تعمیرات ماشین لباسشویی2022-05-24T19:57:42+04:30
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در تهران

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و متخصص، تعمیرات انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و سطلی و همچنین لباسشویی قدیمی را انجام می دهد؛ این مرکز قطعات موردنیاز لباسشویی شما را تامین کرده و خدمات تعمیرات خود را تضمین می کند.

شرکت نلی هوم با بهره‌وری از دانش روز، ابزارهای مناسب و با کیفیت و خدمات رسانی در سراسر تهران، در کمترین زمان، پذیرای شما خوبان در امر تعمیرات می باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی در محل

ماشین لباسشویی از پرکاربردترین و مهم ترین وسایلی است که این روزها می توان در خانه ها یافت. لازم به ذکر است که ماشین لباسشویی در مارک ها و برندهای مختلفی عرضه می شوند که هرکدام مزایا و معایب منحصر به فردی دارند. اما در کنار همه ویژگی های خاصشان، این دستگاه های کاربردی نیز گاهی دچار خرابی می شوند و به تعمیر نیاز پیدا می کنند.

در صورتی که به سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی احتیاج دارید، می توانید با کارشناسان نلی هوم در ارتباط باشید تا در سریع ترین و به بهترین نحو متخصصان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی نلی هوم اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی شما در محل کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی

مزایای تعمیرات ماشین لباسشویی در مرکز تخصصی نلی هوم 

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی اتوماتیک

تعمیر انواع برند ماشین لباسشویی در مرکز تخصصی نلی هوم 

تعمیر انواع برند لباسشویی سطلی

تعمیر انواع لباسشویی قدیمی و جدید سطلی با متخصصان حرفه ای مجرب

برند ماشین لباسشویی ناسیونال

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی از برند ناسیونال

بند لباسشویی ریتون

تعمیرات تخصصی لباسشویی سطلی ریتون

برند لباسشویی سطلی ارج

تعمیرات تخصصی لباسشویی سطلی ارج

برند لباسشویی کرال

تعمیرات تخصصی لباسشویی سطلی کرال

تعمیر تخصصی لباسشویی سطلی سونیا

تعمیرات تخصصی لباسشویی سطلی سونیا

برند سپهر

تعمیرات تخصصی لباسشویی سطلی سپهرالکتریک

عیب یابی انواع مدل ماشین لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده است اصلا لازم نیست هیچ گونه دغدغه ای به خود راه دهید. کارشناسان نلی هوم اینجا هستند تا با بهترین قیمت و به بهترین نحو و با گارانتی ویژه به تعمیرات ماشین لباسشویی شما بپردازند. از این رو در صورت خرابی ماشین لباسشویی خود تنها کافی است با کارشناسان نلی هوم در ارتباط باشید تا به بهترین نحو شما را در حل این ایراد یاری نمایند.

از ایرادهای متداول ماشین لباسشویی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

تعمیرات ماشین لباسشویی

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

گاهی اوقات ممکن است که ماشین لباسشویی شما روشن نشود. لازم به ذکر است که این حالت می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. در ابتدای عیب یابی روشن نشدن ماشین لباسشویی لازم است تا نوع ماشین لباسشویی بررسی شود. در واقع ماشین لباسشویی ها دارای دو نوع مکانیکی و الکترونیکی هستند.

روشن نشدن ماشین لباسشویی مکانیکی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما از نوع مکانیکی است ممکن است علت روشن نشدن آن به دلیل مواردی از این دست باشد که عبارت اند از:

 • ایراد پیدا کردن تایمر ماشین لباسشویی
 • مشکل و خرابی خازن ماشین لباس شویی
 • ایراد در سیم کشی ماشین لباسشویی
 • عیب پیدا کردن دو شاخه برق ماشین لباسشویی
 • خرابی موتور ماشین لباسشویی

از مواردی هستند که می توانند سبب شوند تا ماشین لباسشویی مکانیکی شما روشن نشود و نتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. در این حالت بهتر است تا تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به متخصصان بسپارید.

ماشین لباسشویی مکانیکی

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی مکانیکی

روشن نشدن ماشین لباسشویی اتوماتیک یا الکترونیکی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما از نوع اتوماتیک است، روشن نشدن آن می تواند به دلایل مختلفی باشد. از این رو با تشخیص درست هر کدام از این ایراد ها می توانید گامی بزرگ در تعمیر ماشین لباسشویی خود بردارید. از دلایلی که ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود می توان اشاره کرد به:

 1. سوختن و یا ایراد پیدا کردن برد ماشین لباسشویی
 2. ایراد پیدا کردن خازن برق ورودی ماشین لباسشویی
 3. خرابی موتور دستگاه ماشین لباس شویی
 4. دوشاخه برق ماشین لباسشویی

لازم به ذکر است که برای بررسی دقیق تر بهتر است با یک کارشناس و متخصص تماس حاصل فرمایید تا از تعمیر ماشین لباسشویی خود اطمینان یابید. برای این کار می توانید با متخصصان نلی هوم در ارتباط باشید تا به طور تخصصی راهنمایی شوید و جهت تعمیرات ماشین لباسشویی خود به بهترین نحو مشاوره بگیرید.

