تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

Samsung washing machine repair

سامسونگ یک برند شناخته شده در جهان می باشد که کیفیت لوازم منزل آن جزء برای همه اثبات شده می باشد و محصولات سامسونگ برای کشور کره می باشد که به کشور ایران هم صادر می شود. ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از بهترین محصولات این کشور می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و برای تعمیر آن باید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل خود تماس حاصل نمایید.

شرکت نلی هوم، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و دیگر شهرها می باشد و اگر به تعمیرات ماشین لباسشویی نیاز داشته باشید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا در کمترین زمان و بهترین کیفیت این کار را برای شما انجام دهند. ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شوند ولی کیفیت بالای این محصولات نشان می دهد که به سادگی دچار خرابی نمی شوند، اما هر وسیله ای مانند یخچال، فریزر، تلویزیون، مایکروفر و … ممکن است روزی دچار خرابی شوند.

گاهی این خرابی ها ممکن است به دلیل سال ها استفاده از ماشین لباسشویی باشد و قطعات پس از چندین سال کار کردن، دچار فرسودگی می شوند که نیاز به تعمیر و تعویض دارند. زمانی که ماشین لباسشویی خراب می شود، یک کارشناس از شرکت نیلی هوم در منزل شما حضور پیدا می کند و خرابی ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار می دهد. اگر خرابی قابل تعمیر باشد در مدت زمان کوتاهی آن را تعمیر می کند که هزینه کمتری دارد ولی اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، این کار را انجام می دهد که هزینه بیشتری هم دارد. در ادامه چند مورد از خرابی های ماشین لباسشویی را برای شما نام می بریم.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نلی هوم مرکز تعمیرات انواع مختلف ماشین های لباسشویی با تعمیرات ماشین لباسشویی نلی هوم بیشتر آشنا شوید

علت خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی آبریزی یا نشتی دارد
ماشین لباسشویی آبریزی یا نشتی دارد

گرفتگی در لوله خروجی آب یا خرابی لاستیک درب لباسشویی

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی به طور کامل
عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی به طور کامل

خرابی پمپ تخلیه، برد الکترونیکی و شلنگ تخلیه

وجود لکه روی لباس ها پس از شستشو
وجود لکه روی لباس ها پس از شستشو

وجود رسوبات و جرم در ماشین لباسشویی و استفاده از پودر لباسشویی نامرغوب

صدای زیاد زمان خشک کردن لباس ها
صدای زیاد زمان خشک کردن لباس ها

خرابی بلبرینگ ها و کاسه نمد

وجود ذرات پودر و مایع شوینده روی لباس ها پس از شستشو
وجود ذرات پودر و مایع شوینده روی لباس ها پس از شستشو

خرابی شیر برقی، خرابی برد الکترونیک، بسته شدن سوراخ جا پودری و رسوبی شدن صافی شیر برقی

روشن نشدن ماشین لباسشویی
روشن نشدن ماشین لباسشویی

برد الکترونیکی، تایمر مکانیکی، برق ورودی، خرابی موتور و میکروسوئیچ درب

صدای ماشین لباسشویی هنگام کار زیاد است
صدای ماشین لباسشویی هنگام کار زیاد است

خرابی بلبرینگ ها، کاسه نمد، سه نظام و پمپ تخلیه

ماشین لباسشویی هنگام شستشو لرزش زیادی دارد
ماشین لباسشویی هنگام شستشو لرزش زیادی دارد

تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی، خرابی کمک فنرها، ریختن لباس بیش از حد استاندارد، خرابی وزنه های تعادل و پوسیدگی بدنه در محل پایه ها و کمک ها

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

چه کار کنیم ماشین لباسشویی عمر بیشتری داشته باشد؟

هر وسیله ای که به درستی از استفاده شود طول عمر بیشتری خواهد داشت و این نکته در مورد ماشین لباسشویی هم صدق می کند و اگر چندین نکته را رعایت کنید، دیرتر برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام می کنید. اولین کاری که پس از خرید ماشین لباسشویی باید انجام دهید این است که یک محافظ برقی مخصوص ماشین لباسشویی تهیه کنید تا نوسانات برق باعث خرابی ماشین لباسشویی نشود.

