تعمیر یخچال ویرپول

ویرپول یک برند یخچال فریزر آمریکایی می باشد و یکی از بهترین برندهای جهان از نظر کیفیت و کارایی می باشد و تعمیر یخچال ویرپول یک کار کاملا تخصصی می باشد که فقط نمایندگی های مجاز می توانند آن را تعمیر کنند. یخچال ویرپول یخچالی نیست که به این سادگی ها دچار مشکل شود و از بهترین تکنولوژی برای طراحی و ساخت آن استفاده شده است و کیفیت بسیار بالایی دارد. یکی از شرکت هایی که خدمات تعمیر یخچال ویرپول را از صفر تا صد انجام می دهد، شرکت نلی هوم می باشد و این شرکت تمامی خدمات تعمیر خود را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می دهد.

یخچال فریزر ویرپول هم مانند هر لوازم منزل دیگری ممکن است روزی دچار خرابی شود و این در مورد تمامی لوازم برقی یکسان می باشد که دلایل برخی از این خرابی ها می توان به دلیل فرسودگی قطعات باشد. استفاده درست از یخچال ویرپول باعث می شود تا شما تا زمانی زیادی به تعمیر یخچال ویرپول نیازی نداشته باشید. در صورت مشاهده هر گونه خرابی در یخچال ویرپول می توانید با کارشناسان شرکت نلی هوم تماس بگیرید و آن ها شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

تعمیر یخچال ویرپول

تعمیر فوق تخصصی انواع یخچال ویرپول

تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول
تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول
تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی ویرپول
تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی ویرپول
تعمیر یخچال و فریزر ویرپول
تعمیر یخچال و فریزر ویرپول

علت خرابی یخچال ویرپول

 • خرابی موتور یخچال
 • خرابی برد الکترونیکی
 • شارژ گاز یخچال
 • خرابی لاستیک درب یخچال فریزر
 • نوسانات برق
 • خرابی سنسور یخچال فریزر
 • خرابی ترموفیوز
 • نشت آب در پایین یخچال
 • خرابی اواپراتور یخچال
 • خنک نکردن یخچال
 • دمای زیاد موتور
 • ارورهای صفحه نمایشگر
تعمیر یخچال ویرپول

نکات مهم در مورد نگهداری یخچال ویرپول

تمامی لوازم برقی منزل مانند یخچال، فریزر، تلویزیون، لباسشویی، پکیج و … برای این که از نوسانات برقی در امان باشند، به یک محافظ برق نیاز دارند و محافظ برق برای یخچال فریزر ویرپول ضروری می باشد.

موتور یخچال معمولا در پشت آن قرار دارد و به دلیل فعالیت های مکرر آن، گرمای زیادی را حاصل می شود و برای همین یخچال نباید به دیوار چسبیده باشد و باید حداقل 10 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد تا هوا در پشت یخچال گردش داشته باشد.

در هنگام جا به جایی یخچال ویرپول باید نهایت دقت را داشته باشید و باید از هر گونه ضربه خوردگی به یخچال جلوگیری کنید.

همیشه به دمای یخچال توجه داشته باشید و اگر به صورت ناگهانی خیلی گرم یا خیلی سرد شد، موضوع را با تعمیرکاران یخچال در میان بگذارید.

داخل یخچال ویرپول بیش از اندازه مواد غذایی قرار ندهید و مقداری فضا برای گردش هوا نگه دارید و همچنین از قرار دادن اجسام سنگین بر روی درب یخچال جلوگیری و باعث می شود به مرور زمان درب یخچال دچار افتادگی شود.

سوالات متداول

زمان تعمیر دستگاه معیوب شما به مواردی مانند نوع دستگاه و نوع خرابی آن بستگی دارد. اما تعمیرکاران تعمیرگاه نلی هوم تمام تلاش خود را می کنند که عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی شما در سریعترین زمانی که به کیفیت تعمیر لطمه ای وارد نشود انجام دهند.

در صورتی که خرابی دوباره دستگاه شما به همان دلیلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه مجاز نلی هوم تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت و پشتیبانی نیلی هوم تعمیر و رفع عیب لوازم خانگی شما رایگان انجام می گردد.

تعمیرگاه نلی هوم هزینه سرویس و تعمیرات را پس از حل مشکل لوازم خانگی شما بصورت کامل توسط تعمیرکار و رضایت مشتری دریافت می نماید.

متخصصان حرفه ای با بهترین ابزارهای روز

شرکت نلی هوم با کادری مجرب و فوق تخصص در تعمیرات انواع یخچال های ویرپول

تماس با ما