خرابی میکروسوئیچ قفل درب ماشین لباسشویی

میکروسوئیچ قفل درب یکی از مواردی است که سبب می شود تا درب ماشین لباسشویی به درستی باز و بسته شود و به نوعی وظیفه کنترل باز و بسته بودن درب ماشین لباسشویی شما را برعهده دارد. از این رو در صورتی که این قطعه بسیار کاربردی دچار ایراد شود سبب می شود تا ماشین لباسشویی شما به درستی کار نکند.

در این مواقع بهتر است به تعمیر میکروسوئیچ ماشین لباسشویی بپردازید تا از بره وجود آمدن مشکلات دیگر جلوگیری نمایید.

میکروسوئیچ قفل درب ماشین لباسشویی

تعمیرات میکروسوئیچ قفل درب ماشین لباسشویی

خرابی زبانه درب از علل کار نکردن ماشین لباسشویی

باید توجه داشته باشید که علت بسته نشدن درب لباسشویی می‌تواند به دلیل خرابی زبانه در باشد که در این مواقع باید به تعمیرات لباسشویی خود بپردازید، هنگامی که زبانه درب لباسشویی بشکند و دچار خرابی شود، در این صورت درب به درستی بسته نمی‌شود و همین امر سبب می شود تا ماشین لباسشویی به درستی کار نکند و در مواردی اصلا روشن نشود.

ایراد پیدا کردن پمپ تخلیه

پمپ تخلیه همانطور که نامش نیز پیداست وظیفه این را بر عهده دارد که آب در ماشین لباسشویی باقی نماند و به درستی تخلیه شود. از این رو در صورتی که این قطعه ایراد پیدا کند سبب می شد تا ماشین لباسشویی کار نکند که در این مواقع باید به تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بپردازید.

تعمرات پمپ ماشین لباسشویی

تعمیر پمپ ماشین لباسشویی

خرابی برد ماشین لباسشویی از علت های کارنکردن آن

برد ماشین لباسشویی وظیفه دارد تا سبب شود همه قطعات و وسیله ها به درستی کار کنند. از این رو اگر این وسیله دچار مشکل شود سبب می شود تا ماشین لباسشویی شما در موارد حتی روشن نیز نشود. از این رو در صورتی که ماشین لباسشویی شما روشن نمی شو.د یا کار نمی کند یکی از علل آن می تواند خرابی برد باشد که در این صورت لازم است تا با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی برای تعمیر برد ماشین لباسشویی در محل تماس حاصل فرمایید.

کار نکردن دکمه روشن خاموش یا power ماشین لباسشویی

گاهی اوقات نیز اتفاق می افتد که همه قطعات ماشین لباسشویی سالم هستند اما به این دلیل که دکمه پاور به درستی کار نمی کند ماشین لباسشویی نیز روشن نمی شود یا نمی تواند از شما دستورات لازم را دریافت کند. در صورات خرابی دکمه پاور گاهی اوقات لازم است تا این دکمه پرکاربرد تعویض شود. البته در بیشتر موارد با تعمیرات ماشین لباسشویی نیز درست می شود.

تعمیر دکمه power ماشین لباسشویی

خراب شدن دکمه روشن خاموش ماشین لباسشویی

اتمام ذغال موتور ماشین لباسشویی

ذغال موتور یکی از مهم ترین مواردی است که در کارکرد موتور ماشین لباسشویی نقش مهمی را ایفا می کند. از این رو در صورتی که این قطعه پرکاربرد دچار خرابی شود سبب می شود تا موتور نتواند به درستی کار کند و از این رو کارکرد کلی ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده و به تعمیرات ماشین لباسشویی در محل نیاز پیدا می کنید.

پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی

همانطور که می دانید، برای اینکه ماشین لباسشویی بتواند نیروی خود را برای چرخاندن دیگ به دست آورد از یک رابط درونی در ماشین لباسشویی استفاده می کند که به آن تسمه می گویند. این قطعه از ماشین لباسشویی می تواند به هر دلیلی فرسوده شود و وقتی که این اتفاق بیفتد ممکن است پس از مدتی دچار پارگی شود. زمانی که این اتفاق افتاد برای تعمیر آن دیگر دیر است و فقط می توانید آن تعویض کنید. برای تعویض آن نیز می توانید به نلی هوم مراجعه کنید تا در سریعترین زمان ممکن کار انجام شود.

