تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

سامسونگ یک برند شناخته شده در جهان می باشد که کیفیت لوازم منزل آن جزء برای همه اثبات شده می باشد و محصولات سامسونگ برای کشور کره می باشد که به کشور ایران هم صادر می شود. ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از بهترین محصولات این کشور می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و برای تعمیر آن باید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل خود تماس حاصل نمایید.

شرکت نیلی هوم، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و دیگر شهرها می باشد و اگر به تعمیرات ماشین لباسشویی نیاز داشته باشید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا در کمترین زمان و بهترین کیفیت این کار را برای شما انجام دهند. ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شوند ولی کیفیت بالای این محصولات نشان می دهد که به سادگی دچار خرابی نمی شوند، اما هر وسیله ای مانند یخچال، فریزر، تلویزیون، مایکروفر و … ممکن است روزی دچار خرابی شوند.

گاهی این خرابی ها ممکن است به دلیل سال ها استفاده از ماشین لباسشویی باشد و قطعات پس از چندین سال کار کردن، دچار فرسودگی می شوند که نیاز به تعمیر و تعویض دارند. زمانی که ماشین لباسشویی خراب می شود، یک کارشناس از شرکت نیلی هوم در منزل شما حضور پیدا می کند و خرابی ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار می دهد. اگر خرابی قابل تعمیر باشد در مدت زمان کوتاهی آن را تعمیر می کند که هزینه کمتری دارد ولی اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، این کار را انجام می دهد که هزینه بیشتری هم دارد. در ادامه چند مورد از خرابی های ماشین لباسشویی را برای شما نام می بریم.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نلی هوم مرکز تعمیرات انواع مختلف ماشین های لباسشویی با تعمیرات ماشین لباسشویی نلی هوم بیشتر آشنا شوید

علت خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی آبریزی یا نشتی دارد
ماشین لباسشویی آبریزی یا نشتی دارد

گرفتگی در لوله خروجی آب یا خرابی لاستیک درب لباسشویی

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی به طور کامل
عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی به طور کامل

خرابی پمپ تخلیه، برد الکترونیکی و شلنگ تخلیه

وجود لکه روی لباس ها پس از شستشو
وجود لکه روی لباس ها پس از شستشو

وجود رسوبات و جرم در ماشین لباسشویی و استفاده از پودر لباسشویی نامرغوب

صدای زیاد زمان خشک کردن لباس ها
صدای زیاد زمان خشک کردن لباس ها

خرابی بلبرینگ ها و کاسه نمد

وجود ذرات پودر و مایع شوینده روی لباس ها پس از شستشو
وجود ذرات پودر و مایع شوینده روی لباس ها پس از شستشو

خرابی شیر برقی، خرابی برد الکترونیک، بسته شدن سوراخ جا پودری و رسوبی شدن صافی شیر برقی

روشن نشدن ماشین لباسشویی
روشن نشدن ماشین لباسشویی

برد الکترونیکی، تایمر مکانیکی، برق ورودی، خرابی موتور و میکروسوئیچ درب

صدای ماشین لباسشویی هنگام کار زیاد است
صدای ماشین لباسشویی هنگام کار زیاد است

خرابی بلبرینگ ها، کاسه نمد، سه نظام و پمپ تخلیه

ماشین لباسشویی هنگام شستشو لرزش زیادی دارد
ماشین لباسشویی هنگام شستشو لرزش زیادی دارد

تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی، خرابی کمک فنرها، ریختن لباس بیش از حد استاندارد، خرابی وزنه های تعادل و پوسیدگی بدنه در محل پایه ها و کمک ها

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

چه کار کنیم ماشین لباسشویی عمر بیشتری داشته باشد؟

هر وسیله ای که به درستی از استفاده شود طول عمر بیشتری خواهد داشت و این نکته در مورد ماشین لباسشویی هم صدق می کند و اگر چندین نکته را رعایت کنید، دیرتر برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام می کنید. اولین کاری که پس از خرید ماشین لباسشویی باید انجام دهید این است که یک محافظ برقی مخصوص ماشین لباسشویی تهیه کنید تا نوسانات برق باعث خرابی ماشین لباسشویی نشود.

نکته دیگری که وجود دارد این است که هر کدام از ماشین های لباسشویی سامسونگ، وزن متفاوتی از لباس ها در آن جای می گیرد و به طور مثال اگر ماشین لباسشویی شما 8 کیلویی باشد، باید حداکثر 4 کیلو لباس داخل آن قرار دهید و زمانی که لباس ها خیس می شوند، وزن آن ها دو برابر می شود. اگر بیشتر از وزن استاندارد داخل ماشین لباسشویی لباس قرار دهید، باعث خرابی بلبرینگ ها، کاسه نمد و سه نظام می شود و در ماشین های لباسشویی قدیمی تر سامسونگ، باعث خرابی تسمه می شود.

پس از هر بار شستشو، درب ماشین لباسشویی و درب جا پودری را باز بگذارید تا به طور کامل خشک شوند و رطوبت می تواند عمر ماشین لباسشویی سامسونگ را کاهش دهد. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید با کارشناسان نیلی هوم تماس گرفته تا در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت این کار را برای شما انجام دهند.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین لباسشویی سامسونگ

تماس با ما

02191300652 – 02144402756