تعمیر جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ اقدامی ساده و راحت است که تکنسین های ما مراحل آن را به نحو احسنت انجام می دهند. جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ در طول زمان سایده و خراب می شوند. یا اینکه باکتری ها کپک در آن جمع می شوند. شاید در طول چند سال استفاده از ماشین لباسشویی نیازمند به تعویض محفظه جا پودری ماشین لباسشویی شوید و یا نشتی از جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ وجود داشته باشد.

جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ یک قطعه داخلی همانند تسمه و قطعات دیگر ماشین لباسشویی از مواردی نیستند که از چشم ما پنهان باشد. چرا که هر بار استفاده از ماشین لباسشویی ما با چاپودری و محل ریختن مواد شوینده سر و کار داریم و باید دقیقا بدانیم که چطور با آن کار کنیم. جا پودری ماشین لباسشویی قسمت های مختلفی دارد. این بخش در برخی از مدل های ماشین لباسشویی 3. یا 4 قسمت تقسیم شده است.

ماشین لباسشویی یکی از مهمترین لوازم خانه می باشد. مجموعه نلی هوم با تکیه بر تکنسین های حرفه ای و با تجربه خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آماده ارائه خدمات می باشد.نشت آب از جا پودری یکی از شایع ترین مشکلات دستگاه می باشد.

جا پودری و قسمت های مختلف آن

تعمیر-جا-پودری-ماشین-لباسشویی-سامسونگ4

 • بخش اول : جا پودری محل ریختن پودرپیش شستشو ماشین لباسشویی،که مربوط به برای شستشوی مقدماتی می باشد.
 • بخش دوم : جا پودری لباسشویی محل ریهتن پودر شستشوی اصلی،و مربوط به شستشو اصلی است.
 • بخش سوم : جا پودری ماشین لباسشویی محل ریختن نرم کننده در ماشین لباسشویی سامسونگ است که با علامت* نشان داده می شود.
 • بخش چهارم : جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ که در برخی از مدل ها وجود دارد برای اضافه کردن مواد رنگی می باشد.

جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ

جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ یک قطعه کاربردی است که تحت عنوان مخزن یا محفظه پودر نیز شناخته می شود.کاربرد اصلی این بخش هدایت پودر یا مایع شوینده به سمت دیگ ماشین لباسشویی می باشد. جاپودری ها به گونه ای طراحی شده اند که هریک از انواع پودر یا مایع شوینده و نرم کننده در بخشی از آنها جای می گیرد.با توجه به امکان خرابی این قطعه نیاز به تعمیر و تعویض آن می باشد.برای تعویض و تعمیر جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ از مجموعه نلی هوم که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد کمک بگیرید.

نکات استفاده از جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ

 • محل ریختن مایع لباسشویی در ماشین لباسشویی سامسونگ یا هر برند دیگر را تنها تا نصف پر کنید. تصور نکنید که اگر پودر بیشتر بریزید لباس ها بهتر شسته می شوند.
 • به نوع پارچه ای که می خواهید بشوئید دقت کنید مثلا پارچه های گیپور و یا پرده را می خواهید بشوئید باید نسبت به شستشوی معمولی پودر کمتری بریزید.

چگونه محفظه جاپودری لباسشویی را تمیز کنیم ؟

شستن جاپودری در ماشین لباسشویی سامسونگ یک نکته مهم است که ممکن است نادیده گرفته شود با تمیزکردن جا پودری لباسشویی می توان به خوبی از انباشته شدن مواد شوینده و مسدود شدن راه هایی این محفظه جلوگیری کرد.

 • ابتدا دستگاه را خاموش کنیدو دوشاخه را از پریز بکشید.
 • جاپودری ماشین لباسشویی را تا حد امکان بیرون بیاورید.
 • در داخل جا پودری ماشین لباسشویی یه جا کلیدی وجود دارد آن را فشار داده و محفظه را بیرون بیاورید.
 • قطعات جا پودری را با دقت از هم جدا کنید.
 • قطعات را با آب گرم و برس کاملا پاک کنید.تا هر گونه مواد شوینده باقی مانده تمیز شود.
 • محفظه داخلی جا پودری ماشین لباسشویی در دستگاه را هم با دستمال مرطوب تمیز کنید.و سپس قطعات را بهم متصل کرده و در محل جا پودری قرار دهید.

باقی ماندن پودر در جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از مهمترین مشکلاتی که برای جا پودری لباسشویی برنده های مختلف به وجود می آید حل نشدن و باقی ماندن پودر جاپودری ماشین لباسشویی است .و این می تواند به دلایل مختلفی باشد:

 1. پایین بودن دمای آب
 2. سختی بیش از حد آب
 3. کثیف بودن جاپودری ماشین لباسشویی
 4. استفاده از پودر ماشین لباسشویی نامرغوب
 5. دیر اضافه کردن پودر به جا پودری لباسشویی

بیشتر بخوانید: تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

امروزه انجام تعمیرات در کمتر از یک روز و اغلب تنها در چند ساعت زمان نیاز دارد.مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج می باشد و تمامی خدمات تعمیر خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد و دیگر لازم نیست نگران خرابی لوازم منزل خود باشید. تعمیر و تعویض جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله خدماتی است که این مجموعه به مشتریان خود ارائه می دهد و برای انجام این کار می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.