اگر به یک مجموعه جهت تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ خود نیاز دارید، می توانید به مجموعه نلی هوم مراجعه نمایید و این مجموعه صفر تا صد تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ باعث می شود تا یخچال سامسونگ شما تا مدت زیادی دیگر دچار خرابی نشود و این یعنی جلوگیری از هزینه های اضافی بابت تعمیرات و مجموعه نلی هوم خدمات تعمیر خود را به صورت تضمینی ارائه می دهد.

یخچال سامسونگ با استفاده از بروزترین تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته شده است و از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار می باشد و اما در عین حال یخچال سامسونگ یک دستگاه حساسی می باشد که نیاز به مراقبت دارد. استفاده درست از یخچال سامسونگ باعث می شود تا مدت زمان زیادی دستگاه شما به سرویس و تعمیرات نیاز نداشته باشد ولی هر دستگاهی ممکن است روزی دچار خرابی شود و این خرابی ها به دلایل مختلفی بستگی دارد که یک تعمیرکار متخصص می تواند دستگاه را عیب یابی کند.

عیب یابی یخچال سامسونگ یکی از مهم ترین مراحل قبل از انجام تعمیرات بر روی آن می باشد و تا زمانی که خرابی های یخچال را کشف نکردیم، نمی توان برای تعمیر آن اقدام کرد و این کار توسط یک تعمیرکار متخصص با ابزارهای مخصوص انجام می شود. زمانی که یخچال شما دچار خرابی شد، در اسرع وقت می توانید با کارشناسان نلی هوم تماس بگیرید و تعمیرکاران نلی هوم در کمترین زمان در منزل شما حضور پیدا می کنند و اقدام به تعمیر یخچال شما می کنند.

خرابی قسمت های مختلف یخچال سامسونگ

تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ

در ادامه قسمت های مختلف یخچال را که بیشتر در معرض خرابی قرار دارند را برای شما نام می بریم و با آگاهی از این موضوع می توانید استفاده بهتری از یخچال خود بکنید.

 • خرابی لاستیک درب یخچال

دور تا دور یخچال سامسونگ یک لاستیک قرار دارد که باعث می شود هنگام بسته شدن درب، هوای داخلی یخچال خارج نشود و همچنین هوای بیرون به داخل نفوذ نکند. علت خرابی لاستیک درب یخچال سامسونگ می تواند به دلیل فرسودگی باشد و از علائم خرابی لاستیک درب یخچال می توان به گرم بودن هوای داخل یخچال، بیش از حد کار کردن موتور یخچال و فاسد شدن غذاها اشاره کرد. لاستیک درب یخچال هر چند سال یک بار به دلیل باز و بسته شدن بیش از حد درب یخچال نیاز به تعویض دارد که برای این کار می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • برد الکترونیکی

برد الکترونیکی یخچال سامسونگ یکی از اجزای حساس یخچال می باشد که کوچکترین نوسان برق می تواند باعث خرابی آن شود. برد الکترونیکی یخچال به نوسانات برق دچار خرابی می شود و همچنین ضرب خوردگی و آب خوردگی به یخچال هم می تواند باعث خرابی این قطعه شود.

 • موتور یخچال

موتور اصلی ترین قطعه یخچال می باشد و دلیل فعالیت های مکرر موتور، حرارت آن بالا می باشد و برای همین یک فن موتور در کنار آن قرار دارد که باعث گردش هوا می شود. خرابی فن موتور یخچال باعث می شود تا حرارت موتور بسیار بالاتر برود و این باعث خرابی موتور یخچال می شود. موتور یخچال در پشت آن قرار دارد و برای همین یخچال را نباید به طور کامل به دیوار چسباند و باید مقداری فضا برای گردش هوا وجود داشته باشد. باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی باعث فشار آمدن به موتور یخچال می شود و هر بار که هوای خنک از یخچال خارج می شود، موتور تلاش می کند تا آن را جبران کند و برای همین نباید درب یخچال مدت طولانی باز باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر فن یخچال ال جی

خدمات تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ

تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ

اگر شاهد خرابی یخچال سامسونگ خود بودید، فقط کافیست با کارشناسان نلی هوم تماس بگیرید و کارشناسان ما در کمترین زمان درخواست شما را پردازش می کنند. خدمات تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ نلی هوم به شرح زیر می باشد:

 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال
 • تعمیر سنسورها و سیستم دیفراست
 • تعمیر موتور یخچال
 • ررفع ایرادات آبسردکن و یخساز
 • تعمیر فن های یخچال (فن داخلی، فن اواپراتور و فن کندانسور)
 • رفع ارورهای صفحه نمایشگر

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر یخچال سامسونگ می توانید با کارشناسان نلی هوم تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.