پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از اصلی ترین قطعات این دستگاه می باشد و اگر این قطعه دچار خرابی شود، آب داخل دستگاه به طور کامل تخلیه نمی شود و زمانی که عملیات شستشو به اتمام می رسد، برای برداشتن لباس ها از داخل ماشین لباسشویی می بینید که هنوز مقداری آب داخل مخزن ماشین لباسشویی مانده است و همین باعث خیس ماندن لباس ها پس از اتمام شستشو می شود و اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، به احتمال خیلی زیاد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ شما دچار ایراداتی شده است که باید برای تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام نمایید.

پمپ تخلیه وظیفه خارج کردن آن از داخل دستگاه به بیرون را دارد این عملیات ممکن است در هر بار شستشو چندین بار رخ دهد و هر بار به طور کامل آب را از داخل دستگاه به بیرون هدایت می کند. پمپ نخلیه یک قطعه حساس در ماشین لباسشویی می باشد و اگر جسم یا شی ء خارجی حتی کوچک در داخل آن گیر کند ممکن است عملکرد آن مختل شود و یا این که اگر دچار گرفتگی در مسیر خروج آب شده باشد، باعث می شود نتواند آب داخل مخزن را به طور کامل تخلیه کند. برای پیدا کردن مشکلات و تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید و برای این کار باید حتما به نمایندگی های مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ مراجعه نمایید.

مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم منزل می باشد و همچنین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران است و در هر کجای تهران که زندگی می کنید، می توانید از خدمات این مجموعه استفاده نمایید و با تماس با کارشناسان ما، تعمیرکاران این مجموعه در کمترین زمان به منزل شما مراجعه می کنند. مجموعه نلی هوم صفر تا صد خدمات تعمیرات خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد و اگر دستگاه شما به قطعات جدیدی نیاز داشته باشد، این مجموعه بهترین قطعات اورجینال با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای دستگاه شما تهیه می کند.

علت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ

هر قطعه ای در ماشین لباسشویی سامسونگ پس از چندین سال عمر مفید ممکن است به دلیل فرسودگی دچار خرابی شوند و پمپ تخلیه هم جزء همین دسته از قطعات می باشد. پمپ تخلیه از اجزای مختلفی تشکیل شده است و در صورتی خرابی و یا ایراد در آن ها، قابل تعمیر هستند ولی در برخی از موارد امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید یک پمپ تخلیه جدید برای دستگاه خریداری کرد. پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلیل گرفتگی در مسیر خروجی آب دچار ایراد شود و اگر مسیر خروجی آب با اجسام کوچک مسدود شده باشد، عملکرد پمپ تخلیه دچار اشکال می شود و برای برطرف کردن این مشکل باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: لرزش هنگام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ

کثیفی فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی از دیگر دلایلی است که باعث می شود پمپ تخلیه مانند سابق کار نکند و یا گیر کردن شیء کوچک در پمپ تخلیه ممکن است باعث خرابی آن شود. برای این که علت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ را متوجه بشیم، باید این قطعه را به طور کامل از دستگاه جدا کنیم و این کار باید حتما توسط یک تعمیرکار متخصص انجام شود تا در زمان جداسازی و قرار دادن آن داخل دستگاه مشکلی پیش نیاید.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ دارای پروانه هایی می باشد و اگر آشغال یا اجسام سخت داخل آن گیر کند ممکن است به پروانه آن آسیب برسد و در این صورت دیگر تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ فایده ای ندارد و باید برای تعویض آن اقدام نمایید. در صورتی که فیلتر پمپ تخلیه مشکل داشته باشد، با تعویض فیلتر می توان بار دیگر از پمپ تخلیه استفاده کرد و نیازی به تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه نمی باشد و باید هر سال به کثیفی فیلتر پمپ تخلیه توجه داشته باشید و حتما آن را تمیز کنید و در صورتی که غیر قابل استفاده می باشد، حتما آن را تعویض کنید. در برخی از موارد گرفتگی در شلنگ خروجی آب باعث می شود تا پمپ تخلیه به درستی کار نکند و با رفع گرفتگی این مشکل برطرف می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.