حتما برای شما هم پیش آمده است که در برخی از مواقع لرزش هنگام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ را مشاهده کرده اید و این مورد بیشتر در ماشین های لباسشویی قدیمی تر دیده می شود که این مورد به دلایل مختلفی رخ می دهد. ماشین لباسشویی سامسونگ یک دستگاه کاملا پیشرفته می باشد که با استفاده از بهترین قطعات و بروزترین تکنولوژی دنیا طراحی و ساخته شده است و این دستگاه در هنگام شستشو صدای بسیار کمی از خود تولید می کند ولی در برخی از موارد دیده شده است که دستگاه هنگام شستشو صدای زیادی دارد که این یعنی مشکلی در ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد.

ارزش هنگام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ طبیعی نیست و این دستگاه طوری طراحی شده است که هیچگونه لرزش و صدای زیادی ندارد و اگر از همان روز از که ماشین لباسشویی سامسونگ را خریداری کرده اید با این مشکل مواجه شدید، حتما با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا برای رفع این مشکل اقدام نمایند. ماشین لباسشویی سامسونگ دارای یک ضمانت نامه می باشد که در زمان راه اندازی دستگاه توسط نصب کننده ماشین لباسشویی به خریدار داده می شود و زمانی که ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شد می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

مجموعه نلی هوم یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم منزل می باشد و همچنین این مجموعه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد و اگر دستگاه شما با مشکل مواجه شده باشد، برای تعمیر آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. این مجموعه صفر تا صد خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را با بهترین کیفیبت و به صورت تضمینی به شما ارائه می دهد و همچنین اگر دستگاه شما به قطعات جدیدی نیاز داشته باشد، مجموعه نلی هوم قطعات اورجینال را به صورت تضمینی برای شما تهیه می کند.

علت لرزش هنگام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ

لرزش هنگام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ

  • تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی

اگر متوجه لرزش در ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام شستشوی لباس ها شده اید، ابتدا باید پایه های ماشین لباسشویی را بررسی کنید و در صورتی که حتی یک پایه هم تراز بقیه نباشد، ماشین لباسشویی دچار لرزش و تکان هنگام شستشو می شود.

  • خرابی تسمه، بلبرینگ، کاسه نمد و سه نظام

این قطعات به مخزن ماشین لباسشویی متصل هستند و در صورتی که هر کدام از آن ها دچار خرابی شوند، مخزن ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد و باعث تکان های شدیدی می شود و اگر این رویه ادامه داشته باشد، به ماشین لباسشویی آسیب می رسد و باید در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام نمایید.

  • خرابی مخزن ماشین لباسشویی

مخزن ماشین لباسشویی به صورت یک استوانه دایره ای می باشد و اگر حالت دایره ای خود را از دست بدهد، هنگام شستشوی لباس ها ماشین لباسشویی با تکان های شدیدی رو به روی می شود و صدای زیادی هم دارد. از دست رفتن حالت دایره ای مخزن ماشین لباسشویی می تواند به دلیل وزن لباس ها بیش از حد استاندارد باشد و این کار در دراز مدت باعث خرابی مخزن ماشین لباسشویی می شود و در صورت غیر قابل تعمیر بودن، باید آن را تعویض کنید.

علت های دیگری هم برای لرزش هنگام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد که برای بررسی آن باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

لرزش هنگام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ

موارد فوق از اصلی ترین علت های لرزش هنگام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد و اگر به درستی از ماشین لباسشویی استفاده نکنیم، خیلی زود این خرابی ها به سراغ آن می آید. تعمیرات ماشین لباسشویی همیشه یکی از دغدغه های اصلی مشتریان می باشد و این که چه مقدار زمان نیاز است تا این مشکل برطرف شود و یا این که پس از تعمیرات احتمال خرابی دوباره وجود دارد یا خیر و این ها مواردی است باعث نگرانی مشتریان می شود.

مجموعه نلی هوم یک مجموعه تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد و اگر دستگاه شما دچار خرابی شده باشد، تعمیرکاران این مجموعه با مراجعه به منزل شما در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم برای تعمیر دستگاه شما را انجام می دهند و شما می توانید به مجموعه نلی هوم اعتماد کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.