ماشین لباسشویی سامسونگ جزء بهترین محصولات این برند می باشد و اگر به یک مرکز تخصصی برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران نیاز دارید، ما به شما مجموعه نلی هوم را معرفی می کنیم. مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم منزل به ویژه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج می باشد و در هر نقطه از تهران و کرج که زندگی می کنید، می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید و دیگر لازم نیست نگران خرابی دستگاه خود باشید چرا که تعمیرکاران نلی هوم، ماشین لباسشویی سامسونگ شما را مانند روز اول به شما تحویل می دهند.

تمامی خدمات مجموعه نلی هوم مانند تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ و تهیه قطعات برای آن به صورت تضمینی انجام می شود و اگر مشکلی در این زمینه پیش بیاید، تعمیرکاران نلی هوم در کمترین زمان برای رفع آن اقدام می کنند. تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز باید با دقت و حوصله انجام شود و مجموعه نلی هوم با سال ها تجربه در این زمینه، دارای تعمیرکاران متخصص و با تجربه می باشد و ماشین لباسشویی سامسونگ شما را با بهترین کیفیت برای شما تعمیر می کنند.

نلی هوم یکی از برترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد صفر تا صد خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهد. از ویژگی های دیگر این مجموعه این است که برای تعمیرات نیازی نیست دستگاه خود را به تعمیرگاه انتقال دهید و تمامی خدمات تعمیرات در منزل شما و در کمترین زمان انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را راهنمایی نمایند.

علائم خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

 • نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی
 • بهم خوردن برنامه های شستشو
 • لرزش و صدای زیاد هنگام شستشوی لباس ها
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • عدم تخلیه آب به طور کامل
 • عدم شستشوی تمیز لباس ها

در صورتی که با هر کدام از علائم فوق رو به رو شدید، آن را جدی بگیرید و تا زمان تعمیر آن از ماشین لباسشویی استفاده نکنید. اگر تجربه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ندارید به هیچ عنوان برای تعمیر آن اقدام نکنید و فقط موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. تعمیر قطعات ماشین لباسشویی به میزان خرابی آن بستگی دارد و اگر قطعه مورد نظر قابل تعمیر باشد، تعمیرکاران ما این کار را برای شما انجام می دهند و در غیر این صورت باید یک قطعه جدید جایگزین قطعه خراب کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ

نکات مهم در نگهداری از ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

نکاتی که باعث می شود تا عمر ماشین لباسشویی شما بیشتر شود و با رعایت آن می توانید تا سال های زیادی بدون مشکل از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

 1. ماشین لباسشویی در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته شده است و اگر لباس های زیادی برای شستشو دارید، می توانید ابعاد بزرگتر آن را خریداری کنید که مقدار بیشتری لباس داخل آن قرار می گیرد.
 2. به هیچ عنوان بیشتر از مقدار استاندارد ماشین لباسشویی سامسونگ داخل آن لباس قرار ندهید و این کار باعث آسیب به قطعات ماشین لباسشویی می شود و همچنین امکان تمیز نشدن لباس ها وجود دارد.
 3. برای افزایش عمر ماشین لباسشویی سامسونگ خود حتما از مواد شوینده با کیفیت استفاده کنید تا هم به دستگاه آسیبی نرساند و هم لباس ها به طور کامل تمیز شوند.
 4. پایه های ماشین لباسشویی باید تراز باشند و لباسشویی باید در یک زمین صاف قرار گیرد تا هنگام شستشو دچار لرزش نشود.
 5. در صورت مشاهده نشتی آب از ماشین لباسشویی، خیلی سریع شستشو را متوقف کرده و جلوی پیشروی آب را بگیرید تا به دیگر دستگاه های آشپزخانه آسیبی وارد نشود.
 6. برای شستشوی لباس ها از بهترین و مناسب ترین برنامه شستشو استفاده کنید تا لباس ها به خوبی تمیز شوند.

برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.