همچنین بهتر است بدانید که چه زمانی تسمه ماشین لباسشویی پاره شده است. از مواردی که نشان دهنده پارگی تسمه ماشین لباسشویی است به شرح زیر می باشد:

 • نچرخیدن آبکش ماشین لباسشویی
 • استشام بوی لاستیک سوخته هنگام کار کردن ماشین لباسشویی
 • صدای زیاد و ناهنجار از ماشین لباسشویی

بهتر است هر از چند گاهی به بررسی این قطعه ماشین لباسشویی بپردازید تا برای آن آمادگی داشته باشید.

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

دلایل زیادی را می توان برای نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی نام برد ولی ما در این بخش از مطلب به صورت خلاصه چند موردی را که باعث این مشکل می شوند را برای شما مورد بررسی قرار می دهیم. همچنین پیشنهاد می شود برای تعمیر این مشکل حتما به یک تعمیرکار ماهر مراجعه کنید تا به راحتی این مشکل را حل کند. از موارد شایع ای که باعث می شود دیگ ماشین لباسشویی نچرخد به شرح زیر می باشد:

 • پارگی، خرابی تسمه ماشین لباسشویی باعث می شود که دیگ ماشین لباسشویی نچرخد.
 • مشکلات و درگیری های موتور ماشین لباسشویی
 • آسیب دیدن بلبرینگ

همچنین بهتر است بدانید که اگر کلید سوئیچ درب ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شود، می تواند از دلایلی باشد که دیگ ماشین لباسشویی کار نکند. برای تعمیر این مشکل پیشنهاد می شود که به نلی هوم مراجعه کنید تا در سریعترین زمان ممکن در محل تعمیر شود.

دلایل آبگیری نکردن لباسشویی چیست؟

همانطور که می دانید، ماشین لباسشویی با وارد شدن اب و آبگیری عملیات شستشو را آغاز می کند و اگر ماشین لباسشویی آبگیری نکند، باعث شسته نشدن لباس ها خواهد بود. دلایل مختلف زیادی است که می تواند به دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی مرتبط باشد. یکی از آنها شیر تامین آب در ماشین لباسشویی است و حال ممکنه که با مشکلاتی مانند گرفتگی یا شکستگی لوله مواجه شود. همچنین گرفتگی فیلترها، پارگی شلنگ های ورودی ماشین لباسشویی و … می توانند در آبگیری نکردن ماشین لباسشویی نقش داشته باشند.

برای تعمیر و حل این مشکل بسیار پیشنهاد می شود که با یک تعمیرکار ماهر در این رشته تماس بگیرید و آن تعمیر را به نلی هوم بسپارید که سال هاست در این رشته تجربه های بسیاری کسب کرده است و در سریع ترین زمان ممکن به حل و تعمیر این مشکل از ماشین لباسشویی می پردازد.

تعمیر ماشین لباسشویی بهتر است یا تعویض آن؟

همانطور که می دانید، ماشین لباسشویی از رایج ترین لوازم خانگی است که احتمال خراب شدن آن بسیار بالا می باشد. کارکرد لباسشویی در خانه به صورت عادی بسیار بالا است و هرچه قدر افراد خانواده بیشتر باشد، این آمار کارکرد دستگاه نیز بالاتر می رود. بنابراین اگر مشکلاتی برای ماشین لباسشویی پیش بیاید، دور از ذهن نیست. همچنین بهتر است بدانید که طول عمر مفید ماشین های لباسشویی بین 8 الی 15 سال است و در بین این سال ها ممکن است مشکلاتی برای ماشین لباسشویی پیش بیاید که باید آن را تعمیر کرد.

حال ممکن است زمانی که ماشین لباسشویی شما خراب شده است، به این فکر کنید که دیگر ارزش تعمیر را ندارد و نیاز است که آن را با یک مدل نو تر از آن تعویض کنید. ما به شما می گوییم زیاد عجله نکنید، بهتر است با بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران تماس بگیرید و اگر مشکل با تعمیر حل نمی شود، به فکر خریدن یک نو آن باشید. نلی هوم با داشتن بهترین تعمیرکاران و بهترین متخصصان در این رشته در سریعترین زمان ممکن در محل خودتان به تعمیر آن می پردازند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در مرکز تخصصی نلی هوم چقدر است؟

همانطور که می دانید، ماشین لباسشویی مشکلات زیادی دارد که هرکدام از آنها هزینه تعمیرات یا تعویض قطعات متفاوتی دارد. شما می توانید با پر کردن فرم درخواست در سایت نلی هوم، هزینه تعمیر مشکل ماشین لباسشویی خود را بیابید. در حالت کلی نلی هوم به صورت منصفانه هزینه ها را برای شما برآورد می کند و می توانید کاملا به آنها اطمینان کنید. همچنین نلی هوم در سریع ترین زمان ممکن در محل خودتان به تعمیر لوازم خانگی شما به خصوص ماشین لباسشویی می پردازند.