نکته دیگری که وجود دارد این است که هر کدام از ماشین های لباسشویی سامسونگ، وزن متفاوتی از لباس ها در آن جای می گیرد و به طور مثال اگر ماشین لباسشویی شما 8 کیلویی باشد، باید حداکثر 4 کیلو لباس داخل آن قرار دهید و زمانی که لباس ها خیس می شوند، وزن آن ها دو برابر می شود. اگر بیشتر از وزن استاندارد داخل ماشین لباسشویی لباس قرار دهید، باعث خرابی بلبرینگ ها، کاسه نمد و سه نظام می شود و در ماشین های لباسشویی قدیمی تر سامسونگ، باعث خرابی تسمه می شود.

پس از هر بار شستشو، درب ماشین لباسشویی و درب جا پودری را باز بگذارید تا به طور کامل خشک شوند و رطوبت می تواند عمر ماشین لباسشویی سامسونگ را کاهش دهد. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید با کارشناسان نیلی هوم تماس گرفته تا در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت این کار را برای شما انجام دهند.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین لباسشویی سامسونگ

تماس با ما

02191300652 – 02144402756

ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از محبوبترین برندهای ماشین لباسشویی در بین خانواده های ایرانی می باشد.گاهی شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ دارید.دلایل مختلفی که نیاز به تعمیر کار دارید می تواند: استفاده نادرست، شوک برقی، ضربه خوردن در حین جابجایی و… باشد که این دستگاه در این صورت دچار مشکل می شود.تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به تخصص، مهارت و دانش بالایی نیاز داردکه تعمیر کاران دوره های تخصصی و حرفه ای را برای شناسایی رفع مشکلات ماشین لباسشویی می گذرانند.

از دلایل اصلی خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ می توان به این موارد اشاره کرد:در زمان جابجایی ضربه می خورد، نوسان یا شوک الکتریکی، استفاده نامناسب از دستگاه، مستهلک شدن قطعات به مرور زمان، تعمیرکار نابلد در تخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ.

گاهی افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در تشخیص دادن نشانه های خراب بودن دستگاه همچنان از دستگاه استفاده میکنند و این کار باعث آسیب رساندن به قسمت های دیگر ماشین لباسشویی و افزایش هزینه تعمیرماشین لباسشویی می شود. از نشانه هایی که در خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ می توانیم به آن اشاره کنیم موارد ذیل می باشد:

 • ماشین لباسشویی کار نمی کند
 • دستگاه خاموش و دیگر روشن نمی شود
 • دستگاه آبگیری نمی کند
 • ماشین لباسشویی در دور بالا و در زمان خشک کردن صدای زیاد و ناهنجار می دهد
 • ماشین لباسشویی در دور خشک کن لرزش دارد
 • ارور های که روی صفحه دیجیتال مشاهده می شود
 • خارج شدن آب از زیر دستگاه
 • بعد از شستشو لباس ها بو می دهد
 • باقی ماندن لکه ها و مواد غذایی بروی لباس ها بعد از شستشو

ماشین لباسشویی هایی سامسونگ که در ایران موجود می باشند دارای گارانتی شرکتی بوده اما مدت زمان این گارانتی ها محدود است و با عوامل ذکر شده باعث منقضی شدن گارانتی می شود که در این صورت مشاهده این گونه موارد و مشکلات دیگر میتوانید با مجموعه نلی هوم که با داشتن تعمیر کاران با تجربه و متخصص درزمینه  تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تهران می باشند تماس حاصل بفرمائید.

کار نکردن یا شروع نشدن مرحله شستشو لباس می تواند به دلایل ذکر شده باشد : قفل شدن درب ماشین لباسشویی که در این موقع علت آن خرابی میکروسوئیچ یا شکستگی زبانه درب می باشد. وارد نشدن آب به داخل دستگاه که علت آن معیوب بودن شیرالکتریکی یا مسدود بودن مسیر آب می باشد.تخلیه نشدن آب شستشوی قبلی که در اثر خرابی پمپ تخلیه می باشد.تشخیص نادرست میزان آب شستشو که در اثر خرابی هیدروسنسور بوده .نچرخیدن سبد شستشو که دلیل آن خرابی موتور است.پاره شدن تسمه موتور. خرابی برد الکترونیکی که باعث عدم اجرا برنامه ماشین لباسشویی می شود.

