که ما در  اینجا مجموعه نلی هوم که دارای متخصصین و تکنسن هی ماهر و  با داشتن اطلاعات فنی بالا را معرفی میکنیم.

افزایش عمر لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرلاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ

تمیز کردن لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار مهم می باشد و باید برای شما عزیزان از اهمیت بالایی برخوردار باشد چرا که این قسمت محل جمع شدن باکتری های فراوان است و با توجه به اینکه لباسها با این دستگاه شسته می شود و لباس با پوست ما در تماس است.در کل رعایت کلی بهداشتی لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

حداقل استفاده از آب سردبرای شستشو لباس ها

در صورت نیاز به تعمیر لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید با مجموعه نلی هوم تماس حاصل بفرمائید.مواد شوینده به دلیل اینکه آنزیم ها را فعال کند به درجه حرارت مناسبی نیاز دارد و در صورت استفاده بیش از حد آب سرد و فعال نشدن آنزیم مواد شوینده باعث کپک در قسمت لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ می گردد.بهتر است دمای شستشو و برای فعال شدن آنزیم های مواد شوینده از دمای 40 درجه سانتی گراد استفاده کنید که باعث جلوگیری در فرسوده شدن لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ می شود.

استفاده نکردن نرم کننده ها در شستشو لباس

نرم کنند ها معمولا با مواد شیمیایی شوینده های ماشین لباسشویی واکنش نشان می دهند و باعث رسوب درلاستیک درب دستگاه می گردد و برای جلوگیری رسوب دستگاه بهتراست از نرم کننده ها استفاده نکنیم تا عمر لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ افزایش پیدا کند.

برای شستن پارچه های مانند حوله و شبیه به این الیاف از آب گرم استفاده کنید چرا که تارو پودر این نوع پارچه ها (حوله ای) می تواند  در قسمت درز های لاستیک درب ماشین لباسشویی بماند و به مرور زمان ایجاد کپک و فرسوده شدن شود.استفاده بیش از حد آب سرد باعث می شود که چربی لباسها به مرور زمان در اطراف لاستیک درب ماشین لباسشویی جمع گردد و باعث از بین بردن لاستیک درب دستگاه شود و بهتراست تا حد الامکان از آب گرم استفاده کنید.

برخی از علائم فرسوده شدن لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ

همانطور که گفتیم لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ نقش مهمی در دستگاه داردکه باعث جلوگیری از نشت آب و کار کرد صحیح دستگاه می گردد.گاهی ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد و به مرور زمان این قطعه آسیب ببیند و دچار ترک و پارگی گردد. استفاده بیش از حد از ظرفیت دستگاه باعث فرسوده شدن لاستیک درب ماشین لباسشویی می گردد چرا که هنگام چرخش قسمتی از لاستیک به داخل مخزن کشیده می شود و با برخورد به اجسامی مانند دکمه و .. باعث پارگی می شود.

ممکن است با بوی بد لباس بعد از اتمام سشتشو آن مواجه شده باشید که این علت بخاطر  مواد زاید و رسوباتی است که در قسمت لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ جمع شده باشد.بهتر است بعد از اتمام شستشو کمی درب ماشین لباسشویی را باز بگذراید تا درجریان هوا قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ

ویژگی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل یعنی اینکه مشکلات جابجایی از منزل و اتلاف وقت برای ماندن دستگاه در نمایندگی نخواهد بود. مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج می باشد و تمامی خدمات تعمیر خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد و دیگر لازم نیست نگران خرابی لوازم منزل خود باشید.برای انجام این کار می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.