همچنین اگر ماشین لباسشویی شما در هر برندی که باشد، توسط نلی هوم نمایندگی می شود و حتی اگر ماشین لباسشویی شما دارای مشکلات خاصی بود، توسط کارشناسان و یا تعمیرکاران ماهر مورد بررسی قرار میگیرد و در نهایت به شما مشکل را می گویند تا برای تعمیر آن تصمیم بگیرید.

مقالات تعمیرات ماشین لباسشویی

دیگر مقالات تعمیرات لباسشویی

سوالات متداول تعمیرات ماشین لباسشویی

این مسئله بستگی به این دارد که ماشین لباسشویی شما چه ایرادی دارد. در هر صورت تعمیرکاران نلی هوم همه سعی خود را خواهد کرد تا در سریع ترین زمان مشکل و خرابی ماشین لباسشویی شما را رفع نمایند.

بله، نلی هوم برای آسوده خاطری مشتریان برای همه خدمات خود اعم از تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات یخچال و … گارانتی قرار داده است و شرایط گارانتی نیز به این صورت است که در صورتی که کمتر از 180 روز از تعمیر گذشته باشد و به همان دلیلی که بار اول ماشین لباسشویی تعمیر شده دوباره دچار خرابی شده باشد به طور رایگان ماشین لباسشویی شما تعمیر می شود. این مسئله بستگی به این دارد که ماشین لباسشویی شما چه ایرادی دارد. در هر صورت تعمیرکاران نلی هوم همه سعی خود را خواهد کرد تا در سریع ترین زمان مشکل و خرابی ماشین لباسشویی شما را رفع نمایند.

هزینه تعیمرات ماشین لباسشویی شما بعد از اینکه ماشین به طور کامل تعمیر شد و شما نیز از تعمیرات رضایت داشتید دریافت می گردد.

ویدئو تعمیر ماشین لباسشویی

ثبت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است می توانید به راحتی در سایت نلی هوم ثبت سفارش نمایید و یا با کارشناسان نلی هوم در تماس باشید تا در سریع ترین زمان نسبت به رفع ایرادات ماشین لباسشویی شما و به طور کل تعمیرات ماشین لباسشویی در محل اقدام نمایند.

شرکت نیلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در محل در اسرع وقت

تماس با ما

12 Comments

 1. Sahar ژوئن 13, 2022 در 4:03 ب.ظ- پاسخ دادن

  سلام شما تعمیرات یخچال مارک ال جی هم انجام میدین؟

 2. مینا ژوئن 13, 2022 در 1:41 ب.ظ- پاسخ دادن

  سلام، ماشین لباسشویی های ایرانی مثل اسنوا رو هم تعمیر می کنید؟

 3. سارا می 11, 2022 در 12:37 ب.ظ- پاسخ دادن

  اگه ماشینن داخل خودش آب نگه داره، مشکل از کجاست؟

  • Mobina afrasyabi می 12, 2022 در 12:30 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز
   ممکنه مشکل از تخله ماشین لباسشویی باشد و یا شیر متصل به لباسشویی شما باشد، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 4. ایلیا می 10, 2022 در 8:52 ق.ظ- پاسخ دادن

  تعمیرات ماشین لباسشوبی بوش هم انجام میدین؟

  • Mobina afrasyabi می 12, 2022 در 12:37 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز، بله برای اطلاعات بیشت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
   09210807981

 5. Samira می 10, 2022 در 12:43 ق.ظ- پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  ببخشید جدیدا لباسشویی من مثل قدسم آبگیری نمیکنه!!؟
  دلیلش چی هست لطف میکنید راهنمایی کنید🙏🏻

  • Mobina afrasyabi می 12, 2022 در 12:33 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام
   آبگیری نکردن ماشین لباسشویی دلایل بسیار زیادی دارد که برای مطلع شدن از آن باید ماشین لباسشویی توسط تعمیرکار بررسی شود.

 6. مهسا می 9, 2022 در 4:40 ب.ظ- پاسخ دادن

  ماشین لباسشویی چه مارکی دیر خراب میشه؟

  • Mobina afrasyabi می 12, 2022 در 12:34 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز
   خارابی ماشین لباسشویی معمولا به نگهداری افراد دارد اما در بسیاری از برندها ماشین لباسشویی با دوام بالا وجود دارد که خرید ؟آن بستگی به بودجه مورد نظر شما دارد.

ثبت ديدگاه

Go to Top