برای تشخیص دقیق و عیب یابی تعمیر کاران باید ماشین لباسشویی را بازدید کنندو برای رفع مشکل ماشین لباسشویی سامسونگ تهران می توانید با مجموعه نلی هوم تماس گرفته تا همکاران ما در کوتاه ترین مدت زمان مشکل دستگاه شما رابررسی و عیب آن را برطرف کنند.

روشن نشدن لباسشویی و تعمیرات  ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ خاموش شدن و یا روشن نشدن این دستگاه میباشد که علت تکرا این دستگاه در نوسانات زیاد برق و آسیب در برد الکترونیکی این دستگاه میباشد.این برد ها بسیار حساس می باشند و در صورت نوسان ولتاژ ورودی برق ممکن است به سرعت دچار اختلال و خرابی شوند،حتی در برخی از مواقع محافظ برق هم نمی تواند جلوی تغییرات آمپر را بگیرد و در نتیجه برد الکترونیکی خراب می شود. اجزای دیگر که ممکن است در روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ وجود داشته باشد فیلتر برق ورودی، فیوزدو شاخه، قطع شدن سیم کشی، سولفاته روی کنتاکت روی بردباشد.

وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی یکی دیگر از اختلالات عملکرد این دستگاه می باشد بارها پیش آمده که در زمان اجرا برنامه شستشو، آب وارد دستگاه نمی شود در این صورت باید قطعاتی از جمله شیر ورودی، شیلنگ آب ورودی، شیر برقی، جاپودری، برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار داد.اگر در ماشین لباسشویی شما آب جمع شود، یا هنگام خارج کردن لباسها مقداری آب درون ماشین لباسشویی وجود داشته باشد این مشکل در قسمت پمپ موتور می باشد.که می تواند علت آن گیر کردن شیء ای در پمپ، و از کار افتادن پمپ تخلیه باشد.

خاموش شدن ناگهانی لباسشویی سامسونگ در حین کار

این مشکل می تواند به دلایل ذیل باشد:

 • قطع شدن منبع تغذیه
 • اضافه بار ماشین لباسششویی (لباس هایی سنگین مثل پتو و ..)
 • پر شدن بیش از اندازه آب در لباسشویی
 • خراب بودن موتورو خراب بودن برد الکترونیکی
 • اتصالات قطعات کوتاه بوده
 • ظاهر شدن خطا ها و ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی های سامسونگ دارای سیستم عیب یاب خودکار می باشند زمانی که در هنگام کار دچار مشکل باشد و یا قطعه ای معیوب شود به کاربر هشدار می دهد.این هشدار به صورت کد مختصر مانندE  و یا تلفیقی مانند E01 نشان داده می شود. توضیحات برای رفع ارور کافی نمی باشد.تعمیرات لباسشویی سامسونگ مستلزم داشتن تجربه و تخصص کافی می باشد.برای تعیین خرابی دقیق و علت خاموش شدن ماشین لباسشویی سامسونگ باید تعمیر کار نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ تهران دستگاه شما را عیب یابی کند.

بیشتر بخوانید : علت لرزش ماشین لباسشویی

علت آبریزی از کف لباسشویی

خروج آب از کف ماشین لباسشویی  بخاطر سوراخ شدن دیگ،نشتی از پمپ تخلیه، پارگی شیلنگ ها، خارج شدن لاستیک و نوار درب ماشین لباسشویی می تواند باشد.در این صورت باید تمامی موارد گفته شده بررسی شود تا قطعه معیوب شده را پیدا کنید انجام به موقع سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند 90% از خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را به تعویق بیاندازد و در صورت نیاز به تعمیر دستگاه خود می توانید با مجموعه نلی هوم که دارای متخصصین کارآمد در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تهران می باشند تماس حاصل بفرمائید تا در کمترین زمان دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند .